Новий рік 2019 в Білорусії

Новий рік 2019 в Білорусії

Не багато росіян розглядають в якості новорічного подорожі поїздку до найближчих сусідів. При цьому Новий рік 2019 в Білорусі може стати веселим і цікавим пригодою, як для молоді, так і для сімей з дітьми. Літнім людям теж буде комфортно в цій країні — ніякого мовного бар'єру, маса нових вражень, і яскраві емоції.

Вибір місця відпочинку

Подорож до Білорусі може дати різні враження. Це залежить і від початкових очікувань, і від вибору місця відпочинку. Незважаючи на європейське розташування, країна так і залишилася радянським простором. Деякі пансіонати і санаторії не змогли вийти на новий рівень обслуговування.

З одного боку не хочеться напоротися на «сервіс» радянських часів, хоча якщо поєднувати відпочинок з лікуванням, то ця затримка в ринковому розвитку є плюсом. Безліч санаторіїв пропонує масу лікувальних процедур високої якості за неймовірно прийнятними цінами. Заради цього іноді можна закрити очі на недостатню вишколеність персоналу та інші особливості обслуговування.

Увага! Не варто очікувати від кожного готелю Білорусії рівень відповідності своєї зірковості. Тим, хто вже відпочивав у Туреччині, на Кіпрі та інших закордонних курортах, обстановка і сервіс здадуться більш низькими. Майже більшість білоруських готелів варто відразу оцінювати на «мінус 1» зірку від заявленої, хоча бувають і приємні винятки.

Щоб отримати сервіс більш високого рівня, потрібно бути кілька прискіпливим у виборі готелю або бази відпочинку. Навіть у великих містах країни можна заселитися в не самий вдалий готель, тому рекомендується заздалегідь вивчати недавні відгуки інших відпочиваючих.

Цікаві місця для розваг

насправді в Білорусі не так багато спеціалізованих місць для розваг. Більшість росіян вразить мала кількість кафе, барів і всіляких кіосків швидкого харчування. Також тут трохи різних невеликих торгових точок і бутиків, основні покупки люди роблять у великих магазинах.

Деякі росіяни використовують магазини в якості місця незвичайної короткостроковій екскурсії — в Білорусії нерідкі торгові точки за типом сільпо. У них продається все і по трохи, розрахунок проводиться на рахунках, а обстановка нагадує часи Радянського союзу.

У містах багато явища нагадують «совковий» період, але в країні є дійсно гідні уваги об'єкти для відвідування. До них можна віднести відразу 3 відомих замку, що знаходяться в:

 • Миро.
 • Гродно.
 • Несвіжі.
 • Практично з кожного міста країни є екскурсійні тури по замках. Поїздка зазвичай розрахована на цілий день, а вартість включає в себе не тільки огляд визначних пам'яток, але і обід. Любителям сувенірів варто знати — часто магнітики та інші пам'ятні товари краще купувати під час поїздки до замку. Краще заздалегідь подивитися ціни поруч з готелем або базою відпочинку, хоча більшість туристів стверджує, що у будь-якого з перерахованих замків можна купити сувеніри дешевше, до того ж їх вибір там значно ширше.

  Відпочинок в Білорусії складається не тільки з екскурсійних програм по пам'ятках, хоча деякі з них заслуговують уваги. У країні є персональна резиденція Діда Мороза. Вона знаходиться в Біловезькій пущі. Там проживає не міфічний герой, а реальна людина, що користується соцмережами і з задоволенням спілкується з дітьми. У новорічні свята біля резиденції проходять численні ярмарки, фестивалі та подання.

  Ті, хто вирішив зустріти Новий рік 2019 в Білорусії з відвідуванням столиці країни, зможуть оцінити красу міста і його культурний розвиток. У Мінську можна відвідати наступне:

 • театри — Горького та імені Янки Купали;
 • музеї — етнографічний «Дудуткі», художній і Вітчизняної війни;
 • вулиці і будівлі — проспект Незалежності, вул. Бобруйська, площа Перемоги, будівля Національної бібліотеки.
 • Ще однією розвагою для туристів може стати поїздка на гірськолижний комплекс поруч з Мінськом. Він називається «Логойськ», володіє м'якими трасами і пропонує варіанти відпочинку і для професійних лижників, і для любителів. Новачки можуть скористатися послугами тренера і навчитися спускатися по трасі на лижах чи сноуборді.

  Особливості відпочинку в Білорусії

  Багато відпочиваючі відзначають майже повна відсутність «гарячих південних хлопців» і людей азіатських національностей. Також у країні не в особливій пошані вільний бізнес, тому тут мало підприємців, що пропонують послуги для відпочиваючих. У міських парках майже не буває «лоточників» та інших звичних для росіян торговців. Також туристів часто вражає дуже мала кількість реклами на вулицях всіх міст країни.

  Ще одне цікавою рисою Нового року 2019 в Білорусії є покупки, точніше, особливості розрахунку за них. У новорічну ніч і весь час відпочинку в країні кожен росіянин може відчути себе мільйонером. Це пов'язано з різницею курсу. Банальний вечеря в кафе в білоруських рублях може коштувати кілька сотень, а якщо туди прийшла велика компанія, то рахунок буде вимірюється вже мільйонами.

  При цьому шопінг тут досить своєрідний — тільки у великих містах є сучасні великі торгові центри. В інших випадках магазини досить нагадують бур'ян, але в них можна придбати якісний білоруський трикотаж і вже завоювала популярність косметику. Також багато туристів відзначають гідну сирокопчену продукцію і смачні сири місцевого виробництва, причому все це продається за скромну вартість в перекладі на російські рублі.

  Чистота і порядок! Так багато туристи можуть охарактеризувати країну. Це стосується не лише великих міст, але і населених пунктів малих розмірів. Всім автомандрівникам варто пам'ятати, що порядок поширюється і на них — за парковку в недозволеному місці машину відвезли евакуатором в стислі терміни.

  Незважаючи на недоліки сервісу і легкий наліт Радянського союзу, у багатьох росіян залишаються позитивні враження від зустрічі Нового року в Білорусії. Є щось в цій країні рідне, але незвичайне. Поїздка сюди залишає безліч суперечливих вражень, яскравих емоцій та бажання повернутися ще раз.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: