Мультфільм Король Лев (2019)

Мультфільм Король Лев (2019)

Не так давно з'ясувалося, що кіностудія Disney готується до випуску анімаційного мультфільму під назвою «Король лев». Цей захоплюючий мультиплікаційний фільм познайомить глядача з молодим і справедливим правителем звірів. Вперше про царя звірів ми дізналися ще в далекому 1994 році, а зараз кінокомпанія Disney вирішила оновити спогади, а заодно і сам підхід до зйомок даного класичного ремейка. Що чекає на глядача в оновленій версії мультфільму «Король лев», коли планується його випуск, а також новини про акторський склад, дізнаємося детальніше.

Про сюжет мультфільму «Король лев»

Події переносять глядача в далекий світ африканської савани, де й розгортатимуться основні події. В основі цих подій буде представлено інтриги, любов, зло, пристрасть, боротьба, вигнання, відплату і зрада. Все це можна побачити в картині «Король лев», в якій озвучення головного героя Сімби, буде здійснювати Дональд Гловер. Самі виробники повідомляють про те, що сюжет мультфільму буде сильно зав'язаний на картині Шекспіра «Гамлет».

Може лев уважно стежить за тим, щоб на його території не виконувалися ніякі порушення і казуси. При виникненні таких, цар звірів завжди поспішає вирішити ситуацію та покарати винних. Цар звірів в курсі всіх подій, він не пропускає нічого повз себе, тому всі жителі прайду живуть щасливо і пишаються своїм ватажком.

Мультфільм Король Лев (2019)З часом у короля звірів народжується два сина. Одного з двох левенят батькові необхідно призначити майбутнім приймачем. Це непросте рішення, яке король лев все ж зобов'язаний прийняти. При перегляді мультфільму виникає безліч цікавості, тому відірватися від перегляду неможливо. Один з двох братів за свої злодіяння виганяється зі зграї, а другий наслідує свого батька і стає королем. Тим часом брат-лиходій, вигнаний з прайду, має намір привласнити собі корону. Для цього лев по імені Шрам виношує чудовий план, на підставі якого він зможе зайняти пост короля звірів. В основі даного плану лежить не тільки хитрість, але ще й вбивство. Це вбивство своїх близьких, після чого злий братик повинен буде зайняти пост короля. Для втілення свого плану в реальність, потрібно тільки одне – виждати час, після чого приступити до його виконання.

На підставі мультфільму, який виглядає у вигляді анімації, лежить не тільки красивий і продуманий сюжет, але ще й пейзажі найкрасивіших місць африканської савани. У фільмі можна побачити рідкісних і прекрасних тварин. Коли Симба з друзями відправляється на вивчення околиць, то вони забрідають в долину гієн, де віроломний дядько головного героя, підставляє його. Тут же відбувається вбивство батька короля звірів, після чого Сімбі зі своїми друзями належить знайти шлях назад і розібратися зі своїм дядьком.

У картині будуть представлені наступні герої:

 • Мусафа – батько, головний герой і король прайду. Король гине підлою підставу свого брата Шраму.
 • Сарабі – дружина короля звірів.
 • Симба – син Мусафы, який є спадкоємцем і приймачем. Після загибелі батька Мусафы, Симба був вигнаний з прайду.
 • Шрам – брат Мусафе і дядько Сімбі. Після загибелі Мусафы, він займає його трон, але в подальшому гине в сутичці з Сімба.
 • Тімон – один Пумбы і Сімба.
 • Пумбу – кабан, який врятував Симбу.
 • Сюжет обіцяє бути не тільки насиченим і цікавим, але ще і наповненим новими подіями.

  Про вихід мультфільму «Король лев»

  Вихід оновленого мультфільму «Король лев» запланований на 17 липня 2019 року, у РФ 18 липня. Режисером цієї картини є Джон Фавро, який і заявив про точну дату релізу анімаційного фільму. В основі проекту використовується складна комп'ютерна технологія, за допомогою якої вдасться оживити персонажів. Озвучувати Мусафу буде Джеймс Ерл Джонс, а на озвучування ролі Нали (кохана Сімби) планується запросити Бейонс.

  Мультфільм Король Лев (2019)Картина, яка запланована на 2019 рік – це вже четверта частина популярного мультфільму. Що нового буде в мультфільмі про левеня Сімбі, можна буде дізнатися безпосередньо при перегляді. Режисер картини стверджує, що новий сюжет буде ще більш цікавим і непередбачуваним. До того ж у картині з'являться нові герої, з якими глядач познайомиться при перегляді фільму. Залишається тільки дочекатися виходу анімаційного фільму «Король лев», і переконатися, що кінокомпанія «Дісней» не втратила довіри в особі не тільки дітей, але і дорослих.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: