2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019

2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019

Незважаючи на те, що до святкування нового 2019 року залишилося ще достатньо часу, багато хто вже зараз починають цікавитися, 2019 - рік якої тварини за гороскопом, в чому зустрічати це свято(в плані одягу), де і як це краще зробити, що приготувати на Новорічний стіл. Постараємося найбільш докладно відповісти на ці та інші питання.

2019 - рік Земляного Кабана (Жовта Земляний Свині)

2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Згідно з астрологічними даними і загальноприйнятим нормам 2019 рік вважається роком Кабана, причому Земляного. Ті люди, які народилися в цей рік (або раніше але теж в рік Кабана) вважаються дуже старанними, вони завжди досягають поставленої мети, навіть якщо для цього їм потрібно піти по головах(не всі, звичайно ж, надходять саме так). Крім того, люди, які народилися в рік Жовтого Земляного Свині можуть похвалитися стриманістю розважливістю, обережністю. Вони завжди намагаються знайти спільну мову з усіма своїми співрозмовниками, ніколи першими не вступають у конфлікти.

Представників даного року можна вважати спокійними, врівноваженими людьми, що володіють твердим внутрішнім стрижнем і непохитним характером. Їм часто супроводжує благополуччя в грошовій сфері, вони володіють якостями бережливого і цінує все живе людини.

Людини, народженої під егідою Жовтої Свині (Кабана) можна сміливо брати в союзники по справі або бізнесу, так як вони дуже відповідальні і обов'язкові у важливих справах. Але не варто вважати, що людина, народжена у цьому році, не буде вимагати такої ж віддачі і від свого партнера по бізнесу або чоловіка/дружини. В цьому і полягає їх особливість - вони вимогливі не тільки до себе, але й до оточуючих людей. Негативна (хоча вона і є позитивною насправді) сторона проявляється в тому, що люди не переносять ліні в інших.

Кабани щодо лояльні до оточуючих, вони завжди викладаються на повну, якщо дійсно зацікавлені в успішному результаті справи.

2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Не переносять Свині чужих повчань і порад. Якщо ж їм самим потрібен чийсь рада, то вони тисячу разів подумає перш ніж відкрити свій внутрішній світ навіть близькій людині.

Кабани намагаються зайвий раз не ризикувати, завжди залишаються на нейтральній стороні. Їх найчастіше можна назвати примирителями між ворогуючими сторонами.

Вони завжди прораховують все на кілька кроків вперед, не переносять хаос на робочому місці. При вступі на частку великих обсягів роботи, Кабани намагаються розподілити справи по наростаючій, плавно, “порціями”, що дуже предрассудительно. Адже якщо відразу братися за все, можна в підсумку нічого не встигнути.


Підсумуємо, якими якостями зазвичай володіють люди, що народилися під егідою Земляного Кабана:

 • Розсудливі.
 • Справедливі.
 • Обережні.
 • Жалісливі.
 • Працьовиті.
 • Поступливі.
 • Доброчесні.
 • Щедрі, гостинні.
 • Іноді можуть бути запальні.
 • Ще можна відзначити і те, що люди року Свині володіють загостреними вдачами з приводу справедливості у світі і по відношенню до людини. А також зазвичай виступають в ролі душі компанії.

  Для деяких осіб, народжених у певні місяці року Кабана, притаманні занадто зарозумілі риси. Вони вважають себе дуже важливими, однак насправді не представляють з себе практично нічого. Такі люди виробляють ефект “рожевих окулярів”, так як вміють напустити співрозмовнику пилу в очі.

  Що чекає людей різних знаків в рік Свині?

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Отже, настає 2019 рік, яка тварина за гороскопом його являє ми вже знаємо. Це Свиня (Земляний Кабан). Але як позначиться цей рік на людях? Що чекати від нього?

  Перш ніж читати продовження статті, спробуйте згадати, рік якої тварини за східним календарем народилися ви.

  Щури

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Отже, астрологи та інші експерти для Щурів (люди, народжені в рік Пацюка) передрікають успішні починання в бізнесі і фінансовому спектрі. Занадто сильних змін для них не настає. Адже Свині, як відомо, тварини досить ледачі, тому і ніяких сильних потрясінь бути не повинно. Ще варто врахувати і той факт, що Щури зі Свинями дружать в “життя”. Вони живуть разом в хліви та інших підсобних приміщеннях. Можна зробити висновок, що 2019 рік для Щури дуже приємне і комфортне час. Їм не варто хвилюватися - великих змін бути не повинно, якщо людина сама не захоче привнести їх у своє життя.

  Бики

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Для биків рік буде складатися також досить непогано. В професійній діяльності їх чекають тільки сприятливі зміни долі. Адже Бики зі Свинями в якійсь мірі “родинні” представники рогатої худоби. У 2019 році представникам Биків рекомендується особливу увагу приділити своєму добробуту і здоров'ю, своєчасно відпочивати, побільше подорожувати і приділяти час сім'ї. Адже самі Свині люблять відпочивати.

  Тигри

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Як ви думаєте, хто стане найуспішнішим в рік Свині? Китайський гороскоп передрікає везіння для всіх представників Тигрів. Їм пощастить і у виграші, і у відносинах з другою половинкою. У професійній діяльності, можливо, буде якесь позитивне зміна. Тигри в рік Свині можуть відчувати себе дуже комфортно, адже Кабанчики остерігаються цих великих котячих звірів.

  Кролики

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Схоже, що Свині побратими з Кроликами. Адже для Кролика 2019 рік буде дуже плідним в любовних відносинах. Самотнім представникам даного знаку китайські мудреці обіцяють нові любовні стосунки, а для сімейних пар гряде поповнення в сімействі або купівля власної нерухомості. Єдине негативне для Кроликів в рік Свині - можливість різкого збільшення маси тіла. Тому астрологи рекомендують більше рухатися і менше їсти.


  Дракони

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Для Драконів 2019 рік буде не таким вдалим в любовному плані Головне, що потрібно пам'ятати - не вступайте в конфлікти і намагайтеся перевести їх в жарт. Варто приділити увагу собі і своїм нервам, адже дракони - вельми “вогненебезпечні”. З позитивних сторін для Драконів варто відзначити грає на їх стороні фортуну, а також можливий кар'єрний ріст.

  Змії

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Зміям в 2019 році астрологи прихильні. Їх чекає маса позитивних емоцій і випадків, у числі яких варто виділити істотне збільшення доходів. Якщо представник цього знака ризикне і скористається шансом від долі, то його винагороди вистачить не на один рік без фінансових клопотів. Для Змій без перебільшення, рік Змії - один з найщасливіших. І навіть у сімейних відносинах зірки обіцяють для них лише невеликі клопоти по дому і в стосунках з дітьми. Можна сказати, що Жовтий Кабан підтримає Змію у всіх сферах життєдіяльності.

  Кінь

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019У представників Коней рік Свині буде не менш вдалим, ніж у Змій. Зірки обіцяють їм велику фінансову покупку. Це може бути як придбання нерухомого майна, так і купівля акцій чи підприємства. Звичайно ж, перед покупкою, Коні доведеться чимало попрацювати(як говориться в прислів'ї). Астрологи Не рекомендують Коням вступати в авантюри з грошима і грати в казино. Інакше представники цього знаку можуть втратити все, що нажито непосильною працею.

  Кози

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Кіз в 2019 році чекає справжній прилив життєвої енергії і сил. Їм будуть вдаватися абсолютно всі починання як на офіційній роботі, так і в справах сімейних і домашніх. Але іноді Кози будуть впадати в невеликі напади смутності. Це потрібно, щоб хоч якось відновитися. Підняти настрій і життєвий дух Козі допоможуть спілкування з рідними та їх всіляка підтримка.

  Мавпа

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Мавп в 2019 році чекають зміни у всьому. Рік Свині можна назвати для них справжньою перезавантаженням. Нові емоції в сімейному житті, поповнення в банку друзів, підвищення на роботі, збільшення доходів, емоційний відпочинок, нові захоплення - все це обіцяють зірки для Мавп в майбутньому 2019 році. Мавпа разом зі Свинею зможуть вирішити всі свої фінансові проблеми, багато відпочивати і спілкуватися з друзями.

  Півні

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Для Півнів 2019 рік буде не так безоблачен, як для Мавпи. Труднощі будуть, але їх можна уникнути, якщо спочатку подружитися зі Свинкою. Потрібно не тільки працювати, але й відпочивати, і не варто занадто різко реагувати на думку оточуючих. Тоді 2019 рік може стати дуже вдалим для представників Півнів.

  Собаки

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Представникам Собак рекомендується в цьому році більше часу приділяти собі і своєму росту і розвитку як самодостатньої особистості. Також рекомендується не піддаватися емоційного пориву по відношенню до близьких людей, інакше можна надовго зіпсувати стосунки з рідною людиною.

  Свині (Вепри)

  2019 рік якої тварини за гороскопом - все про Новий рік 2019Всім, напевно, цікаво, що ж принесе рік Кабана самої Свині. Отже, нічого незвичайного, якщо можна так сказати. Тільки хороше і позитивне чекає Свиней в 2019 році. Можна сказати, що їм щаститиме в усьому і завжди. Свиня - символ грошового благополуччя та нових фінансових можливостей. Адже невипадково в усьому світі виготовляють скарбнички у вигляді свинки. Особливо плідним буде 2019 для людей, що займаються землеробством, сільським виробництвом і господарством.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: