Місячний календар стрижок на грудень 2019 року

Місячний календар стрижок на грудень 2019 року

Останній місяць року традиційно проходить у метушні, у пошуках подарунків, нарядів і нових образів. Часто саме в грудні багатьом приходить ідея змінити зачіску. Місячний календар стрижок на грудень 2019 року дозволить уникнути вибору негативної дати для перукарень маніпуляцій. Вибір вдалого дня дозволить не тільки знайти нову зачіску, але й залучити у своє життя позитивні зміни.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

Початок і кінець грудня припадають на зростаючу місяць. Перше число місяця припадає на 5 місячний день. Повний місяць очікується 12 грудня, а третя чверть буде 19 числа. Новий місяць з'явиться 26 грудня, тому залишок місяці піде на зростаючій фазі.

У грудні при виборі дати стрижки потрібно бути особливо уважним — місяць має 19 несприятливих днів. Особливо багато таких дат в середині і наприкінці місяця. Варто виділити 7-денний період, що триває з кінця першої декади і до середини другої третини грудня і 4 дати, розташовані ближче до Нового року. Є й короткі вдалі періоди, а також дні, що підходять для повного спектру послуг у майстра.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на грудень 2019 рокуПочаток місяця характеризується двома невдалими датами. Перше і друге число небажані для будь-яких маніпуляцій з волоссям — заборонена не тільки стрижка, але і що-небудь інше. Місячний календар стрижок на грудень 2019 року говорить про те, що на 1 і 2 число допускаються тільки очищаючі процедури. Вже 3 грудня можна вкоротити волосся і пофарбувати їх натуральними засобами.

Для сучасних фарб більше підходить 4 число. Зараз допускаються майже всі перукарські послуги, включаючи химзавивку і глибоке освітлення. Заборона поширюється тільки на стрижку — зміна довжини волосся в цей день згубно впливає на імунітет, що призведе до хвороб. Комплексні процедури можна провести 5 числа — стрижка дозволить залучити успішність і енергійність, а інші маніпуляції з волоссям додадуть взаєморозуміння з оточуючими. Вже 6 числа фарбувати і завивати волосся небажано, але скоротити їх можна. Стрижка загострить інтуїцію і додасть розуму проникливості.

Щоб не накликати на свою персону нещасні випадки і небезпечні травми, не потрібно обрізати волосся 7 грудня. Навіть забарвлення в цю дату має бути бережний — використовувані засоби підходять тільки щадні. Восьмий день місяця так само підходить для фарбування м'якими складами. При цьому можна і вкоротити волосся — процедура принесе красу та щастя. Наступний день грудня є майже комплексним — дозволено все, крім знебарвлення і жорсткої хімії. Десятого числа вже не можна стригтися, а забарвлюватися допустимо тільки в блонд і руді відтінки.

З 11 по 20 число місяця

Місячний календар стрижок на грудень 2019 рокуДруга декада починається з невдалого для стрижки дня. Якщо обрізати волосся в цей день, то можуть виникнути проблеми з серцем, судинами або з ендокринною системою. Крім цього ймовірні нещасні випадки і неприємності. Міняти колір теж потрібно з оглядкою — важливо уважно підійти до вибору тону.

Далі йдуть ще 5 несприятливих для обрізання волосся днів:

 • 12 — фізичні та психологічні травми, хвороби;
 • 13 — перешкоди в справах, зриви планів;
 • 14 — ризик крадіжки або пограбування, прикрі втрати;
 • 15 — глибокий занепад сил, депресивний стан;
 • 16 — загальна втома, втрата інтересу до життя.
 • Для фарбування натуральними засобами і для поживних процедур підходять 12 і 13 число. На наступний день, 14 грудня, краще обійтися лише очищенням. Змінити колір натуральний відтінок можна 15 і 16 грудня, також допускається проведення живлять і відновлюють процедур, биоламинация і вітамінізація волосся.


  Отримання комплексних перукарських послуг можливе 17 числа. Стрижка цього дня принесе благополуччя, а інші маніпуляції з волоссям обіцяють бути успішними, здатними додати привабливості образу. Як вдалою дати місячний календар стрижок на грудень 2019 року виділяє і 18 число. Стрижка приверне достаток, але фарбування не рекомендується в світлих тонах. Також небажана завивки або випрямлення, інші ж процедури допустимі.

  Вже 19 числа слід відмовитися від усіх перукарських послуг, крім стрижки. Для залучення благополуччя варто трохи вкоротити волосся. Двадцятого числа ситуація інша — будь-які маніпуляції з волоссям, за винятком їх обрізання, дозволять підвищити комунікабельність і взаєморозуміння з оточуючими. Стрижка в цю дату принесе хвороби.

  З 21 до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на грудень 2019 рокуПерший день третьої декади не підходить для стрижки — зараз вона принесе вірусні та бактеріальні інфекції очей або призведе до падіння зору. Фарбувати, живити і відновлювати волосся в цю дату можна. Зворотна ситуація з 22 числом — стрижка дозволить отримати бажане, але інші маніпуляції краще не робити.

  Наступні 2 дні, 23 і 24 грудня, схожі з попередньою датою — фарбувати і завивати волосся не рекомендується. Можна зробити вітамінну або відновлює маску, а також обстричься. Зміна довжини в ці дати зарядити оптимізмом, активністю і життєрадісністю, також стрижка додасть привабливості.

  Наступні 4 дні не підходять для стрижки:

 • 25 — загрожує нещастями і небезпечними ситуаціями;
 • 26 — обіцяє судові процеси і конфлікти;
 • 27 — призведе до втрати сил і втрати орієнтирів;
 • 28 — навіє тугу і знизити імунітет.
 • Для фарбування та інших маніпуляцій серед цих дат тільки 2 сприятливі — 26 і 27 грудня. В інші дні краще тільки очищати волосся.

  У грудні залишився тільки один вдалий для стрижки день — 28 число. Ця дата сприятлива не тільки для укорочення волосся, але і для перукарських послуг. Будь-які маніпуляції з волоссям додадуть привабливості, а сама стрижка допоможе збільшити доходи, зробити вдалі великі покупки і знайти спокій. Варто використовувати цей день для підготовки до свята — завершальні дати місяці небажані для експериментів з волоссям. Стрижка, фарбування та хімічна завивка принесуть більше проблем, ніж привабливості. Останні дні грудня підходять лише для очищення і простий укладання, не вимагає великої кількості хімічних препаратів.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: