Як намалювати свиню на Новий 2019 рік - все про Новий рік 2019

Згідно зі східним календарем, Новий 2019 рік пройде під заступництвом Жовтої Земляний Свині. Китайські традиції передбачають використання атрибутики цієї тварини скрізь, де тільки можна, у зв'язку з чим особливо актуальним стає питання: як же намалювати непосидючого порося? Виявляється, створити його зображення можна відразу декількома різними способами! Сама робота у результаті стане для господаря будинку не тільки милим інтер'єрним прикрасою, але і талісманом, що приносить успіх і матеріальне благополуччя.

Спосіб №1: пара ліній

Якщо часу на витівки в передсвятковій метушні особливо не знаходиться, а намалювати свинку на Новий 2019 рік все ж дуже хочеться, можна використовувати цей зразок, що відрізняється максимальною легкістю у виконанні. Як же починається процес? Для початку в руки береться будь-який предмет письмовій приналежності – олівець, маркер або ручка. Після цього на аркуші паперу «на око» або за допомогою ледь помітною розмітки по лінійці відзначається центр. Так можна буде не переживати за те, що тварина сяде криво, «сповзе» на одну або іншу сторону.

Як намалювати свиню на Новий 2019 рік - все про Новий рік 2019

 • Перший крок – це мордочка. Незамкнутий овал доповнюється овалом поменше – пяточком з дірочками-ніздрями, а також полуопущенными вушками і вічками, які не обов'язково повинні зображуватися в подібній манері.
 • Потім необхідно приступити до створення тіла. Від вуха проводиться закруглена лінія, яка поступово переходить у задню ногу. Тут важливо простежити, щоб свинка не вийшла занадто худий, адже їй, як талісману Нового року, потрібно бути угодованої і уособлювати собою щедрість, достаток, достаток.
 • Як намалювати свиню на Новий 2019 рік - все про Новий рік 2019

 • Після лінії потрібно замкнути, акуратно і плавно домалювавши П'ятачку живіт і передню ногу.
 • Завершальній деталлю стане додавання ще двох ніг і спіралеподібного хвостика – куди ж без нього? Готово! Порося можна залишити чорно-білим, а можна заповнити кольором.
 • Важливо! Щоб цей та інші малюнки повністю вписалися в атмосферу свята 2019 року, поросят рекомендується розфарбовувати не в рожеву, звичну для всіх, гаму, а в коричнево-жовті тони. Такий крок, безумовно, матиме свої плоди – вдячна тварина віддасть оселі свою любов і приязнь, як про те свідчить Китайський гороскоп.

  Спосіб №2: для самих маленьких

  Зрозуміло, до наближення урочистості сімейним людям знадобиться приклад малюнка, який можна буде повторити разом зі своїми дітьми. Зображення мініатюрних і нескінченно милих поросят дійсно легко створити разом з малюками, а сам процес обіцяє стати захоплюючим і цікавим заняттям, крім іншого спрямованим на розвиток у дітей дрібної моторики.

 • Першим ділом малюється мордочка. Необхідно, щоб вона виділялася своїм розміром і була частиною тіла, приковує основну увагу. Тут головне не переборщити, а також правильно співвіднести один з одним трикутні вушка, чорні очі з білими відблисками в них, акуратний п'ятачок і схвальну посмішку.
 • Наступним кроком буде дорисовка тіла, яке, як вже було сказано раніше, має виявитися значно менше голови – така данина мультиплікаційним канонами. Товсті і короткі ніжки, закручений спіраллю хвостик – і ось безтурботний порося вже по-доброму дивиться на домочадців підбадьорювали і надихаючим поглядом!
 • Як намалювати свиню на Новий 2019 рік - все про Новий рік 2019

  При бажанні його можна оточити природою – лісами і луками з соковитою травою.

  Спосіб №3: сидить свинка

  Якщо господар дбає про власний родовому гнізді і хоче, щоб у Новому 2019 році життя у всіх його родичів була радісною і текла як по маслу, йому рекомендується звернути увагу на цей малюнок ситій і щасливою свині. Як же намалювати задоволену жовту свиню з чарівними зеленими очима?

  Як намалювати свиню на Новий 2019 рік - все про Новий рік 2019

  Тут не вийде обійтися без олівцевого нарису тому, що в пропорціях буде дуже легко помилитися.

 • Так само, як і на картинці нижче, малює знадобиться розкреслити тулуб, голову з великими щоками, веселу посмішку, вуха сторчма і гіпертрофовано великі очі – знову, як у мультику.
 • ДО тулуба «прикріплюються» пухкі ніжки з маленькими копитцями: дві – спереду, дві – по боках.
 • Як намалювати свиню на Новий 2019 рік - все про Новий рік 2019

 • Після цього ескіз обводиться маркером, м'яким олівцем або фломастером, а надто помітні допоміжні лінії стираються гумкою.
 • Як намалювати свиню на Новий 2019 рік - все про Новий рік 2019

  На завершення це чарівне створіння повинно придбати яскраву забарвлення. Тіло заповнюється жовтим кольором, копитця і п'ятачок – світлої вохрою, а очі – насиченим зеленим.

  Спосіб №4: пейзажна композиція

  Любителям літератури і батькам, чиї діти вже перейшли в середню школу, безумовно знайома повчальна байка В. Крилова «Свиня під Дубом». Крім моралі про користь наук та вчення це короткий твір може дати творчим людям і ще дещо, а саме надихнути на створення цілої сюжетної картини!

  Спочатку зображується головна дійова особа – свинка добротних розмірів з витягнутим приймочкою, полуопущенными вухами, спрямованим вниз поглядом і відкритим ротом. У такий наклонившейся позі глядачеві буде видно тільки дві з її ніг, а ще одна (задня права) повинна бути затемненою.

  Як намалювати свиню на Новий 2019 рік - все про Новий рік 2019

  Далі необхідно перейти до навколишньої дійсності. На тлі яскраво-синього неба слід розташувати стовбур розлогого дуба, який також буде живим, але... Незадоволеним! Потрібно зробити лише кілька штрихів – і ось мудре дерево вже придбає сердитий вираз обличчя з нахмуренными бровами і ротом, викривленим в незадоволенні. Дуб і підсвинка слід зобразити один до одного в такому співвідношенні, щоб було зрозуміло: любляче поїсти, тварина знову почав рити землю біля коренів в пошуках жолудів. На праву гілку дерева можна помістити чорного ворона з жовтим дзьобом, адже птах, невдоволена діями Свині, була ще однією дійовою особою відомої байки.

  Як намалювати свиню на Новий 2019 рік - все про Новий рік 2019

  Ця пейзажна ілюстрація стане ще цікавіше, якщо розбавити її атмосферою зими і свята, наприклад:

 • Кілька разів провести по небу добре змоченою пензликом з невеликою кількістю фарб різних кольорів для того, щоб отримати ефект північного сяйва.
 • Прикрасити гілки дуба і траву горбистими гірками білого снігу, а також точками зобразити падаючі сніжинки.
 • При бажанні – утеплити ненаситну свинку, а саме домалювати на її голові червоний або синій конусоподібний ковпак з пухнастою пензликом на кінці.
 • Не варто думати, що така замальовка образить талисманное тварина і відвадить від будинку удачу. Східні повір'я свідчать, що Земляна Свиня є самим спокійним і добрим знаком гороскопа з усіх існуючих.

  Читайте також:

 • У чому і якому кольорі зустрічати Новий 2019 рік
 • Коли настає Новий 2019 рік за східним
 • Символ 2019 року за східним календарем

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: