Ворожіння під Різдво 7 січня 2019 року - все про Новий рік 2019

Ворожіння під Різдво 7 січня 2019 року - все про Новий рік 2019

Дні святкування Різдва припадають на зимові Святки, які розпочинаються з настанням Нового Року і тривають до самого Хрещення. У народі вірили, що в ці дні нечиста сила отримує можливість трохи побешкетувати і якщо з допомогою спеціального ритуалу задати їй яке-небудь питання, то обов'язково отримаєш на нього відповідь.

Тому в наших оселях в цей період проводили безліч забав, пов'язаних з ворожінням. Люди свято вірили в силу таких традицій і виконували найрізноманітніші обряди, щоб відкрити завісу таємниць.

Промишляли ворожіннями в основному юні дівчата, охочі за таємними знаками передбачити власну долю. Найчастіше їх цікавили питання майбутнього заміжжя і те, яким буде суджений.

Способів дізнатися майбутнє було безліч. У кожному селищі і навіть в кожній сім'ї таємно передавалися з покоління в покоління особливі ритуали, які діяли тільки в ніч на 7 січня і дозволяли робити точні передбачення. Вважалося, що в переддень Різдва абсолютно всім дозволяється балуватися магією, не беручи при цьому гріх на душу.

Слід зазначити, що, незважаючи на високу тягу людини до містики, церква категорично засуджує дане заняття. Ворожіння за її канонами – це тяжкий гріх, в яку б пору року воно не відбувалося. Попри таку позицію духовенства, люди протягом сотень років ворожили і продовжують цим займатися по сьогоднішній день.


Зміст:
 • Ворожіння на судженого
 • Ворожіння на дітей
 • Гадання на заміжжя зі свічками
 • Ворожіння по волоссю на заміжжя
 • Ворожіння по нитці на майбутнє
 • Ворожіння метанням чобота на любов
 • Ворожіння на дзеркалах
 • Відео рубрика

 • Ворожіння на судженого

  Ворожіння під Різдво 7 січня 2019 року - все про Новий рік 2019

  З допомогою такої ворожби молоді дівчата можуть дізнатися, ким виявиться майбутній чоловік. Молодий особі прекрасної статі зав'язують очі щільною пов'язкою, щоб абсолютно нічого не було видно. На столі перед нею розкладають різні предмети, кожен з яких символізував професію.

  Наприклад, можна покласти збірник законів (адвокат), медичну книжку (лікар), організатор (керівник) і т. д. Крім цього, на поверхні столу має бути і обручку. Дівчина навмання вибирає один із запропонованих предметів.

  У разі, якщо з трьох спроб вибір зупинився на одному і тому ж, звуженим буде представник тієї професії, яку символізував предмет. Триразовий вибір кільця означає швидке заміжжя, можливо навіть в цьому році.

  Ворожіння на дітей

  Ворожіння під Різдво 7 січня 2019 року - все про Новий рік 2019

  Виконуючи таке ворожіння, можна не тільки дізнатися про кількість майбутніх дітей, але і визначити їхню стать. Наберіть у склянку води, покладіть туди своє колечко і відправите на мороз на всю ніч. Вранці поверхня утвореного льоду підкаже кількість нащадків, яких подарує вам доля.

  Якщо замерзла вода виявиться ідеально рівною, то потомство мати не судилося. Утворилися горбки віщують хлопчиків, ямочки дівчаток, ну а їх кількість покаже, скільки дітей з'явиться в сім'ї.

  Гадання на заміжжя зі свічками

  Свічки завжди вважалися одними з найбільш містичних атрибутів кожного будинку, тому народ придумав десятки способів ворожіння з їх використанням. Самим вірним, мабуть, вважається гадання на заміжжя.

  Ворожіння під Різдво 7 січня 2019 року - все про Новий рік 2019

  Для проведення ритуалу потрібно ємність з водою, шкаралупи волоського горіха по одній на кожного учасника і стільки ж невеликих шматочків свічки. Запалені свічки вставляються в шкаралупу й опускаються в воду. Та дівчина, свічка якої догорить першою, раніше за всіх вийде заміж і.

  Ворожіння по волоссю на заміжжя

  Для цієї ворожби потрібні не тільки власні волосся, але і ту людину з ким плануєте пов'язати своє життя. Для того щоб дізнатися як швидко суджений поведе під вінець, потрібно ємність з водою, щіпка солі, золи і цукру.

  Всі ці інгредієнти потрібно змішати і додати у воду, почекавши поки поверхня, стане абсолютно бридкої туди ж необхідно відправити два волоска: один свій, а інший обранця. Миску з усім цим «зіллям» залишаємо до ранку в кутку кімнати.

  Якщо заглянувши в ємність, ви побачите переплетені між собою волосся, то весіллі бути незабаром. У разі якщо волоски відстороняться один від одного, то пару чекає розлука.

  Ворожіння по нитці на майбутнє

  Ворожіння під Різдво 7 січня 2019 року - все про Новий рік 2019

  З допомогою такої ворожби молода незаміжня дівчина зможе визначити, як скоро її доля заведе під вінець. Для ворожіння знадобляться три невеликі шматочки нитки червоного, білого та чорного кольорів. Покладіть їх на стіл, закрийте очі і перемішайте.

  Потім на дотик виберіть одну з ниток, колір якої і вирішить вашу долю. Червона нитка означає швидке заміжжя. Біла показує, що поки дорога в ЗАГС для вас закрита. Ну а якщо попадеться чорна, то краще сконцентруйтеся на кар'єрі, тому як звуженого доведеться чекати дуже довго.

  Ворожіння метанням чобота на любов

  Для того щоб дізнатися, в якій стороні нудиться в очікуванні ваш майбутній чоловік, потрібно вийти вночі на перехрестя, прихопивши з собою старий чобіт з лівої ноги. Прислухайтеся, з якого боку пролает пес, туди й киньте через плече атрибут зимової уніформи.

  Ворожіння під Різдво 7 січня 2019 року - все про Новий рік 2019

  Вранці, прийшовши знову на те місце, знайдіть приземлився чобіт, його носок вкаже точний напрям, де живе щасливчик, якому пощастило прожити залишок життя разом з вами.

  Ворожіння на дзеркалах

  Дзеркалам у всі часи приписували безліч містичних властивостей. З їх допомогою виробляли не тільки просту ворожіння, але і лякаючі темні ритуали. Тому наважиться на ворожіння з використанням дзеркал далеко не кожен, адже під час цього процесу можна побачити такі речі, які потім складно забути.

  У народі процес визначення майбутнього по дзеркалах вважається неймовірно небезпечним. Здійснюють його або люди досвідчені, або сміливці, які бажають «полоскотати собі нерви.

  Ворожіння під Різдво 7 січня 2019 року - все про Новий рік 2019

  Для гадання необхідно взяти два дзеркала, бажано великих і рівних за величиною. Встановлюються ці предмети один навпроти одного, а між ними загоряються дві свічки. В результаті повинен вийти нескінченний коридор, осяяний вогнями.

  З кімнати, де проводиться ворожба, прибрати всі сторонні люди і домашні тварини. Скрізь повинна бути тиша, щоб ні один зайвий звук не завадив таїнства ритуалу.

  Гадаю сідає перед одним з дзеркал і уважно вдивляється в утворився коридор: саме там має з'явитися образ судженого. Випробували на практиці такий спосіб ворожби стверджують, що сидіти нерухомо доводилося дуже довго, а в дзеркалі з'являлися не тільки людські обличчя, але і всяка нечисть.

  Відео рубрика


  <iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/BdT-WoKgdqs"></iframe>
  <iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/uCmejBL33is"></iframe>

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: