Місячний календар стрижок на січень 2019 року

Місячний календар стрижок на січень 2019 року

Навіть далекі від езотерики люди знають про те, що всім не рекомендується скорочувати волосся на убуваючому місяці. Є така прикмета, що в цьому випадку вони будуть повільно зростати. Це погано лише частково, комусь не потрібен стрімке зростання. На новому місяці або при зростаючій діють свої повір'я. Вони різні для кожного місяця, тому багатьом знадобиться місячний календар стрижок на січень 2019 року.

Повна, місяць і щербатий місяць

Перший день місяця випадає на убуваючу місяць. Це майже кінець циклу нічного світила — на 1 січня припадає 24-25 місячний день. На 24 місячний день доведеться лише 3 з невеликим години від 1 січня. До кінця місячного циклу залишається почекати кілька днів. Новий місяць зійде на небо 6 числа і буде рости до 21 січня. Саме в цю дату буде повний місяць. Далі до кінця січня місяць почне зменшуватись.

Ці дані впливають на кількість сприятливих днів для догляду за волоссям. У січні очікується кілька нейтральних днів і 8 вдалих. Інші дні або мають двоякий вплив, або зроблять негативний вплив на подстригаемого. Також є дні, протипоказані для хімічного фарбування, випрямлення або завивки волосся. Січневих днів, одночасно підходять і для фарбування, і для зміни зачіски, не дуже багато. Потрібно ретельно їх вибирати, хоча можна зробити ці процедури в різні дні місяця.

З 1 по 10 число

Місячний календар стрижок на січень 2019 рокуПершого числа стрижка і хімічний вплив небажані, сприятливо тільки застосування вітамінних або живильних масок і інші уходовые процедури. Фарбування зашкодить 2, 3 і 4 січня, але стрижка дозволить зробити волосся щільніше і густіше, а також буде сприяти легкої реалізації задуманого.

З 5 по 8 число включно вкрай небажана стрижка:

 • 5 січня вона обіцяє великі неприємності;
 • 6.01 — сварки і судові розгляди;
 • 7.01 — загальну слабість і хвороби;
 • 8.01 — застуду, лор-захворювання та негативні емоції.
 • Всі ці дати, за винятком 8 числа підходять для фарбування і хімічної завивки волосся. Особливо вдалі 6 і 7 січня. У Святвечір зміна кольору принесе безліч позитивних зрушень і зустрічей, а на Різдво дозволить зміцнити здоров'я. Відносно сприятливим днем для всіх процедур з волоссям стане 9 січня. У цей день можна фарбувати, випрямляти і завивати волосся, живити, вітамінізувати і стригти. Місячний календар стрижок на січень 2019 року рекомендує приділити особливу увагу вибору майстра в цей день — зміна зачіски надасть сприятливий вплив на життя, але новий вигляд може не сподобатися через невідповідного стилю.

  негативним вдень 1 декади січня стане 10 число. Небажані будь-які процедури з волоссям за винятком миття. Все інше може призвести до погіршення фізичного самопочуття, і до появи поганого настрою, і до псування власного зовнішнього вигляду.

  З 11 по 20 число

  Місячний календар стрижок на січень 2019 рокуПерший день 2 декади місяця дозволяє тільки очищаючі процедури, виключаючи не тільки «хімію», забарвлення і стрижку, але і живильні маски. Стрижка приверне конфліктні ситуації, маски негативно вплинуть на шкіру голови, а інші процедури зіпсують зовнішній вигляд.

  Вже 12 січня ситуація зміниться — стрижка продовжить життя, але хімічні процедури все ще можуть нашкодити. Допустимо лише застосування хни і басми. Застосування інших засобів для зміни кольору можливо 13 січня. Це один з кращих днів для таких цілей, але стрижку варто перенести.


  Для залучення удачі і підвищення тонусу можна обрізати волосся 14 числа. Зараз найбільш відповідний час, щоб поекспериментувати з кольором — ця процедура здатна посилити взаєморозуміння з оточуючими. Аналогічний результат принесе стрижка 15 числа. Додатково до цього нова зачіска буде вдалою і стане сприяти загостренню пам'яті та уваги. Фарбувати ж у цей день волосся небажано.

  Інші дні другої декади січня сприятливі для фарбування. Місячний календар рекомендує звернути увагу на вибір фарби і майбутнього тони. Кращі натуральні склади, при цьому для фарбування в темні кольори варто віддати перевагу 18 число, а для світлих і рудих тонів більше підійде 19 січня. Числа 16, 19 і 20 не рекомендуються для стрижки, а 17 та 18 січня нова зачіска дозволить залучити щастя, підвищити працездатність і поліпшити добробут.

  З 21 числа до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на січень 2019 рокуУ третій декаді перші 5 днів небажані для стрижки. Зміна зачіски в ці дні здатне принести різні негативні зміни в житті:

 • 21.01 і 22.01 загрожують порушеннями в роботі серця і гормональними збоями;
 • 23 число — може принести фізичні травми і серйозні емоційні потрясіння;
 • стрижка 24 січня негативно вплине на матеріальне благополуччя і призведе до різних втрат;
 • 25.01 — приверне в життя неприємності, непорозуміння і депресивний настрій.
 • При цьому для фарбування та інших процедур негативно тільки 24 січня. Інші дні сприятливі для фарбування, хоча 21 і 22 число вимагають бути уважними при виборі майбутнього кольору і не підходять для завивки або випрямлення волосся. Для освітлення варто вибрати 25 число — це одна з найкращих дат місяці для становлення блондинкою. Це ж можна сказати і про 26 січня — дата підходить для будь-яких експериментів з кольором, довжиною і структурою волосся. Будь-які маніпуляції залучать зростання добробуту, легке подолання перешкод і успіх у справах. Крім цього нова зачіска прикрасити свого володаря/-ьницу, що приверне нових шанувальників.

  Після цієї дати місячний календар стрижок на січень 2019 року не рекомендує міняти довжину волосся протягом 4 днів. Тільки 31 січня буде вдалим днем для нової зачіски. Дати з 27 по 30 мають двоякий вплив на подстригаемого — на якісь життєві аспекти вони вплинуть, але на чомусь «відіграються», внісши нотки негативу.

  Серед них варто виділити 27 число — стрижка «загрожує» зайвими кілограмами, але при цьому здатна залучити фінансовий успіх і стимулювати розвиток бізнесу. Починаючи з 27 числа для фарбування та інших маніпуляцій небажані тільки 2 дати — 28 і 31 січня.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: