Гороскоп на 2019 рік Козеріг

Гороскоп на 2019 рік Козеріг

Люди, народжені під сузір'ям Козерога, в рік Жовтої Свині будуть перебувати у постійній зміні емоцій і подій. Наявність впливу Марса подарує представникам цього знаку потужний заряд сил. Це дозволить реалізувати давні плани, відкладаються через брак часу або відсутності впевненості. Сатурн обіцяє наповнити 2019 рік яскравим позитивом і дозволить знайти роботу або хобі, які дадуть натхнення для особистісного зростання.

Жінки-Козеріг у 2019 році

Перший квартал рік багатьом представницям знака здасться млосно довгим і прісним. Вже в середині весни ситуація кардинально зміниться — життя почне метушливий і продуктивне рух. Активність моменту необхідно використовувати, в цей час можна домогтися просування безлічі робочих та сімейних справ. Гороскоп на 2019 рік для жінок-Козерогів рекомендує так скласти свої плани, щоб отримати максимум від сформованої ситуації.

Любов і сім'я

Найбільш яскравою сферою року для Козерогів стане сім'я і відносини. Зараз не варто чекати підступу від долі або ймовірних труднощів. Період обіцяє теплоту і гармонію, загострення ніжності і пристрасті. Важливо знаходити час для своєї другої половинки і частіше проводити час наодинці.

Самотні дами теж не залишаться без уваги покровительки року. Шанс зустріти коханого в рік Жовтого Кабана у Козерогів неймовірно високий. Представницям цього знаку протягом 12 місяців буде неодноразово дана можливість не просто закрутити роман, а знайти другу половинку, готову до сімейних відносин.

Робота і фінанси

Характерною рисою року Жовтого Кабана буде повільний початок і різке прискорення розвитку подій. Весна порадує безліччю шансів на підвищення. В цей час старі проекти, нові ідеї та контракти буде самі собою складатися, майже не вимагаючи уваги представниць знака. Гороскоп на 2019 рік для жінок-Козерогів вказує на сплеск особистого шарму дам цього знака, а воно дозволить укладати угоди без надмірних зусиль. Харизма допоможе і тим, хто вперше шукає роботу або хоче знайти нове місце — цей рік один із найкращих моментів для змін у діловій сфері.

Починаючи з середини року на дам цього зодіаку почне надавати позитивний вплив Плутон. Це виразиться в прихильності начальства або в появі вдалих ідей, легкому завершення важких проектів і вигідному укладанні контрактів. Одночасно з цим збільшиться кількість осіб, які критикують вчинки Козерогів. Варто вислуховувати їх думку, помітить цінні висловлювання, але не вживати образливі і несправедливі слова близько до серця.

Рік Жовтої Свині для жінок-Козерогів пройде при стабільному фінансовому забезпеченні. Різких злетів не планується, хоча вірогідне підвищення може спричинити і збільшення заробітної плати. У будь-якому випадку, рік обіцяє достатню кількість коштів, а їх стабільне надходження почнеться вже з лютого. Не варто відразу пускатися в глобальні витрати — треба трохи почекати, щоб правильно оцінити розмір майбутніх прибутків.

Здоров'я та відпочинок

Жінкам, народженим за сузір'ям Козерога, потрібно приділити увагу здоров'ю. В цьому році воно не буде відрізнятися особливою міцністю, ймовірно виникнення невеликих нездужань. Потрібно мінімізувати шкоду від малорухливого способу, шкідливих звичок і стресу. Варто більше рухатися, правильно харчуватися і розслаблятися. Також гороскоп на 2019 рік попереджає — Козерогам потрібно побоюватися різних аварійних ситуацій.

Тим, хто запланував грандіозний відпустку на перший квартал року, варто переглянути або розмах подорожі, або його час. Початок року не дозволить отримати бажаних вражень від відпочинку, але може залишити неприємний осад від даремно витрачених грошей. В той же час цей період відмінно підходить для розважальних заходів «на місці». Вечірки з друзями, походи в клуб з колегами або пікніки з друзями пройдуть на високому рівні.

Чоловіки-Козеріг у 2019 році

Початок року представникам знака може здатися безликим. Події будуть розвиватися повільно, а серйозні зміни вже почнуть відбуватися. До другого кварталу життя заграє фарбами, даючи феноменальні шанси для зростання. Яскравість триватиме і в літньо-осінній період, хоча кінець жовтня і листопад буде більш спокійними. Кінець року так само стане насиченим. В цілому рік обіцяє бути одним з найбільш позитивних для Козерогів. Варто правильно використовувати шанси, тоді ці 12 місяців дозволять досягти кар'єрних висот і гармонії у відносинах.

Любов і сім'я

Гороскоп на весь 2019 рік для чоловіків-Козерогів обіцяє сильні емоції і прилив ніжності. Рік Жовтого Кабана стане для сімейних представників зодіаку одним з кращих моментів. Настає той період, під час якого можливі позитивні зміни в сімейних відносинах. Нещодавно створені шлюби відчують зростаюче почуття взаєморозуміння, сім'ї зі стажем відвідає приплив юної пристрасті, а різні непорозуміння обійдуть всі пари стороною. Мова йде про тих відносинах, у яких люди дорожать одне одним. Така ідилія триватиме до початку 4 кварталу, пізніше просто потрібно підтримувати романтику в сім'ї.

Холостим Козерогам теж можна розраховувати на бонуси від покровителя року. Самотніх чоловіків чекають бурхливі романи і спалаху пристрасті. Майже весь рік у них буде зберігатись високий «ризик» знайти ідеальну дівчину. Рік Жовтого Кабана — найкращий час для створення шлюбу.

Робота і фінанси

Відмінним моментом для кар'єрного ривка в рік Жовтої Свині буде другий квартал. Весна і початок літа дозволять легко реалізувати різні проекти з малими зусиллями. Найважливіші угоди і контракти краще укладати в цей період. Гороскоп на 2019 рік для чоловіків-Козерогів каже, що зараз «момент слави» представників знаку. Ситуацією потрібно користуватися, щоб досягти хороших кар'єрних і матеріальних висот.

Представникам знака варто дотримуватися невелику обережність у плані субординації. Це стосується не тільки вищого керівництва, але й підлеглих. Соціальна активність і дружелюбність Козерогів будуть розташовувати до стирання кордонів, але чоловіки цього знака не рекомендується активно змішувати ділове та особисте сфери.

Для Козерогів 2019 рік обіцяє фінансову стабільність. Рівень добробуту буде повільно рости, але без різких стрибків. Найбільш успішними в плані доходу будуть особи, пов'язані з інвестиційним бізнесом з цінними паперами. Ті, хто купує нерухомість для подальшої реалізації, теж мають шанси на хороше надходження грошей.

Здоров'я та відпочинок

Як і у жінок-Козерогів, початок року не підходить для дальніх поїздок на відпочинок. Відпустку краще планувати на зиму та пізню осінь, саме в цей час вдасться отримати максимум позитивних вражень. Якщо щорічний відпочинок не можна перенести з першого кварталу року, то його краще проводити ближче до дому, спілкуючись з друзями і близькими. Виїзди на природу і до родичів у село в перші 3 місяці року Жовтої Свині будуть більш позитивними, ніж відпочинок закордоном.

Щоб виключити робочі перевантаження, представникам знака потрібно частіше влаштовувати спокійні сімейні або дружні заходи. Вечірні посиденьки біля річки або поїздка на шашлики допоможуть зняти напругу. Підійде і похід в кіно, і затишний вечір в кафе. Головне умови для відпочинку Козерогів — ніяких розмов про роботу.

За гороскопом в 2019 році чоловікам-Козерогам варто побоюватися ДТП. Різні аварійні ситуації будуть провокувати не тільки інші водії, а й самі представники знаку. Варто уникати водіння в напруженому або радісному стані. Іншу небезпеку для здоров'я в цьому році викличе куріння. Бажано позбутися від такої шкідливої звички або хоча б пройти планове обстеження, приділивши підвищену увагу дихальної і серцево-судинної систем.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: