Гороскоп на 2019 рік Овен

Гороскоп на 2019 рік Овен

Це рік для Овнів міг стати виключно вдалим у всіх сферах життя, але саме в 2019 представники знаку залишаться без заступництва Марса. Справа серйозно — за гороскопом на 2019 рік для Овнів видно, що Марс не просто тимчасово перестане протегувати представникам знаку, але і буде їм протистояти.

Така ситуація трохи зіпсує загальну позитивну картину року — 2019 буде проходити на підйомі. Навіть відсутність заступництва могутньої планети не в силах змінити позитивний напрям розвитку. Присутність підтримки Марса в цей період зробило б 2019 рік для Овном фантастичним, але через протистояння він пройде не так гладко. Рік Жовтої Свині обіцяє бути яскравим, непередбачуваним, з безліччю перспектив у різних сферах життя.

Жінки-Овни в 2019 році

Гороскоп на 2019 рік ОвенНа початку року багато представниць цього знаку відчують бажання змінитися. Це буде ставитися не тільки до зовнішності, але й внутрішнього світу, професії або відношенню до оточуючих. Бажання змін можуть з'явитися по відношенню до хобі або роботі, хоча деяким захочеться почати життя з нового аркуша.

Любов і сім'я

Перша третина року пройде нерівно — емоційний стан буде коливатися від казкової ейфорії до глибокої депресії. Щоб не впадати в депресивний стан рекомендується уникати будь рутини у відносинах. Нудьга — це те, що здатне не тільки увігнати в меланхолію і негативний настрій, але і може призвести до суперечок з коханими. Щоб уникнути цього, необхідно урізноманітнити побут, внести зміни в звичний уклад і частіше вибиратися з дому.

Саме початок року найменш вдалий час для нового роману, хоча життя може підкинути шанс цікавого знайомства. Гороскоп радить не квапити події до літа — після середини липня у жінок-Овнів буде більше вільного часу на обранця.

Робота і фінанси

Працюючим жінкам-Овнам буде складно поєднати трудову діяльність і особисте життя. Рік Жовтої Свині надасть безліч шансів для заробітку, але відпочинок в такому випадку необхідно строго дозувати. Активним бізнес-леді і жінкам-керівника відпочити вийде лише у відпустці, і то, якщо вони зможуть правильно організувати свій робочий процес.


Інтенсивна завантаженість робочими справами винагородиться гідним поповненням бюджету. Це так само можливо тільки при високому рівні організації. У противному випадку робота перетворитися на хаос, її потрібно буде регулярно переробляти, не отримуючи за це додаткових матеріальних бонусів. Гороскоп для жінок-Овнів на 2019 рік говорить про те, що роботи буде достатньо, але значний потік фінансів отримувати тільки ті, хто вміє планувати свій час, організовувати себе і впевнено йти до намічених цілей.

Здоров'я та відпочинок

Постійна зайнятість на роботі та наявність різних форс-мажорів здатні похитнути навіть міцне здоров'я. У 2019 році Жінкам-Овнам рекомендується особливо уважно поставитися до рекомендацій змін напрямки діяльності — після інтелектуального навантаження, потрібна фізична, і навпаки. Не варто після важкого офісного дня пластом валитися перед телевізором — можна пройти кілька зупинок пішки або зробити невелику прибирання будинку. Якщо робота пов'язана з фізичними зусиллями, то таким Овнам бажано почитати ввечері або зайнятися плануванням наступного дня або тижня.

Часу на відпочинок буде мало — рік вимагає мобілізації сил від всіх представників знаку Овна. Жінкам, крім збереження здоров'я, ще треба берегти свою красу. Ігнорування інтелектуальної або фізичної втоми, нехтування правильним чергуванням навантаження і виключно пасивний відпочинок здатні негативно позначитися на зовнішньому вигляді представниць цього знака. Одночасно з зовнішніми змінами буде страждати і загальне самопочуття. Жінкам-Овнам потрібно навчиться правильно знімати втому, тоді рік пройде без потрясінь для здоров'я та краси.

Чоловіки-Овни 2019 році

Гороскоп на 2019 рік ОвенДля чоловіків цього знака перші 4-5 місяців року пройдуть у внутрішніх метаннях і пошуки «себе». Все це буде супроводжуватися розрізненістю планів, руху без курсу і переоцінки власних уявлень про особисті життєві пріоритети. Щоб не заблукати в пошуках свого «я», необхідно вже з початку року визначити послідовність переоценивания принципів і поглядів, а не намагатися розібратися у всіх переживаннях разом.

Любов і сім'я

Відносини в 2019 році для представників знаку Овен будуть складатися непросто. Шанс знайти пару — високий, але зберегти гармонію в родині значно складніше. Це пов'язано з великою робочою завантаженістю і внутрішніми розбірками своїх переживань. Саме на любовний аспект життя потрібно звернути увагу чоловікам-Овнам.

Рік земляного Кабана —то час, коли необхідно знайти баланс уваги між роботою, переживаннями і відносинами. Це буде зробити досить важко, але важливо знайти сили, щоб уникнути труднощів в сім'ї. Нові відносини так само потребуватимуть зусиль, тому не варто пускати їх на самоплив.

Робота і фінанси

Перша половина року здатна піднести несподівані сюрпризи щодо роботи і матеріального добробуту. Сюрпризи можуть бути і приємними, і негативними. Це безпосередньо залежить від того, як швидко і ефективно відбулася переоцінка своїх поглядів на початку року. Тим, хто зміг швидко розібратися в собі і вміє якісно планувати свої робочі й особисті справи, надасться шанс вигідно продати власні навички та знання.


Для Овнів, які освоїли організацію своїх справ, можливе різке підвищення на роботі чи розвиток бізнесу. Це приверне рясний потік фінансів. Тим, хто з самого початку року не зайнявся плануванням, належить пережити період хаосу в справах. Це негативно позначиться на кар'єрному зростанні та можливі доходи. Шанси будуть упущені, пошарпані нерви, але великих падінь не планується. Тотальний фінансовий крах допустимо тільки для тих Овнів, хто грає з законом або воліє заробляти різними спекулятивними оборудками. Це стосується і біржових гравців — в 2019 році не можна покладатися на удачу, потрібна вивірена стратегія, світлий розум і чітке планування.

Здоров'я та відпочинок

Складний початок року здатне втомити навіть міцних тілом і духом чоловіків-Овнів. До середини липня їм не надасться можливість повноцінно відпочити. Навіть якщо на першу половину 2019 випадає відпустку, то це зовсім не означає відпочинок. До середини літа гороскоп для чоловіків Овнів радить берегти сили і не витрачати їх на порожні справи та енерговитратні розваги.

Також рекомендується різко зменшити кількість уживаного алкоголю і ні в якому разі не сідати за кермо напідпитку. Цього правила варто дотримуватися протягом усього року — 2019 небезпечний в плані високої ймовірності аварій в стані алкогольного сп'яніння.

Друга половина року пройде більш розслаблено, але грудень може підготувати наостанок невелику прикрість. Це стосується тих Овнів, які будуть наполегливо працювати, нехтуючи відпочинком. Після 15 грудня можливе сильне виснаження ресурсів організму, результатом стане гостре простудне захворювання перед самими новорічними святами.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: