Гороскоп на 2019 рік Водолій

Гороскоп на 2019 рік Водолій

В рік Жовтої Свині Водоліям доведеться пережити непростий період. Явна прихильність Сонця і Венери буде протиставлена негативно налаштованому Меркурію. Це небесне протистояння триватиме майже весь 2019 рік. Пізніше над сузір'ям Водолія стануть тяжіти інші планети — в гру вступлять Марс, Юпітер і Сатурн. Все це додасть році непередбачуваність, злети, падіння, а також шанси досягнуть більших висот у різних напрямках. Зараз не можна розслаблятися — треба або використовувати представлені можливості, або пильно захищати ослаблені тили.

Жінки-Водолій в 2019 році

В цьому році представницям знака важливіше звичайного наявність кола однодумців. Жінкам-Водоліям рекомендується за гороскопом на 2019 рік посилити соціальну активність — це допоможе розширити коло прихильників. Підтримка Сонця і Юпітера дозволить в рік Жовтого Кабана досягти багатьох висот. Просто перед підкоренням їх необхідно обзавестися помічниками. Якщо вчасно подумати про планування і навчитися стримувати прийняття імпульсивних рішень, тоді період пройде неймовірно плідно.

Любов і сім'я

Вплив Венери подарує сімейним Водоліям загострення ніжних почуттів. Відносини зміняться в кращу сторону, конфлікти зійдуть нанівець, а пристрасть стане яскравішим. Варто приділяти більше уваги близьким, тоді вони відповідатимуть не просто взаємністю, а оточувати теплом і ніжністю.

Одиноких представниць зодіаку теж чекають позитивні зміни. Шанси зустріти другу половинку дуже високі, тільки не варто очікувати банального знайомства. Жовта Свиня приготувала Водоліям сюрприз — зустріч з коханою буде несподіваною, навіть кілька екстраординарною. Жінкам-Водоліям гороскоп на 2019 рік радить підтримати імпульс покровительки цих 12 місяців і проявити себе з несподіваного боку. Щоб стосунки зав'язалися швидко і стали міцними, потрібно сміливо показувати своє справжнє обличчя і не боятися говорити про почуття. Також потрібно пам'ятати, що саме зараз не час пасивного очікування — потрібно бути активними у соціальному житті.

Робота і фінанси

Дл жінок-Водоліїв гороскоп на 2019 рік приготував масу сюрпризів. Одні дами зможуть здійснити стрімкий зліт кар'єрними сходами. Інші вирішать змінити рід занять, треті захочуть працювати на себе. Всім цим представницям знака Жовтий Кабан дасть можливість реалізувати задумане. Підтримка покровителя року не буде гарантією успіху — жінки цього зодіаку повинні самі вдумливо планувати розвиток своєї робочої діяльності.

Фінансова сторона питання не обіцяє бути безхмарним. Початок року не порадує представниць знака рясним припливом доходу. Перші 6 місяців пройдуть досить скромно. Більш серйозні суми почнуть з'являтися тільки з третього кварталу. На пристойні грошові надходження зможуть розраховувати лише ті Водолії, які грамотно спланували і реалізували своє робоче розвиток. Якщо в середині року дамам цього зодіаку вдалося отримати підвищення або змінити роботу, то вони вправі очікувати поліпшення матеріального становища.

Здоров'я та відпочинок

Стрімкість розвитку подій на роботі може викликати втому. У цьому році її не можна ігнорувати, необхідно своєчасно відпочивати. В іншому випадку у Водоліїв можуть початися проблеми зі здоров'ям. Якщо не нехтувати закликами втомленого організму, вміти розслаблятися і навчитися не приносити робочі переживання додому, то в 2019 році представниць знака не будуть турбувати серйозні нездужання.

В році Жовтого Кабана жінкам-Водоліям варто очікувати потужної підтримки від друзів. Саме вони допоможуть зняти стрес, тому представницям зодіаку варто частіше проводити час в їх суспільстві. Це не тільки дозволить відпочити, але і може підказати вдалі ідеї, здатні реалізуватися в нову посаду або власний бізнес.

Чоловіки-Водолій в 2019 році

Початок року Жовтого Кабана може порадувати представників зодіаку своїм стрімким позитивним стартом. Перші 4 місяці дозволять здійснити потужний прорив у багатьох сферах. Вже в травні ситуація зміниться — негативний Меркурій продемонструє свій характер, що для Водоліїв виразиться в постійних зволікання у справах. Для чоловіків цього знака до кінця липня варто побоюватися помилок у роботі і міжособистісних конфліктів.

Любов і сім'я

Гороскоп на 2019 рік радить чоловікам-Водоліям бути обережнішими у висловлюваннях. Щоб не руйнувати ідилію в сім'ї, представникам цього знаку слід уважно проаналізувати власний характер та навчитися миритися з недоліками близьких. З травня по початок серпня найбільш імовірний час для конфліктів. Початок і друга половина року Жовтої Свині пройдуть відносно гладко. У ці періоди можлива гармонія і прилив ніжної пристрасті.

Одним з важливих моментів для гармонізації сімейних стосунків стане розуміння близькими мети роботи Водоліїв. Тимчасова відсутність результатів може спровокувати конфлікт. Супутницям життя необхідно пояснити, можливо, потрібно буде зробити це не раз, що зайнятість на роботі буде сплачено пізніше або винагороджена підвищенням.

Вільним представникам знака буде значно простіше — початок року пройде в роботі, як і другий квартал. Пізніше вони зможуть приділити увагу своєму особистому житті. Тим, хто активно шукає другу половинку, земляний Кабан надасть шанс. Відносини зав'яжуться спонтанно, будуть трохи незвичними і зажадають певних зусиль. Під зусиллями варто розуміти аналіз своїх недоліків і боротьбу з ними.

Робота і фінанси

Перші місяці цього року пройдуть у підписанні контрактів, нових проектах і інших важливих справах. У цей час можна реалізувати найсміливіші ідеї. Одночасно з легким просуванням справ для чоловіків-Водоліїв за гороскопом на 2019 рік в цей період очікується і визнання керівництва. Воно може вилитися в підвищення або надбавку до зарплати. Важливо не упустити момент — з травня по середину липня ситуація буде протилежною. У весняно-літній період справи будуть просуватися «зі скрипом», непогані ідеї начальство відкине, а ймовірність помилок підвищиться. З серпня по листопад буде час нормалізувати ситуацію і завершити безліч робочих справ. У грудні до представників знаку знову повернеться вдалий період.

У першому півріччі чоловікам-Водоліям не варто очікувати особливо великих грошових надходжень. Якщо в першому кварталі фінанси будуть хоч якось діяти, то у другому — їх стане мало. Основні доходи припадуть на завершальні місяці року. За общегодовому припливу фінансів представникам знаку гріх скаржитися, але їх нерівномірне надходження вимагає корекції витрат. Важливо пам'ятати про це, інакше в літній час дефіцит грошей може спровокувати конфлікти з близькими.

Здоров'я та відпочинок

Рік земляного Свині для Водоліїв не надто щедрий на відпочинок. Комусь з представників знаку не вдасться навіть з'їздити у відпустку. Основна частина часу буде йти на реалізацію хороших ідей або ліквідацію наслідків помилок. Водночас ці 12 місяців ідеально підходять для того, щоб налагодити відносини з друзями. Саме вони допоможуть розслабитися і відволіктися у важкий для Водоліїв період.

Незважаючи на велику завантаженість чоловіки цього знака не будуть зазнавати серйозних нездужань. Трохи сну і дружні посиденьки дозволять їм повноцінно відновлюватися. Необхідно частіше гуляти перед сном і залишати всі робочі проблеми на вулиці. Вдома і в компанії краще уникати розмов про справи. Ігнорування цього правила може призвести до погіршення самопочуття через те, що постійне обговорення роботи може негативно позначитися на якості сну, що посилить характерну для року загальну втому.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: