Скільки днів в 2019 році

Скільки днів в 2019 році

Поняття календарний рік — визначений період часу, який триває з 1 січня по 31 грудня. В різні роки кількість днів може дорівнювати 365-ти, у високосний цей період збільшується і відповідає 366-ти. Кожен річний період має свій порядковий номер, його визначення відбувається у відповідності з даними з григоріанського численника. Щоб дізнатися, скільки днів в 2019 році, необхідно знати декілька основних факторів: тип численника, номер і його визначення.

Для точної характеристики існують астрономічні та календарні визначення. З давніх часів відомо кілька методик вимірювання часового проміжку, у відповідності з періодичністю якого складалися різні способи літочислення, що згодом отримали назву — «рік». Для отримання повної характеристики та чисельності доби, необхідно точне знання типу, а також специфіки явищ, що відбуваються з певною часовою періодичністю.

Які бувають системи розрахунків

Скільки днів в 2019 роціУ міжнародному побуті використовується григоріанська концепція обчислення, згідно з якою рік починається на початку січня і закінчується в кінці грудня. В залежності від кількості днів, він може вважатися високосним або звичайним. Високосний визначається в двох випадках: порядковий номер кратний 4, але не кратний 100 або не кратний 4, але кратний 100. Кількість днів у 2019 році 365, а це значить, що він не є високосним.

Православна

За дохристиянською системі розклад ведеться з 5508 року до н. е. Ця дата, згідно святцями, визнана Православною Церквою як момент створення світу.

Китайська

У Китаї літочислення почали вести з 2637 р. до н. е. В цей час був складений перший календар, який вважається найдавнішим в історії людства. Нарівні з місячно-сонячно-юпитерным календарем, у Китаї існує 60-річна циклічна система літочислення, що складається з п'яти дванадцятирічних періодів.

Мусульманська

Один з молодих календарів, рахунок якого бере свій початок в 622 році при переселенні пророка Мухаммеда Медину. В ісламському році на 11 днів менше, ніж у загальноприйнятого християнського. Для визначення порядкового номера, від християнської дати віднімається 622 і отриманий результат множиться на 1,03069 (поправка на зменшену кількість днів). Згідно з мусульманським численнику, в 2019 році буде 254 дні і настане новий 1439 ісламський рік.

Місячна

Однією з найдавніших одиниць вимірювання часу визнана місячна фаза. Регулярна періодичність стала основою до створення першої таблиці, в яку заносилися всі, навіть самі незначні зміни. Рух Місяця і часовий проміжок між молодиками були названі синодическим місяцем.

Його тривалість складає 29,53 доби, що стало основою причиною того, що кількість днів може варіюватися між 29 і 30. Місячний рік складається з 12 місяців, на 11, а іноді 12 днів коротше сонячного циклу. Саме це призвело до появи 13-го місяця. Дізнатися числа початку і кінця наступного було досить складно і нерідко виникала плутанина в днях — саме це і послужило причиною появи нового терміну.

Календар на 2019 рік

Скільки днів в 2019 році


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: