Рембо 5 — фільм 2019 року

 • Оригінальна назва проекту: Rambo 5 (але це ще не остаточний варіант)
 • Країна виробництва США
 • Прем'єра: протягом 2019 року (у світі)
 • Жанр: бойовик, трилер, військовий, пригоди
 • Режисер: Сильвестр Сталлоне (чутки)
 • Сценарист: Сильвестр Сталлоне
 • Продюсер: Сильвестр Сталлоне
 • Акторський склад: Сильвестр Сталлоне та ін
 • В 2019 році готується вихід фільму «Рембо 5». Протягом цього часу має відбутися прем'єра продовження кіношної історії життя героя В'єтнамської війни Джон Рембо.

  Оригінальна назва проекту — Rambo 5. Але все ж це ще не остаточний варіант. У різний час пропонувалися наступні варіанти назви для майбутнього фільму: Rambo: Last Blood, Rambo: New Blood, Rambo: Last Stand, Rambo: The Savage Hunt (або Rambo V: The Savage Hunt). Але давайте поки що обмежимося найменуванням у вигляді просто п'ятої повнометражної серії у франшизі «Рембо».

  Перша і остання кров Рембо, або Старим тут не місце

  Кинофраншиза «Рембо» колись відкрилася пригодницьким бойовиком з Сильвестром Сталлоне в головній ролі, який вийшов ще в 1982 році. На той час у Слая вже був в активі «Роккі», прославив його на весь світ, тоді як «Перша кров», що примітно, зміцнила його раніше завойовані позиції на акторському Олімпі.

  Роккі

  Згодом було випущено три продовження «Першої крові», що оповідають про життя ветерана В'єтнамської війни серед людей.

  Власне, перший фільм серії називається саме що «Перша кров», тоді як вже потім його стали іменувати просто як «Рембо».

  І якщо три перші частини вийшли в реліз ще протягом 80-х років минулого століття, то четверта глава, яку Сталлоне сам же і зрежисирувала, побачила світ відносно недавно: її прем'єра відбулася в 2007-м.

  зараз Готується п'ятий фільм з серії про «Рембо» повинен вийти в широкий прокат вже протягом 2019 року. За чутками, він поставить жирну крапку в цій історії. Хоча ось те ж саме нам говорили і раніше, а в результаті до цього часу ми стали свідками одразу трьох продовжень оригінального пригодницького бойовика, який вийшов більше трьох десятиліть тому під назвою «Перша кров».

  Давайте ж тепер ми окремо подамо вам героя Сильвестра Сталлоне в цій екшн-стрічці, раптом ви не в курсі. Джон Рембо — ветеран В'єтнамської війни. Він — чоловік, який повернувся до мирного життя через тривалий час, але, як виявилося, зовсім не здатний знову усвідомити цього, здавалося, природного факту.

  Рембо

  Герой Сильвестра Сталлоне — самий що ні на є справжній майстер у справах, пов'язаних безпосередньо зі зброєю, ножами та кулаками. Загалом, він зуміє постояти за себе, якщо того вимагатиме ситуація. Всі свої рішення Джон Рембо приймає невідкладно. Це справжня бойова машина в людському вигляді, проти якої краще не битися, так як шанс взяти верх над принциповим бійцем за справедливість і ветераном В'єтнамської війни в одній особі дорівнює нулю. І якщо його розізлити, то нічого хорошого від цього не чекай.

  Образ Джона Рембо в кіно, зіграний Сильвестром Сталлоне, в свій час став символом поствоєнного синдрому (посттравматичного стресового розладу, пов'язаного безпосередньо з війною у В'єтнамі.

  Час показало, що чотирьох фільмів всім нам буде мало, щоб освітити з їх допомогою всю багату на події історію життя самого справжнього воїна по імені Джон Рембо. Тому незабаром планується зробити ще один.

  За чутками, він може бути схожий на оскароносний нео-вестерн братів Коенів «Старим тут не місце». Якщо згадати всі події з нього і об'єднати їх з історією ветерана В'єтнамської війни Джон Рембо, по тілу тут же мимоволі починають пробігати мурашки, і це не форма мовлення у нас така, а цілком собі довершений факт.

  тепер Давайте розглянемо, хто ж причетний до розробки нової глави в історії про «Рембо».

  Хто стоїть за кінопроектом під назвою «Рембо 5»

  Сильвестр Сталлоне, чому можна тільки порадіти, сам не проти поставити нову частину «Рембо». Він же, ймовірно, самостійно напише сценарій до нової версії «Першої крові», яка запросто може стати «Останньою кров'ю».

  Рембо 5 — фільм 2019 року

  можливо, для когось стане відкриттям той факт, що всіма улюблений «Італійський жеребець», крім успішної акторської кар'єри, час від часу з гідністю займає на знімальному майданчику режисерську посаду, а також пише відмінні сценарії, але це так.

  За свого «Роккі», нехай він його і не зняв особисто, Слай отримав буквально все, чого потребував на той момент. Лише опинившись ні з чим, йому вдалося досягти всього. Згодом він став героєм великої кількості бойовиків і прикладом для наслідування для багатьох хлопців, які шукають себе в житті.

  Продюсує Сталлоне рідко, але от вік, і всі ми це прекрасно розуміємо, бере своє, а тому зараз він поступово перемикається на цю спеціалізацію в кіно, яка, втім, зовсім не забороняє йому одночасно з цим і зніматися, і режисерувати. Свого «Роккі» він вже передав новому поколінню, тому не виключено, що в майбутньому і з «Рембо» відбудеться те ж саме.

  з Огляду на це, дуже цікаво дізнатися, хто ж складе компанію Сильвестру Сталлоне на знімальному майданчику нового «Рембо».

  Акторський склад нової кіношної історії про «Рембо»

  Взагалі, у франшизі «Рембо» всі інші актори, задіяні в проекті, практично меркнуть на тлі героя Сильвестра Сталлоне. Просто сама тутешня історія не передбачає детального розкриття всіх другорядних персонажів, тому вони і залишаються тут виключно на тлі.

  Слай

  Втім, якщо Слаю і доведеться передавати естафету якомусь молодому артисту, то це апріорі змусить його спочатку детально опрацювати у своєму сценарії персонажа, якому буде дана можливість незабаром стати новою «бойовою машиною в людському обличчі».

  Можна назвати багато молодих імен, але давайте краще дочекаємося офіційного підтвердження. Та й потім, цілком можливо, що Сталлоне захоче просто-напросто закінчити історію свого персонажа і не давати можливості продовжити її ким-небудь ще згодом.

  Сюжет п'ятої частини «Першої крові»

  Про сюжеті п'ятої частини «Рембо» зараз досить складно говорити. Як ми вже сказали раніше, є інформація, що вона буде схожа на нео-вестерн братів Коенів «Старим тут не місце», а це означає, що нас чекає досить лякаючий реалізм що відбувається.

  З іншого боку, відомо, що в цій главі ветеран В'єтнамської війни Джон Рембо може запросто скласти зброю, вступивши в фінальна битва зі своїми недоброзичливцями.

  Продовжуючи цю думку, не можна не вказати на те, що навіть таку «бойову машину» все-таки в змозі вивести з ладу, отже, велика ймовірність, що Рембо загине.

  У будь-якому випадку, він залишиться героєм у серцях всіх тих, хто з ним добре знайомий. Джон Рембо завжди боровся за справедливість, і якщо він все-таки виживе і продовжить робити і далі, всі будуть тільки "за". А якщо йому вдасться виховати собі гідну заміну, тоді це можна вважати його особистим абсолютним успіхом і відмінним завершенням розпочатого перш справи всього життя.

  Дата виходу фільму

  Дата виходу фільму «Рембо 5» — протягом 2019 року. На цей час запланована світова прем'єра заключної глави в історії.

  принаймні, для героя В'єтнамської війни Джон Рембо, судячи з усього, все закінчиться вже в цій частині. Але ще є ймовірність, що вона продовжиться в особі його послідовника, або він сам ще повернеться, але вже в якості такого тренера, виховує молодь, готову присвятити своє подальше життя боротьбі за справедливість.

  Трейлер фільму «Рембо 5» очікується найближчим часом.

  Читайте також:

 • Список найбільш очікуваних фільмів 2019 року,
 • Фільм «Ворон»,
 • Фільм «Війна світів Z 2».

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: