Гра Wasteland 3 (2019)

Гра Wasteland 3 (2019)

Третя частина постапокаліптичній серії Wasteland 3 розробляється компаніями The Brotherhood і inXile Entertainment. Після виходу другої частини було виявлено величезну кількість недоліків, серед яких належне увага приділялася саме відгуків гравців. На підставі цих відгуків розробляється нова серія відомої комп'ютерної іграшки під назвою Wasteland 3.

Про виробника Wasteland 3

Перша частина Wasteland вийшла у світ досить давно, з тих пір команда inXile Entertainment зазнала різних змін. Після того, як у місті Новий Орлеан розробники відкрили нову студію inXile Entertainment, то більшість ключових осіб, які відіграли важливу роль у роботі над проектом Wasteland 2, підтяглися туди. Повернення в команду осіб, які знають свою справу, значно спростить і прискорить процес випуску нової іграшки Wasteland 3. Присутність ветеранів в команді дозволить підняти бойовий дух для новачків, а також забезпечити надійною опорою.

Спільними зусиллями обидві команди продовжують працювати над створенням третьої частини Wasteland 3, пообіцявши здивувати гравців не тільки графікою і сюжетом, але ще й технічним оснащенням. Вихід даної іграшки запланований на 2019 рік, тому гравцям залишається тільки чекати, коли ж стане доступною нова версія цієї гри.

Про сюжет гри Wasteland 3

Перше, що спочатку необхідно відзначить – це оснащення гри безліччю сучасних і брутальних видів техніки. Принцип гри залишився такий же, як і в Fallout, де необхідно виживати та заробляти для себе репутацію.

Сюжет новинки Wasteland 3 розгортається в передгір'ях колишнього штату Колорадо. Основним гравцеві належить взяти під свій контроль колишнього командувача загону рейнджерів, після чого проникнути в секретну лабораторію. В дорозі гравців чекає величезна кількість різноманітних небезпек, причому не тільки рукотворних, але і природних. Крім радіації, на гравців будуть нападати банди, рейдери та інші види угруповань, основним завданням яких буде вбити головних героїв.

Гра Wasteland 3 (2019)У сюжеті гри окрема увага приділяється клімату. При проходженні даної серії гри слід враховувати такий показник, як температура. Причому це температура не процесора вашого ПК, а навколишнього середовища, коли при сильному холоді буде виникати необхідність погрітися. Для цього головним героям знадобиться знаходити теплий одяг, розтоплювати багаття, будувати притулки. Вплив такого фактору, як холод, підштовхує гравця до нових дій – небудь заробити на нічліг, або ж його завоювати.


Сюжет гри передбачає заробіток репутації серед місцевого населення, власне, як і було в попередній частині гри. Населення ставиться до чужинцям дуже підозріло, тому досягти довіри дуже складно. Для досягнення довіри, місцеве населення може запропонувати гравцеві виконати такі умови, як видобуток запасів, позбавлення поселень від бандитських угруповань. За вдале проходження квесту гравець буде отримувати нагороди, за допомогою яких можна поліпшити свою техніку, зброю, спорядження та вміння.

Третя серія гри Wasteland 3 пропонує здійснити проходження сюжету спільно з одним. При цьому гравці отримують додаткові можливості, представлені у вигляді спільного використання технічного оснащення. Техніка в грі буде представлена у вигляді брутальних і перероблених снігоходах, навантажувачах, вантажівках і баггі. Деякі місії можливо пройти лише виключно на певних видах техніки, які спочатку необхідно отримати.

Гра Wasteland 3 (2019)Відшукати одного, щоб в парі проходити гру можна в онлайн режимі. Причому важливо врахувати той факт, що якщо один з гравців відключиться, то це ніяк не вплине на процес гри. Принцип гри побудований так, що для проходження сюжету не обов'язково присутність двох гравців. Другий гравець може приходити і йти в будь-який час, але, звичайно ж, всі геймери розуміють, наскільки важливо бути з одним від початку і до кінця гри. Сюжет гри побудований так, що кожен гравець окремо зможе виконувати різні місії, після чого об'єднувати свої зусилля.


На завершення варто зазначити, що хоча дата релізу запланована на 2019 рік, але виробник поки точних термінів не обумовлює. Відомо тільки, що в цій серії буде значно поліпшена графіка, змінено сюжет, дизайн, технічне оснащення, а також з'явиться можливість проходження гри в парі. Очікуємо виходу гри Wasteland 3, щоб оцінити її можливості сповна.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: