Що має бути на Новорічному столі 2019 - все про Новий рік 2019

Що має бути на Новорічному столі 2019 - все про Новий рік 2019

Підготовка до будь-якого свята - справа нелегка. А особливо важко підготуватися до Нового Року 2019. Адже символом наступаючого року стане Свиня. Вона з одного боку і одомашнена тварина, але в той же час трохи дикувате. Саме тому підхід до свята повинен бути іншим, не зовсім стандартним. Адже всі хочуть задобрити до себе символ майбутнього року, щоб 2019 рік був найбільш вдалим і плідним. Тому при підготовці до свята варто враховувати цілий ряд факторів, в тому числі і те, що має бути на Новорічному столі 2019. Адже саме стіл можна вважати периферією усього свята, саме він створює атмосферність. Будемо розбиратися в питанні того, як накрити і прикрасити стіл до Нового Року 2019, що повинно бути на ньому, які кольори повинні переважати і т. п. Також розглянемо і деякі інші аспекти Року Свині.

Що приготувати на Новорічний стіл 2019: поради від астрологів

Свиня - тварина практично всеїдна, якщо можна так сказати. Це означає, що і на Новорічному столі має бути якомога більше різноманітних страв. Риба, м'ясо, салати, різноманітні закуски, десерти - ось лише неповний список всіляких страв і десертів. Головне, що треба засвоїти за наполяганням китайських віщунів та астрологів, в 2019 році на Новорічному столі не повинно бути страв із м'яса свиней. Інакше Свинка може просто образитися на господарів торжества і забрати удачу собі (чи віддати іншим, більш “розумним” господарям). Хоча існує і вкрай протилежна думка. Інші астрологи (з більш демократичних, західних країн) вважають, що символ року може образитися в тому випадку, якщо його м'яска на святі ніхто не покуштує. Свиня може вирішити, що нею нехтують.

Можна зробити висновок, що кожен думає так, як йому хочеться. Але треба вірити в свої слова і переконання, адже всім людям, які цікавляться езотерикою, магією і астрологією відомо, що думки можуть матеріалізуватися в майбутньому. Якщо спочатку закласти у себе в голові те, що м'яса свиней на столі у свято бути не повинно, а потім все-таки його з'їсти, то програма невдач на цілий рік вразливому людині може бути забезпечена. А якщо ж вирішити, що їсти свинину в Новий Рік - це правильно, то удача сама може притянуться до господаря свята. Вся справа в ваших думках!

За деякими даними, з-за всеїдності Свині варто поставити на стіл як можна більшу кількість різноманітних страв. Бажано, щоб на столі були присутні м'ясні та рибні страви в різних видах і варіаціях. Наприклад, риба може бути представлена не тільки у вигляді салатів з крабовими паличками і смаженої або запеченої формах, але і вигляді сирих китайських морепродуктів. А м'ясо краще брати різних тварин: курка, кролик, качка, яловичина - всі ці тварини побратими зі Свинкою, тому для святкування вони прекрасно підійдуть.

Поєднання різних продуктів на столі дозволить залучити бажану усіма птаха щастя, а також не змусить чекати не менш бажаного збільшення доходів.

На Новорічному столі 2019 повинно бути як можна менше ненатуральних продуктів, адже Свині їх не переносять. Бажано, щоб всі страви були прикрашені різноманітною зеленню. А ось до напівфабрикатів у Свиней ставлення неоднозначне, але краще, щоб їх на столі також не було. На столі повинні бути тільки натуральні домашні продукти, приготовані самостійно, з любов'ю і турботою. Таке “поєднання” дуже сподобається символу 2019 року - Жовтої Земляний Свині (Кабанчику).

На десерт краще всього подавати різні натуральні страви. Якщо ж це буде торт, то в ньому обов'язково повинні бути присутніми будь-які свіжі фрукти. Як закуску можна подати і оригінальний салатик з тропічних фруктових вишукувань. Як варіант, можна просто поставити велику тарілку з нарізаними фруктами.

Ще один момент - стіл не повинен відняти у вас всі гроші, його потрібно влаштовувати по доступних засобів. Адже Свинку потрібно буде підгодовувати ще цілий рік! Не забувайте про те, що також того ж доведеться годувати не тільки себе, але і домочадців...

За яким столом слід відзначати 2019 рік?

Як не дивно, але в 2019 році увагу варто звернути навіть на стіл, за яким буде проходити свято. Відповідно до порад астрологів, можна зробити такий висновок. Стіл обов'язково повинен бути зручним і перебувати в гарному стані - не повинно бути ніяких сколів та інших “шлюбів”. У 2019 році ідеально підійде круглий стіл, адже він відмінно повторює силует Свині. Але якщо такого стола у вашому будинку немає, а грошей на покупку нового поки не знайшлося, то можна просто застелити будь старий стіл новою скатертиною. Вона допоможе прикрасити навіть самий старий стіл, але при цьому великих грошових вкладень робити не доведеться, що дуже важливо. Якщо у вас в будинку є низенький столик китайського типу, то варто відзначати Новий Рік за ним - це приверне удачу в грошових справах, а також наблизить вас і домочадців до символу року.

Прикраса і сервірування столу до 2019 року - основні моменти

Як відомо, Свинка любить їсти у великих кількостях. Але під час свята нам, представникам людської раси, переїдати дуже шкідливо - про це знає кожен. Але ми придумали, що ж робити, щоб не образити символ року і при цьому не набрати кілька зайвих кілограмів за одну ніч. Страв на столі повинно бути багато (це ми говорили на початку статті). А ось кількість кожного блюда не має значення. Можна зробити багато страв, але зовсім не обов'язково робити кожне з них цілими каструлями. Досить приготувати ту кількість, яка гості зможуть з'їсти за один вечір. Свинка не має образитися, адже асортиментом ви її ображати не збираєтеся. При цьому необов'язково використовувати багато маленьких тарілок, краще всього викладати по кілька страв на великі посудини. Також (для збереження фігури) найкраще додавати в страви зелень.

Тепер перейдемо безпосередньо до прикраси столу. Сервіровка і прикраса Новорічного столу - справа непроста, вимагає чималої кількості часу. Але якщо знати деякі хитрощі, то і в цьому проблем виникнути не повинно.

Що повинно бути на прикрашеному Новорічному столі в 2019:

  • На столі повинна бути чиста і добре випрасувана скатертину. Колірний сегмент великого значення не має, але краще всього вибирати яскраві, але при цьому дещо приглушені тони. Наприклад, підійдуть рожевий, бузковий, бежевий, світло-жовтий, салатовий, коричневий, червоний і оранжевий кольори. Ще варто врахувати і те, що на скатертини повинна бути хоча б трохи різних рюшів і вишиванок, разбивающих одноманітність фону. Адже Свиня любить об'ємність форм.
  • Наступний крок - вибір аксесуарів. Як ми вже говорили, символ 2019 року дуже любить об'ємні речі. Тому почнемо саме з аксесуарів, які створюють “об'ємність” на святковому столі. Наприклад, канделябри прекрасно виконають цю функцію. При цьому на столі місця вони практично не займуть, бо вони займають простір тільки над столом. На додачу до всього, канделябри послужать додатковим джерелом неискусственного світла і створять романтичну атмосферу свята, що доведеться дуже до речі. Також слід поставити на стіл якісь натуральні предмети, що нагадують про настання свята. Для цих цілей підійдуть ялинові або соснові гілочки. Їх можна поставити у воду прямо в центрі столу. Також невеликі гілочки можна розкласти між стравами разом з шишками. Їх можна прикрасити штучним снігом. Те ж саме можна зробити і з келихами - це додасть ще більшої атмосферності.
  • Серветки краще всього використовувати не звичайні (білі), а святкові, з різними малюнками. Наприклад, з ялинкою або сніжинкою.
  • Ось ми і розібралися в тому, що має бути на Новорічному столі в 2019 році. Залишилося побажати удачі в прикрасі столу та приготування страв, а також щастя і благополуччя в наступаючому Новому 2019 Року Свині.


    Рекомендуємо для перегляду

    Додати коментар
    Ваше ім'я: