Місячний календар стрижок на червень 2019 року

Місячний календар стрижок на червень 2019 року

Нова зачіска здатна повністю перевернути життя людини — це стосується не лише його зовнішності, але й змін у долі. Місячний календар стрижок на червень 2019 року може бути корисним в плані вибору дати відвідування майстра. Він дозволить дізнатися коли варто фарбувати волосся або стригти їх, робити інші перукарські процедури і в які дні місяця краще уникати застосування хімічних препаратів для завивки або випрямлення локонів.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

Молодик у червні доводиться майже на початок місяця — воно відбудеться 3 числа. Рости нічне світило буде до 16, а 17 червня очікується повний місяць. Весь залишився місяць припадає на убуваючу фазу. Три чверті місяця очікується 25 числа. На кінець червня припадає 27 місячний день.

Місяць відрізняється наявністю довгих періодів заборони на стрижку. Місячний календар стрижок на червень 2019 року виділяє 2 таких відрізка — 5 днів в першій декаді і 6 у другій половині місяця. При цьому в червні більше 10 вдалих дат, дозволяють обрізати волосся, одночасно щось змінюючи в життя в хорошу сторону.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на червень 2019 рокуЧервень починається з сприятливою для обрізання волосся дати. Зараз стрижка принесе сплеск позитиву і зробить свого володаря більш привабливим. Після цієї дати настає довга низка заборон.

протягом 5 днів стрижка призведе до негативних наслідків:

 • 2 — приверне небезпечні події, неприємні події і різного роду нещастя;
 • 3 — скоротити загальну тривалість життя;
 • 4 — принесе в життя конфлікти, розгляду та непорозуміння;
 • 5 — справить шкідливий вплив на працездатність і енергійність;
 • 6 — посилить ризик появи зубних болів і простудних захворювань горла.
 • Пофарбувати волосся можна 3, 4 і 5 числа, тільки варто пам'ятати, що третього червня небажано висвітлюватися. Є і заборони на інші перукарські процедури — 6 червня не рекомендується робити з волоссям. Друге число також не дуже вдалий день для експериментів з волоссям.


  Вже 7 червня можна змінювати зачіску будь-яким відомим способом. Для цієї дати можна всі відомі маніпуляції з волоссям, причому фарбування буде до лиця, а стрижка дозволить збільшити прибуток. У наступні 2 дні краще не ходити до майстра — зміна кольору пройде невдало, а обрізання волосся принесе конфлікти і погіршення здоров'я.

  Заключний день першої декади місяця є вдалим для стрижки. Це продовжить життя і зробить її більш позитивною, вдалою і радісною. Фарбувати волосся можна тільки хною або іншими натуральними препаратами. Решта впливу варто перенести на іншу дату.

  З 11 по 20 число місяця

  Місячний календар стрижок на червень 2019 рокуФарбування волосся, випрямлення, завивка і інші процедури пройдуть вдало 11 червня. Дата не підходить тільки для стрижки. Для зміни довжини у другій декаді місяця багато гарних днів.

  Вдалі такі дати:

 • 12 — обіцяє удачу, енергійність і загострення почуттів;
 • 13 — принесе активізацію розумової діяльності;
 • 14 — додати ясність мислення і загострить сприйняття;
 • 16 — приверне корисні знайомства і щасливі події;
 • 17 — поліпшить працездатність і збільшить добробут.
 • Цей період вдалих днів переривається 15 червня — в цю дату потрібно уникати стрижки, щоб не привернути загрозу життю і різні нещасні випадки. Фарбувати волосся теж можна лише із застереженням — хімічні склади зараз краще не застосовувати. Ця рекомендація поширюється і на 16 число. Одночасно у цей день не варто вдаватися до більшості перукарських послуг, дозволена тільки стрижка. Також змінювати колір небажано 13 і 14 числа. Сприятливими датами є 12 і 17 червня. Необхідно врахувати, що 17 число краще відвести під перетворення в брюнетку, руді і світлі тони не можуть «лягти» в цей день.

  ці відтінки можна забарвлюватися 18 червня. Причому дата підходить тільки для таких цілей — інші перукарські послуги краще перенести ближче до кінця місяця. Інші дні другої декади теж не допускають майже всі маніпуляції з волоссям. Дозволено тільки фарбування, при це необхідно бути дуже уважними при виборі відтінку і краще використовувати натуральні суміші. Також важливо не забувати, що стрижка зараз вкрай небажана — вона принесе неприємності як у справах, так і в здоров'ї. Якщо обрізати волосся 19 або 20 червня, то в житті з'являться перешкоди, успішні справи не зможуть завершитися, а серце й ендокринна система отримувати надмірне навантаження.

  З 21 до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на червень 2019 рокуНа початку третьої декади буде тривати негативний період для стрижок. Місячний календар стрижок на червень 2019 року виділяє кінець другої і початок 3 декади місяця як самого невдалого моменту для обрізання волосся.

  Зміна довжини призведе до таких наслідків:

 • 21 — крадіжки, втрати, хвороби домашніх тварин;
 • 22 — негативні емоції, неприємні події та непорозуміння;
 • 23 — депресія, апатія, відчуття безвиході і крах планів.
 • З цих трьох днів для фарбування не підходить тільки 21 число. Для освітлення варто використовувати 22 червня, а в натуральні відтінки можна користуватися на наступний день. Інші маніпуляції з волоссям необхідно відкласти, інакше результат буде непередбачуваним.

  Для візиту до перукаря за комплексними послугами варто вибрати 24 червня. Зараз вирішуються всілякі процедури з волоссям. Кардинальна зміна зачіски приверне благополуччя і пройде успішно, облагородивши зовнішність, додавши особі привабливості. Підстригтися можна також 25 та 26 числа — це принесе успіх і удачу в починаннях в інших сферах. Міняти колір можна тільки 25, а 26 червня не можна робити або з волоссям, крім стрижки.

  останні дні місяця не нададуть можливість отримає повний спектр послуг у перукаря. На 27 і 28 небажано записуватися на стрижки, але забарвлення та інші процедури у ці дні пройдуть вдало. Стригтися можна 29 і 30 червня — в першому випадку зміна довжини волосся призведе до виконання бажань, а в другому принесе в життя низку радісних подій і щасливих випадковостей. Зміни кольору волосся, химзавивка та інші маніпуляції в останні дні місяця небажані.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: