2019 рік вдови чи вдівця

Все більше число пар, що бажають узаконити свій шлюб, задаються питанням: 2019 рік — вдови чи вдівця? Астрологи попереджають, що не можна ігнорувати попередження про небезпеку заміжжя у високосний рік. 2019 не є таким, однак народні прикмети накладають «прокляття» і на ті роки, які йдуть слідом за високосним. Вірити їм чи ні – справа кожного, проте знати про нюанси необхідно всім.

Трохи історії

Зловісний 2016 рік пройшов, до наступного 2020 ще є час, тому деякі пари, не замислюючись, подають заяву у Рагси. Невтішна статистика розлучень в нашій країні, як і по всьому світу, змушує замислюватися навіть затятих супротивників забобонів про застереження.

Наші предки вірили в те, що після високосного року починаються роки вдови, вдівця, які змінюють один одного. Дотримуючись цієї хронології, якщо відраховувати від 2016 року, то 2019 буде вдовою роком. За народним повір'ями це означає, що молодята не зможуть прожити довге і щасливе сімейне життя.

2019 рік вдови чи вдівця

Згідно з іншим думку, після високосного року йде тільки один рік вдови, а за ним вдівця, наступний – щасливий. Деякі навпаки кажуть, що це придумали ті, хто просто боїться нещасливих прийме, щоб заспокоїти себе.

2019 рік вдови

Деякі вважають, що якщо 2019 рік є роком чорної вдови, то жінка прирікає себе на самотність, викликане смертю супутника життя. Насправді, не все так категорично, адже якщо б ця прикмета вказувала виключно на смерть одного з молодят, то шансу на довге життя не було б ні у кого.

Стати вдовою жінка може в символічному сенсі, що вказує на те, що їй доведеться пережити розрив сім'ї, спровокований відходом чоловіка. Скептики сумніваються в цьому, але статистика процентного співвідношення розлучень підтверджує цей факт. Виходить, що в проміжку між високосними роками 2 року вдови і 1 вдівця, тобто на кожні 2 кинуті жінки припадає 1 кинутий чоловік. Згідно з офіційними динним, ініціаторами розлучень у 70% є чоловіки, так що варто задуматися.

У наших предків були свої способи, що дозволяють обійти прикмети, щоб вдало вийти заміж навіть у «невдалий» рік. Одним із способів було змінити звичне сватання: якщо зазвичай в ролі свата виступав молодий і його сім'я, то можна було зробити навпаки і відправитися викуповувати нареченого нареченій. Астрологи пропонують можливості обійти «прокляття» 2019 року вдови і створити щасливу сім'ю, які засновані на сучасних весільних традиціях.

Молодята src=/foto/29/2019-god-vdovy-ili-vdovca-3.jpg

Як обійти прокляття»

Хоча звичне для наших предків сватання сьогодні залишилося далеко в минулому, можна навчитися у них «обманювати» прикмети. Якщо раніше для цього могло знадобитися відправитися на викуп нареченого, помінявшись з ним ролями, то сьогодні також наречена може спробувати взяти на себе обов'язки нареченого. Багато пар приймають рішення про створення сім'ї, тому, що сучасне суспільство не бачить нічого поганого, коли ініціатива узаконити стосунки виходить від жінки. Зайнявшись організацією і плануванням заходи, наречена візьме все в свої руки і цим піде наперекір прикметами.

Також необхідно дотримуватися рекомендацій астрологів у виборі дати, адже не тільки рік, але й інші числа відіграють важливу роль. Тому важливо звертати увагу на рекомендації місячного календаря. Хороші дні для укладення шлюбу є: 6, 10, 11, 16, 17, 21, 26, 27.

Важливу роль відіграє і психологічний стан, адже і астрологи, і люди, які займаються магією, визнають, що думками і бажанням людина може «змусити» вищі сили скасувати свою дію. Корисно дотримуватися таких простих правил:

 • Не дозволяйте нікому і нічого змінювати ваші відносини. Якщо ви змогли протистояти застережень забобонів і створити щасливу сім'ю, продовжуйте і далі діяти спільно у подоланні труднощів.
 • Якщо ви є християнами, не забувайте, якою потужною силою володіє Біблія, яка допомагає протистояти будь-яким злим силам. Тим більше, що в ній є практичні поради для пар: «Нехай чоловік так любить дружину, як своє тіло», «Дружині слід глибоко поважати чоловіка» і т. д.
 • Не заспокоюйте себе думкою про те, що вас люблять. Сімейні відносини потребують постійної підтримки і роботою над собою.
 • 2019 рік вдови чи вдівця

  Коли сходяться дві цілеспрямованих людини, працюють над собою і своїми стосунками, ані видимі, ні невидимі сили не зможуть їм перешкодити.

  Інші прикмети до весілля в 2019 році

  Астрологи кажуть, окрім того, що 2019 рік буде роком вдови, на нього є ще кілька невтішних прогнозів. За китайським гороскопом, його символом буде Свиня. Як би смішно це не звучало, парам, які одружуються у такий рік, загрожує ожиріння. Це дійсно може виявитися серйозною трудністю, адже воно може спровокувати появу захворювань внутрішніх органів, у тому числі хронічні.

  Також важливо враховувати і особливості Свині, як символу року. Їй не подобаються числа 1, 7 та 8, тому при виборі дати весілля, їх необхідно уникати. Ще Свиня є символом наївності. Якщо поспостерігати за поведінкою цих буквальних тварин, то вони настільки наївні, що здаються дурними і їх легко обманювати. Парам, які укладають шлюб в рік Свині, важливо з перших днів спільного життя вчитися відповідальності і серйозності.

  Читайте також:

 • Весілля в 2019 році: сприятливі дні
 • Жартівливий гороскоп на 2019 рік
 • Любовний гороскоп на 2019 рік

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: