Прикмети Нового року і народні звичаї

Прикмети Нового року і народні звичаї

Напевно всі ми чекаємо від Новорічної ночі якщо не казки, змін в житті так точно. Навіть самі не вірять у магію і ворожіння з завмиранням серця чекають бою курантів щоб загадати те саме, сокровенне бажання.


Наші предки були надзвичайно мудрі і розумні, вони не дарма придумали приказку, що «як зустрінеш Новий рік так рік і проведеш». Так як же зустріти Новий рік 2015 щоб жити потім безбідно і щасливо?


Давайте розглянемо деякі Новорічні прикмети:


Приметы Нового года 2015  • Тому хто до півночі вип'є останній келих буде супроводжувати удача весь прийдешній рік. Так само до щастя зустріти білого коня або блакитноокого блондина, ну або підійде так само велика собака, особливо якщо вона радісно кинеться у ваші обійми і почне облизуватися і гратися.

  • А от щоб поправити своє фінансове благополуччя східні астрологи радять покласти на дно холодильника три золоті монетки в червоному мішечку, обов'язкова умова - решкою вгору. У Стародавньому Китаї символом багатства і процвітання була бочка з рисом, а в наші дні її символізує наш холодильник.

  • Ще одна хороша фінансова прикмета - це віддати всі борги в році, що минає, і можна навіть попросити ваших боржників повернути все що зайняли прямо в Новорічну ніч 2015 . Це принесе вам прибуток у році прийдешньому і зменшити вдвічі кількість проблем і клопоту.

  • У торговців є прикмета 1 січня віддати першому покупцю товар за найнижчою ціною, тоді торгівля буде йти на відмінно весь рік! Так само в перший день у році можна займатися важкою роботою - тоді весь рік проведеш без відпочинку в працях.

  • Зустрічати з гостями Новий рік 2015 - весь рік гості будуть.

  • Обов'язково потрібно випити шампанське під бій курантів!

  • Якщо за хвилину до бою курантів встигнути почистити мандаринку і покласти її під ялинку - весь рік щастя буде.

  • Поцілуватися під бій курантів з коханою людиною - розпалити пристрасть, не поцілуватися - чекайте охолодження в почуттях.

  • Добре якщо під новий рік 2015 все у вас буде в достатку: гаманець повинен пухнути від грошей, хоча б від дрібниці, шафки на кухні і холодильник не закриватися від запасів їжі.

  • Допоможіть старому році унести все погане з вашого життя - відкрийте кватирку і проводите минає 2014 рік!


Ось такі основні прикмети на Новий рік 2015. Якщо хочете уникнути зайвих клопотів і метушні, то вам слід дуже добре і чітко спланувати свято. Якщо все вдасться, то намічене збудеться і весь рік пройде гладко. Дуже поганою прикметою є розбиті в пориві святкування бокали і посуд, намагайтеся в цю казкову ніч обійтися без лайки, дебоширства і зламаною меблів. Новий рік це свято таїнства зміни часів, слід ставитися до нього з трепетом, ретельно підбираючи компанію, одяг, частування і місце, тоді все задумане збудеться, поруч будуть надаватися надійні друзі, любов буде міцнішою, а гаманець повним!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: