Лотерея Грін Кард 2019

Лотерея Грін Кард 2019

Незважаючи на складності у відносинах Росії та Америки, які хочуть отримати заповітну Creen Card не стає менше. Якщо домагатися її отримання цілеспрямовано, то цей процес потребує досить багато сил, грошей і часу. Creen Card не можна купити, але у посольстві при подачі заяви потрібно буде підтверджувати наявність коштів, наявність закордонного чоловіка або укладений контракт з американським роботодавцем. Є й інша можливість — заповітну карту можна просто виграти. Лотерея Грін Кард 2019 вже почалася — розіграш щасливого квитка в США відбувається задовго до самої поїздки в цю країну.

Способи і терміни подачі документів

Лотерея Грін Карт 2019 починає проводитися задовго до настання цього року. Щоб отримати шанс в 2019 році іммігрувати в Америку, потрібно подати заявку на розіграш в 2017. Термін прийому анкет триває трохи більше місяця — з 3 жовтня по 7 листопада 2017 року. Прийом заявок і його закінчення фіксовано американським східним часом у значенні 12:00.

Можливість участі у лотереї

Щорічно спроби виграти Грін карту вживають мільйони людей. До них пред'являється всі 2 простих вимоги. Подача заявок можлива для осіб:

 • народжених в країнах-учасницях;
 • мають певний рівень освіти або навичок.
 • На практиці це виражається в тому, що участь у лотереї Грін Кард 2019 можуть приймати люди з країн пострадянського простору та Ізраїлю. При цьому учасник зобов'язаний або закінчити середню школу, або мати конкретний досвід роботи за фахом з 2-річним курсом навчання. Строк роботи в цій професії не може бути менше, ніж 2 роки за останні 5 років.

  Важливо розуміти, що наступним доведеться документально підтверджувати наявність досвіду роботи або освіти. Дані будуть перевірятися консульським працівником під час обов'язкового інтерв'ю у разі виграшу.

  Заповнення анкети

  Участь у лотереї вимагає хоча мінімального знання англійської мови. Сама анкета і відповіді в ній повинні бути представлені саме в такій формі. Також варто знати — участь у лотереї безкоштовна. Організатори розіграшу Грін Кард не беруть плату у якому-небудь виді.

  Частина посередників може попросити невелику суму за свої послуги, але ні реєстрація, ні відправлення анкети не вимагає внесків. Необхідно пам'ятати про це, щоб уникнути внесення оплати шахраям — до закінчення розіграшу і оголошення результатів з учасників від організаторів не стягується оплата. Гроші можуть знадобитися пізніше — на підготовку до переїзду в разі виграшу.

  Крім загальних даних в анкеті варто вказати інформацію подружжя та дітей у віці молодше 21 року. Цю інформацію необхідно надавати навіть у тому випадку, якщо члени сім'ї проживають окремо і не претендують на імміграцію в США.

  Також потрібно прикладати «свіжу» фотографію — строк давності не може бути більше півроку. Крім цього знімок повинен відповідати великим ряду вимог:

 • Формат JPEG.
 • Розмір до 240 КБ.
 • Відсутність аксесуарів на обличчі.
 • Розширення 600*600 або скан 300 dpi.
 • Голова пряма, погляд спрямований в камеру.
 • Відсутність тіней або спотворень на знімку.
 • Обсяг займаний особою на фото від 50 до 69%.
 • Наявність головних уборів тільки з релігійних причин.
 • Ще потрібно пам'ятати, що якщо учасник не підходить по одному з 2 критеріїв відбору, то ніякі додаткові внески і чітке дотримання інших вимог не зможуть допомогти їм в подальшому пройти інтерв'ю в посольстві. У разі невідповідності цим 2 критеріям виграш грін карти анулюється.

  Подання анкети та розіграш лотереї

  В лотереї Green Card 2019 буде розіграно 50 тисяч «путівок» в США. Участь будуть приймати кілька мільйонів осіб, своєчасно подали правильно заповнені анкети. Останнім часом часто виникають фішингові сайти, які збирають дані людей, бажаючих виїхати в Америку. Вони по вигляду нагадують офіційні сайти консульства або головну сторінку з лотереєю. Важливо перевіряти сайт перед відправкою анкети — в іншому випадку особиста інформація потрапить до шахраїв, а участь в лотереї не буде зареєстровано.

  Надсилання анкети

  Всі надані учасниками дані можна відправити тільки єдиним способом. Це робиться на сайті www.dvlottery.state.gov. При використанні послуг посередників немає інших способів — вони просто заповнюють анкету за учасників на офіційному сайті лотереї Грін Кард 2019. Перед самостійним заповненням слід обов'язково перевірити розширення доменного імені — воно повинно бути gov. Всі варіації com, net, ua та інші вказують на фейковое походження сайту.

  Також необхідно врахувати, що при заповненні та відправлення анкети вимагається контроль часу на це відводиться не більше години. Для тих, хто погано володіє англійською мовою, варто спочатку ознайомитися з питаннями, зробити для себе помітки, щоб після оновлення сторінки укластися у відведений час. В іншому разі сторінка з анкетою сама перезавантажиться через годину після її відкриття.

  Важливо! Після відправлення анкети учасника необхідно дочекатися підтвердження її отримання з зазначеним номером. Цей номер слід записати, надалі він буде потрібно для моніторингу розіграшу.

  Не варто чекати розсилки електронних листів виграв учасникам від Держдепартаменту США. Необхідно самостійно дізнаватися статус своєї анкети. Причому робити це слід у певний період, при несвоєчасному зверненні виграш буде втрачений.

  Результати розіграшу

  Дані про результати лотереї Грін Кард 2019 можна отримати там же, де подавалася анкета. Для цього є точні терміни — інформація буде надана з 2 травня 2018 по кінець вересня 2019 року. В цей період необхідно перевіряти стан своєї анкети, використовую отриманий при подачі заяви номер підтвердження.

  Цікаво! Подружжя можуть подавати окремі анкети. Це підвищити шанс на виграш, давши при цьому право іммігрувати обом подружжю у разі отримання грін-карти одним з них.

  Якщо ж вдалося стати щасливим володарем Green Card, то необхідно зібрати і перевести пакет документів для консульства, заповнити імміграційну візову анкету англійською мови, пройти медкомісію і обов'язкову вакцинацію. Потрібно знати, що огляд здоров'я можливо тільки у сертифікованих місцях і вимагає оплати, дані з районної поліклініки не підійдуть. Питання вакцинації більш лояльний — частина обов'язкових щеплень можна поставити за місцем прикріплення до медичної установи.

  Після цього необхідно пройти інтерв'ю. Це досить важливий етап — виграна лотерея Грін Кард 2019, весь пакет вірно заповнених документів, наявність щеплень та медобстеження не гарантують отримання візи. Це можливо в разі первинної невідповідності вимогам програми, з-за надання невірних або помилкових особистих даних, а також у ряді інших вузьких випадків. Основна частина виграли в лотерею без проблем проходять інтерв'ю, використовуючи мінімальні знання англійської мови.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: