Гороскоп для Водолія на 2019 рік: жінка і чоловік

Гороскоп для Водолія на 2019 рік: жінка і чоловік

Повітряний, вітерцю слухняний – так найточніше можна охарактеризувати типового Водолія. Незважаючи на «водне» назву, цей знак належить до стихії повітря і повною мірою відображає всі його властивості. Він незалежний, але в той же час, легко піддається впливу. Часто змінює свою думку в залежності від того, як змінюються думки оточуючих людей.

Так і повітря нагрівається під сонячними променями вдень, а вночі обпікає морозними поривами. Непостійність цього знака в 2019 році може зіграти проти нього і погіршити стан справ. Гороскоп для Водолія на 2019 рік і так обіцяє непростий час. Справи будуть валитися з рук, а настрою і сил, щоб все виправляти по гарячих слідах, просто не буде.

Компенсувати енергетичні запаси і побороти нудьгу допоможуть близькі люди, якщо, звичайно, зможуть пробитися через імпульсивність і перепади настрою цього водного представника.

Відверто кажучи, приходить рік Жовтого Кабана виявиться нелегким для вас, народжені з 21 січня по 18 лютого. Але з вами не станеться нічого такого, з чим вам не впоратися. Доведеться працювати над собою і переглянути відносини з найближчими друзями, колегами і родичами.

Треба буде навчитися долати розчарування і зневіру в себе. З якими подіями ви не зіткнулися в 2019-му, вони далися вам не щоб зломити, а щоб нагадати про сталевому стрижні, на якому тримається ваша особистість.


Гороскоп для чоловіка Водолія

Гороскоп для Водолія на 2019 рік: жінка і чоловік

Природна легковажність чоловіків цього знаку може нанести серйозної шкоди любовних відносин. Ви будете дуже зайняті на роботі практично весь рік, відволіктися по-справжньому вийде тільки до кінця листопада. Щоб в такому ритмі життя зберегти свою пару, буде мало обіцянок і умовлянь – ваша половинка вимагає реальних дій і звершень на честь неї.

Пора визначитися, чи ви сприймаєте ваші відносини як глибоку дружбу, або ж готові пожертвувати своєю незалежністю в ім'я любові.

Якщо ви вже давно одружений чоловік, в наступаючому році на вас можуть перекинути відро ревнощі та недовіру. Не зліться на дружину – якщо бурчить, значить, ви дали привід. Проаналізуйте свою поведінку і довірливо поговорити з коханою, навіть якщо вам здається, що проблеми немає. Такий вже 2019-й!

Доведеться йти на поступки, щоб залишатися в її очах прекрасним принцом. Сімейними справами вам належить займатися постійно, тобто, стати більш сприйнятливим і уважним. Повірте, вам це вдасться – Водолії від природи дбайливі і чуйні сім'янини, просто з часом забувають про це під тиском вродженого егоїзму. Зірки ж періодично стають так, щоб нагадувати вам про ваших чудових джентельменских якості.

Гороскоп для жінки Водолія

Гороскоп для Водолія на 2019 рік: жінка і чоловік

Жінка, ржденная під зодіаком Водолія – та ще упрямица. Саме ця якість не дуже подобається Жовтої Свині, так що, готуйтеся вчитися поступатися. У першу чергу це стосується побутових і любовних питань. Визнати правоту чоловіка, навіть коли він не правий, але хоче довести свою лідерську позицію – зараз необхідно принести цю жертву і продемонструвати смирення.

Дозволити підростаючому чаду приходити додому на дві години пізніше – тільки так можна заслужити повагу і підтримати дружні стосунки між вами. А це, дорогі мами, стоїть одного сивого волоса, погодьтеся.

Гороскоп на 2019 рік вказує, що на роботі прекрасних представниць знаку чекають періоди підйому і апатії. На початку року буде долати лінь. Все, про що ви будете думати – як би скоріше повернутися додому в обійми коханої. Але працювати все-таки доведеться. Зате в кінці літа вас, навпаки, не затягнеш додому – ваше завзяття здивує навіть вічно незадоволене керівництво.

Щоб не постраждала ні кар'єра, ні сім'я, потрібно збалансувати ці пориви. Наприклад, заплануйте відпустку на перші місяці 2019-го, а коли прокинеться бажання творити – намагайтеся частіше телефонувати рідним, щоб вони не вирішили, що робота для вас важливіше.

Кар'єра

Гороскоп для Водолія на 2019 рік: жінка і чоловік

Багато рядові співробітники протягом всього владарювання Жовтого Кабана можуть опинитися під загрозою звільнення. На тлі цього загостряться відносини з колегами і начальством.

Важливо в цей складний період не давати волі емоціям, а прийняти обставини, як вони є. Продовжуйте старанно працювати і проявіть себе з кращого боку в стресовій ситуації – вас помітять і оцінять. До того ж, деякі трудові труднощі і невдачі будуть компенсовані в любовній сфері.

У Водоліїв, які займають керівні посади, перша половина року буде не настільки напруженою. Займіться своїми кадрами – найміть нового співробітника і зважитеся на звільнення, якщо давно думаєте про це. Тільки будьте справедливими, керуйтеся здоровим глуздом, а не особистими мотивами.

У цілому цей рік не несе вираженого кар'єрного росту, або повного краху. Доведеться попітніти і похвилюватися, але в підсумку все стане на свої місця.

Фінансовий гороскоп

Гороскоп для Водолія на 2019 рік: жінка і чоловік

Основний удар по фінансам у Водоліїв припаде на літо. Хитке становище на службі, раптові поломки вдома або в машині, незаплановані витрати – одним словом, будьте готові розлучитися з дорогоцінним НЗ. Спробуйте прийняти підмогу з боку. Коли ваш друг або родич запропонує реальну допомогу, навіть не думайте відмовлятися. Повернути борг ви зможете, але в кінці цього, або на початку наступного року.

Відразу після літнього сезону ви відчуєте, як фінансові справи починають підніматися в гору. З'являться можливості додаткового заробітку або ви знайдете хитромудрий спосіб уникнути додаткових витрат. До грудня ви відчуєте твердий грунт під ногами і навіть зможете дозволити побалувати себе довгоочікуваної купівлею – не найдорожчою, але, безумовно, приємною.

Любовний гороскоп для Водолія на 2019 рік

Хвилеподібність кар'єри позначиться і на особисте життя. У періоди трудової активності чекайте загострення на любовному фронті. З іншого боку, під час бурхливого розвитку роману вас буде не вистачати на робочому місці – якщо не фізично, то психічно. Боротися з цим неможливо.

Гороскоп для Водолія на 2019 рік: жінка і чоловік

Головна ваша задача, дотримуватися сувору гармонію між трьома китами вашого життя: працею, любов'ю і власним вітряним характером. Якщо все вийде, то більша частина року буде наповнена найяскравішими чуттєвими переживаннями. Вам не раз доведеться доводити їй свою любов, але ви будете робити це від щирого серця і з задоволенням.

Невеликий спад романтичного настрою доведеться на завершення 2019-го. Насичений рік забере у вас всі сили, а девізом роздратоване «Не турбувати!». На щастя, ваша половинка зрозуміє і прийме вас навіть таким, і подбає про приємне дозвілля. Правда, якщо в інші 10-11 місяців ви будете покірно тягнути цю лямку самі.

Водолій, який поки не зустрів кохання всього життя, навряд чи зможе легко влаштувати довготривалі стосунки саме зараз. Тимчасові труднощі перетворять вас в досить замкнутого людини; ніжний бриз вашого звичайного характеру зміниться пронизливим вітром. Але якщо хтось зможе витерпіти ваші крижані пориви – ні в якому разі не відпускайте від себе цього героя.

Яким буде здоров'я у 2019 році

Гороскоп для Водолія на 2019 рік: жінка і чоловік

Стан здоров'я не принесе вам особливого клопоту. Про своїх існуючих слабкостях ви знаєте, а нові не додадуться. Слабкі місця – кровоносна система і ноги – дадуть про себе знати лише у разі сидячої роботи і нервового перенапруження. Щоб уникнути погіршення стану, візьміть за звичку здійснювати тривалі прогулянки, або купіть велосипед, щоб добиратися на нього в офіс.

Великий вплив на організм буде надавати ваш настрій. Постарайтеся створити навколо себе комфортне простір. Інтер'єр будинку повинен розташовувати до відпочинку, їжа – приносити задоволення, а дозвілля – насолода. Не думайте, скільки ви витратили на квитки в театр, а просто насолодитеся видовищем.

Водолії народжені в рік Свині

Гороскоп для Водолія на 2019 рік: жінка і чоловік

Ці люди – виражені лідери, часто з жорстким, сухим характером. Однак при цьому вони користуються повагою і навіть любов'ю, як з боку колег, так і сім'ї. Вони легко захоплюють людей за собою, але тільки до тих пір, поки цікавляться ідеєю. Якщо ви плануєте зустрічати рік, вчіться прислухатися до потреб оточуючих, їх підтримка вам ще стане в нагоді.

Але й не будьте занадто довірливі. Найімовірніше, в 2019-му вам зустрінуться недобросовісні люди. Відчутних неприємностей вони не принесуть, але ваша образа на весь світ залишиться при вас надовго. Вибратися з неприємної ситуації допоможуть рідні, на яких ви можете цілком покластися.

Відео-гороскоп


<iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/WUZeM0lXbVI"></iframe>
<iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/AUa4Io8EC9U"></iframe>

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: