Гороскоп на 2019 рік Стрілець

Гороскоп на 2019 рік Стрілець

Рік Жовтої Свині — один з найбільш вдалих періодів для всіх знаків зодіаку. У ці 12 місяців найменше пощастило Стрільцям. Це не означає, що 2019 рік буде невдалим — просто людям такого зодіаку дістанеться трохи менше везіння, ніж іншим. Венера та інші небесні тіла чинитимуть опір Стрільцям, відверто на їх стороні тільки Юпітер. Сатурн буде знаходиться в нейтральній позиції. Комбінація Юпітера і Сатурна згладить гострі кути року, допомагаючи досягти успіху. Він можливий в цьому році, але прийти до нього буде складніше, а оступитися простіше.

Жінки-Стрільці в 2019 році

Не саме вдале розташування планет внесе в життя представниць знаку багато важких ситуацій. Це буде пов'язано з плутаниною в паперах, плутаниною в соціальному житті і іншими труднощами. Щоб цього уникнути, потрібно частіше займати вичікувальну позицію — спостереження за ситуацією з боку дозволить приймати правильні рішення і своєчасно помічати помилки.

Любов і сім'я

Найменше всього від негативного впливу планет у Стрільців постраждає любовна сфера. Гороскоп на 2019 рік для жінок-Стрільців каже, що зараз сімейним дамам можна трохи видихнути. Період не буде ідеально рівним, очікуються злети і падіння, але основою року стане стабілізація сімейного життя. У 2019 році важливо створити довірчі відносини в родині, це буде запорукою подальшої гармонії. Підвищити рівень довіри потрібно в першому півріччі, тоді решта 6 місяців пройдуть в ніжності з одночасним збільшенням глибини почуттів.

Одиноким представницям зодіаку рік теж приготував бонуси. Покровителькою року є Свиня, вона допоможе всім бажаючим Стрільцям знайти любов. Роман може статися несподівано, розпочавшись спонтанно і яскраво. Важливо пам'ятати, щоб у життя жінки прийшли нові стосунки, вона повинна мати відкрите серце. Не варто чекати сплеску почуттів, якщо емоції від колишнього роману ще свіжі або є затаєна образа на чоловіків.

Робота і фінанси

Перші 5 місяців року представниці знаку будуть прицінюватися до можливих труднощів у роботі. Це правильний підхід — гороскоп на 2019 рік для жінок-Стрільців говорить про те, що спостереження та аналіз зараз важливіше неузгоджених дій. З початку червня жінки цього зодіаку можуть приступати до активного включення в роботу. Необхідно в найближчі 2,5 місяці проявити максимум своїх можливостей. Кінець серпня — це крайній термін для завершення важливих проектів. Якщо вони ще не закінчені, до листопада слід двічі перевіряти всі папери і уважно ставитися до прийняття рішень.

З кінця серпня по початок листопада висока ймовірність помилок. Тим жінкам-Стрільцям, яких вдасться уникнути недоліків у роботі в цей період, буде надано шанс отримати не тільки відповідну грошову винагороду, але і хорошу посаду. Бізнес-леді при тих же умовах, зможуть піти далеко вперед, обігнавши всіх конкурентів.

Матеріальна сторона року земляний Свині буде схожа з самою роботою — на початку 2019 до Стрільцям прийдуть доходи минулих років. Літньо-осінні місяці не надто переконливими потоками фінансів. Кінець року може порадувати несподіваними доходами. Вони будуть великими, а їх отримання не потребує особливих зусиль.

Здоров'я та відпочинок

Тим представницям зодіаку, які не мають виражених проблем зі здоров'ям, рік земляного Кабана обіцяє майже повна відсутність нездужань. Самим страшним недугом для них буде безсоння. Це позначиться на загальному самопочутті. Вирішити проблему допоможе вечірня прогулянка перед сном. Також можна пити заспокійливі трав'яні чаї, а від застосування синтетичних препаратів варто відмовитися. Жінкам-Стрільцям, які мають хронічні захворювання, потрібно бути уважними, щоб не пропустити їх загострення. Їм необхідна регулярна рухова навантаження, мінімум стресу і правильне харчування.

Щоб уникнути зайвих проблем у роботі, варто взяти відпустку в кінці літа або першій половині осені. Це найважчий період року для людей, народжених під сузір'ям Стрільця. Не варто намагатися провести дні відпочинку з сім'єю — у цей час краще побути без близьких, щоб не внести плутанину у відносини.

Чоловіки-Стрільці в 2019 році

Перші місяці року представники знаку займуть позицію спостерігача. Такий підхід правильний — варто стримати запал, незважаючи на наявність можливостей для дії. Рішення повинні прийматися обережно, ідеї висловлюватися з оглядкою на конкурентів, а спонтанні вчинки потрібно залишити на четвертий квартал. Рік Жовтої Свині не найпростіший для чоловіків-Стрільців, але він дає шанс людям цього зодіаку проявити себе. Починаючи з другої половини 2019 року події почнуть розвиватися самі по собі. В останні місяці року перешкод стане менше, а плани матимуть чітке спрямування. Загальнорічного успіх не дістанеться легко, але якщо докласти зусиль, то він буде досить зухвалим.

Любов і сім'я

Щоб не втратити довіру другої половинки, представникам цього зодіаку рік Земляного Свині доведеться проявляти до них більше уваги. Для збереження гармонії в родині гороскоп на 2019 рік для чоловіків-Стрільців радить частіше проводити час з сім'єю. Це не означає — просто вдома. Бажано знайти колективне заняття. Це може бути спільний перегляд фільму, приготування вечері або вечірня прогулянка. Якщо чоловікам цього знаку вдасться зберегти довірчі відносини, то в другій половині року в сім'ю прийде фаза стабільності і глибини почуттів.

Шукають нових відносин в рік Жовтого Кабана не будуть розчаровані — це тварина-покровитель не любить самотності, тому дасть шанс кожному Стрільцеві знайти свою пару. Вже при знайомстві з новою дамою варто уважно вивчати її характер, вона може виявитися тією самою претенденткою на серце чоловіка, народженого під сузір'ям Стрільця. Знання особистості потенційної супутниці життя дозволить швидше завоювати її серце.

Робота і фінанси

У першій половині року гороскоп на 2019 рік для чоловіків-Стрільців радить провести над доопрацюванням минулорічних проектів і плануванням нових. В середині літа такий підхід почне себе виправдовувати. Якісні проекти 2018 року і нові грамотні ідеї будуть оцінені керівництвом, а представники знаку отримають свій шанс показати високий рівень професіоналізму і підтвердити достойність для майбутніх підвищень. Нова посада не гарантується рік Жовтого Кабана, але залишити гарне враження у начальства потрібно саме зараз.

Кінець серпня, вересень і жовтень стануть напруженими місяцями. У цей період найпростіше зробити помилку, її відразу помітять недоброзичливці і доповідатимуть про неї керівництву. Потрібно бути гранично зібраним, щоб не допускати промахів. Якщо є можливість, то краще перенести відпустку на цей час. Відпочинок дозволить не тільки менше часу перебувати на роботі в такий небезпечний період, але і дасть можливість відпочити, ніж знизить ймовірність помилок.

Приплив фінансів в рік Земляного Свині буде нерівномірним. Перша третина року дасть доходи від минулорічних проектів. Це можуть бути дивіденди або премії. Частина прибутку Стрільці отримувати і від нещодавно виконаної роботи. Найменш сприятливим для доходів стане літньо-осінній період року. Найкращим часом для припливу фінансів буде кінець року — пізньої осені та взимку навіть найменші зусилля дадуть винагороду.

Здоров'я та відпочинок

Як і сімейна сфера, так і здоров'я, найменше постраждали від негативного впливу небесних тел. Більшості людей цього зодіаку рік не створить проблем із самопочуттям. Стрільцям загрожує загальне стомлення, викликане стресом і дефіцитом сну. Це трохи замкнуте коло — переживання буде викликати безсоння, а вона призведе до нових стресів. Проблему вирішать неспішні прогулянки, дихальна гімнастика або медитація. Медикаментозні препарати для засипання в цьому році не рекомендуються. Краще випити трав'яний чай або заспокійливий препарат рослинного походження.

Початок року хоч і пройде пасивно, але не надасть часу для повноцінного відпочинку. Також у відпустку не варто йти в листопаді-грудні. Зимовий період вдалий для зростання добробуту і кар'єрного ривка. Найкращим часом для відпочинку буде кінець літа або початок осені. Такий вибір дозволить знизити ймовірність робочих помилок, можливих у цей період. Варто пам'ятати — у цьому році сімейний відпустку небажаний. Він не принесе відпочинку, але може створити шорсткості у взаєминах.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: