Фільм Ілюзія обману 3 (2019)

Фільм Ілюзія обману 3 (2019)

Все ще не вщухають чутки про першій і другій частинах гостросюжетної саги “Ілюзія обману”, а творці вже будують плани зйомок третьої частини. Що ж далі станеться з молодими фокусниками, які і є головними героями сюжету? В цьому ми і спробуємо розібратися в статті.

Отже, вони володіють неймовірним талантом, авантюризмом, хитрістю і харизмою. кожен з них - фокусник, який став відомий по всьому світу. Вони збирають на своїх виступах цілі стадіони, але це не робить їх невразливими перед законом. Та й людям подобаються їхні методи “роботи”, адже вони ніколи не грабують бідні і середні верстви населення, їх мета - багатющий бомонд суспільства, який постійно тринькає грошові кошти направо і наліво За ними постійно стежать одні з кращих агентів ФБР. Але ось на місці злочину взяти таких підступних злочинців ніхто так і не зміг. Практично нереально звинуватити когось у чому-то, якщо цей хтось випереджає тебе за всіма параметрами. Адже у наших фокусників-злочинців є свої люди у ФБР. Але, як всі вже знають, їхні таємні агенти були розкриті і звільнені, тому свою невразливість фокусники втратили. У новій частині культової саги ми продовжимо стежити за долями наших героїв і, можливо, нам вдасться побачити той момент, коли поліція все-таки піймає кого-то з банди-фокусників. Але що буде точно, поки ніхто напевно сказати не зможе. Прем'єра в світі відбудеться лише 11 липня 2019 року. Але це тільки попередня інформація.

достовірно Відомо тільки те, що ми точно побачимо третю частину на екранах. Так як компанія-власник вже підписала контракти з акторами та знімальною групою, а сценарій вже майже дописаний.

Згідно зі статистичними даними, друга частина культового фільму змогла зібрати в Росії чималу кількість глядачів - понад чотирьох мільйонів трьохсот тисяч чоловік подивилися обидві попередніх частини фільму. Прогнози на третю частину франшизи поки будувати складно, але по зацікавленості людей і результатами запитів у пошукових системах можна з впевненість сказати, що рейтинг буде як мінімум таким же високим.

А давайте згадаємо, з чого починалася ця історія? Все почалося з цілком собі звичайного виступи фокусників на сцені. Ніхто не міг передбачити, що це звичайний виступ обернеться в даний пограбування в прямому ефірі центральних телеканалів країни. Ілюзіоністи не тільки пограбували кілька банків, але й залишили без грошей одного з найбагатших мільярдерів в усьому світі. Але чому ж їх не могли відразу ж взяти на місці злочину? А все тому, що у неймовірних ілюзіоністів були свої люди в поліції і ФБР. У другій частині, на жаль, агентів розсекретили. Але тим цікавіше буде третя частина культового трилера. Адже фокусники не зможуть прорахувати наперед плани ФБР.

Головним режисером третьої частини “Ілюзії обману” залишиться Джон Чу. Продюсером і сценаристом виступить Ед Соломон. Він же раніше працював над другою частиною картини. Акторський склад змін не зазнав, проте поки нічого невідомо про нових героїв. На даний момент це все, що відомо про фільм “Ілюзія обману 3”. Нагадаємо, що попередня дата виходу у світі призначена на 11 липня 2019. Зйомки, ймовірно, почнуться в кінці 2017 - початку 2018 рр ..


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: