Тяжіння 2 – фільм 2019 року

Прем'єра в світі: січень — лютий 2019

Прем'єра в Росії: грудень 2019

Країна виробництва: Росія

Жанр: фантастика, драма

Режисери: Федір Бондарчук

Акторський склад: Ірина Старшенбаум, Олександр Петров, Олег Меньшиков.

Взимку 2017-го року стартувала нова кінострічка від відомого режисера Федора Бондарчука, сюжет якої не схожий ні на одну ранню його роботу. Більш того, «Тяжіння» стало певним проривом в жанрі вітчизняної фантастики. Фільм отримав загальне схвалення, а також тисячі фанатів по всій країні. Тому не варто дивуватися, що кіноманів цікавить дата виходу другої частини. Чи буде продовження цієї епічної картини, або режисер вирішив обмежитися першою частиною, поки залишається загадкою.

Сюжет

Очікування фільму «Тяжіння-2» почалося з того моменту, як тільки в кінотеатрах прокрутилась плівка першої частини. Дія картини розгортається в сучасній Москві. Група молодих людей веде безтурботне життя, зустрічається, ходить на тусовки, закохується. Раптом несподівано для всіх у небі з'являється непізнаний об'єкт, який був збитий силами ВПС. Пролетівши над землею, він врізається в Чертаново – один з районів столиці, чіпляючи по дорозі дахи будинків.

Тяжіння

У цій пригоді гине найкраща подруга головної героїні, що стає причиною для радикального настрої у її друзів. Район навколо літаючої тарілки оточують військовими, і туди не має допуск ніхто з цивільних. Тим не менш, хлопці примудряються потрапити на закриту територію, щоб помститися прибульцям. Яке ж стає подив головної героїні, більше всіх жадає відплати, що замість потворних і ворожих прибульців вона зустрічає милого і забавного юнака, одягненого в спеціальний захисний костюм. Між ними одразу спалахують емоції, які спочатку носять негативний характер.

Визнання публіки

Друга частина «Тяжіння» 2019 року випуску є найбільш очікуваним проектом вітчизняної кіноіндустрії. І не дивно, адже за перші дні показу на території РФ першій частині, кількість глядачів перевалило за 2 мільйони осіб. Касові збори склали понад 10 мільйонів рублів. Природно, це спонукало режисерський склад до продовження.

Одразу ж після успіху в Росії фільм показували в європейських країнах, після чого стрічка пішла на захід. Бездоганна якість і прекрасна гра акторів вразила понад 90% публіки, що викликало безліч позитивних відгуків.

Відомо, що для зйомок другої частини знову будуть запрошені Золотарьов і Маловиченко – відомі діячі кіноіндустрії, відповідальні за сценарій. Зрозуміло, що режисерське крісло буде включена безпосередньо самим Бондарчуком. Є інформація, що в процесі роботи будуть задіяні і китайські продюсери. Деякі актори піднебесної також візьмуть участь у зйомках.

Хоч Тяжіння-2 роки і є найбільш очікуваною стрічкою 2019, багато хто все ще перебувають в стані захоплення після першої частини фільму. Головний слоган кіно «Земля — землянам» став справжнім гаслом для багатьох фанатів.

Тяжіння 2 – фільм 2019 року

Зйомки першої частини проходили в різних районах Москви, куди не допускалися сторонні. Частину сцен було знято на військових базах. Про локаціях другої стрічки доводиться тільки здогадуватися.

Хто виконував ролі

Акторський склад другої частини фільму ще не призначений, але є всі підстави вважати, що в нього увійдуть багато акторів з першої частини, а саме:

 • Старшенбаум Ірина. Висхідна зірка вітчизняного кінематографа, якій випало зіграти роль Юлі – головної героїні фільму. Звичайна дівчина і, за сумісництвом, дочка генерала російської армії, якого призначають відповідальним за ізоляцію сектора, відданого для лагодження космічного корабля. Зустрічається з Артемом, і є головним ініціатором вторгнення на заборонену територію.
 • Петров Олександр. Відомий по участі у багатьох проектах, він виконує роль Артема – одного Юлі. Люблячого і ревнивого молодої людини, відчуває неприязнь до прибульців. Він з радістю погоджується допомогти своїй дівчині знайти космічний корабель, щоб помститися за однокласницю, яка загинула під час нещасного випадку.
 • Тяжіння 2 – фільм 2019 року

 • Олег Меньшиков. Відомий актор, що виконав роль батька Юлі. Строгий і вірний своїй роботі, він всіляко намагається огородити дочка від дурних вчинків, а також від дружби з Артемом.
 • Мухаметов Риналь. Ніхто і не здогадувався на початку фільму, що прибульцем виявиться симпатичний молодий чоловік, який з першої ж зустрічі підкорить серце Юлі. Як виявиться, плани Хэкона – прибульця з іншої планети не входило приземлення на нашій планеті. Але він був змушений здійснити посадку, так як його збили російські ВПС. Іншу частину фільму Юля і молодий прибулець будуть шукати спосіб завести його корабель, щоб він благополучно покинув Землю.
 • Микита Кукушкін. Його чином став Руслан – друг Артема, і такий же радикально налаштований представник буйної молоді. Він постійно провокує конфліктні ситуації, а також прагне нашкодити Хэкону, щоб той не зміг покинути Землю.
 • Дар'я Руденок. Зіграла Світла – подругу Юлі. Дівчина гине на початку фільму. Її смерть стає причиною помсти з боку молодих людей.
 • Тяжіння 2 – фільм 2019 року

  Дата виходу

  Яка-небудь інформація про сюжеті всіляко замовчується. Що ж стосується озвучування дати появи на екранах, то ймовірно, фільм вийде не раніше грудня 2019-го року. За попередніми даними бюджет склав понад 640 тисяч рублів.

  А поки що в очікуванні новин пропонуємо освіжити в пам'яті кращі епізоди першої частини, подивившись трейлер:

  <iframe src=http://www.youtube.com/embed/36cbR5zXGmQ?disablekb=1&rel=0&showinfo=0" frameborder="0" />

  Читайте також:

 • Ілюзія обману 3 — фільм 2019 року
 • Три ікси 4 (xXx 4) — фільм 2019 року
 • Малефисента 2 — фільм 2019 року

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: