Вихід PlayStation 5 відклали на 2019 рік

Вихід PlayStation 5 відклали на 2019 рік

Ще на початку 2013 року про ігрової консолі PlayStation було багато чуток. Її поява справила фурор серед вузького кола гравців. До кінця цього року про PS y не міркував тільки ледачий. Тепер, після появи на світ PS4 і PS PRO, багато гравців з нетерпінням чекають виходу PlayStation 5, який орієнтовно призначено на 2019 рік. Точна дата виходу тримається в секреті, а аналітики видають свої прогнози щодо термінів початку продажів і технічним характеристикам консолі. Представники компанії Sony відповідають шанувальникам своє консолі таємничим мовчанням, що тільки підігріває інтерес до ще не анонсованої ігровий новинці.

Орієнтовні терміни виходу PlayStation 5

Компанія Macquarie Research в особі аналітика Деміена Тонга висловилася про вихід нової консолі в другій половині 2018 року. Це означає, що вже в 2019 PlayStation 5 надійде у масовий продаж. Майкл Пактер, знаменитий своїми індустріальними прогнозами, теж дотримується цієї версії. Нова консоль від Sony з'явиться на прилавках в першій половині 2019 року. Він припускає, що PS5 буде перевершувати по потужності PS PRO приблизно в тому ж процентному відношенні, яке спостерігалося у PS4 і версії консолі PRO.

Пактер вважає, що PlayStation 4 Pro свого роду напівкрок на шляху до 5 випуску ігрової консолі. За його припущенням, п'ята версія ПлейСтейшена — це теж не повний варіант. Майкл думає, що приставка вже готова до випуску, але з-за малої кількості користувачів телевізорів з зображенням у 4K-якості, сенсу в початку продажів PlayStation 5 немає. Компанія Sony теж розуміє безглуздість передчасного запуску новинки, тому свідомо стримує анонс.

Містер Пактер припускає, що офіційний реліз про випуск чергової версії ігрової консолі буде відкладений до 2019 року. Ймовірно, якщо ринок 4К телевізорів буде розвиватися повільно, то продаж ПлейСтейшен 5 можуть перенести на кінець 2019 або навіть на 2020 рік.

PS5 — очікувані характеристики

Багато аналітиків прогнозують наявність у PlayStation 5 надвисокої частоти оновлення екрану, підвищену потужність і зворотну сумісність з PS4 і PS PRO. Також передбачається підтримка 4К. Такої думки дотримується кілька фахівців. Вони вважають, що відрив від PS PRO 5 версії консолі не буде чимось феноменальним, додасться лише потужність і швидкість. Часто висловлюється думка, що ПлейСтейшен 5 втілиться не новий варіант ігрової консолі, а просто у проміжний апгрейд для майбутніх новинок.

Є і відмінні думки — Кацухиро Харада, продюсер Tekken, передбачає, що компанія Соні випустить категорично новий продукт. ПлейСтейшен 5 стане проривом в ігровій індустрії, це вже буде не звична консоль в її стандартному вигляді, а особливий сервіс з обчислювальними потужностями, производящимися в хмарному просторі. Цей прогноз зроблено ще до виходу PS PRO і зараз залишилося небагато часу, щоб дізнатися, наскільки припущення виявляться точними.

На відміну від Соні, Microsoft вже випустив консоль з підтримкою 4К-дозволу. Виробники PS не зважилися на це. Можливо вони і не намагалися зробити щось подібне і приготували для геймерів особливий сюрприз. Хоча аналітики і прогнозують наявність в новій консолі частоту зміни кадрів у 240 разів в секунду і її сумісність з PS PRO, але офіційних заяв про це ще не було. Всім шанувальникам цієї ігрової консолі залишається чекати релізу від виробника, гадаючи, що нового придумали для них в компанії Соні. На поточний момент точна дата її випуску і характеристики не обумовлені — все це стане відомо наприкінці 2018 року або початку 2019.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: