Місячний календар стрижок на травень 2019 року

Місячний календар стрижок на травень 2019 року

Зміна іміджу давно визнана найкращим способом змінити життя — багато звикли починати з зачіски. Допустимі і зміни кольору волосся, і хімічне випрямлення пасм або завивання локонів, і новий спосіб укладання, і несподівана стрижка. Місячний календар стрижок на травень 2019 року підкаже в який час краще почати змінювати образ, щоб не приступити до цього процесу в невідповідний період.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

Молодик у травні доведеться на 5 число. Це означає, що у 2 місяці буде періоду убутного нічного світила — травень почнеться і закінчиться такими фазами. Молодий місяць можна спостерігати з 6 по 18 травня. Повний місяць настане 19 числа, далі до кінця місяця буде відбуватися зниження нічного світила.

Велика частина днів місяця не підходить для стрижки — 5 дат категорично небажані, інші просто є не найбільш вдалими. Це ж стосується і інших процедур у перукаря. Варто враховувати такі рекомендації, щоб нова зачіска не принесла неприємностей життя.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на травень 2019 рокуСвято праці стане хорошим днем для оновлення стрижки — він принесе виконання якихось забутих бажань. При цьому фарбувати волосся зараз не варто. Схожий за прогнозом і наступний день — колір змінювати небажано, але обрізати волосся можна. Це принесе потік щасливих подій, радісних зустрічей і інших приємних моментів. Зміна довжини волосся 3 числа за місячним календарем стрижок на травень 2019 року наповнить думки позитивом, а вчинки доброзичливістю, що приверне потрібних людей і дасть можливість завести корисні знайомства. Тільки не потрібно вибирати цей день для зміни кольору.

Далі йде ціла низка негативних днів для зміни довжини волосся:

 • 4 — критичні події, нещасні випадки, небезпечні пригоди;
 • 5 — непорозуміння, різні непорозуміння, конфлікти та розгляду;
 • 6 — занепад сил і загальна втома, що шкодять здоров'ю і самооцінці події;
 • 7 — стоматологічні та Лор-захворювання, меланхолія, страхітливі обставини.
 • Для фарбування та інших маніпуляцій несприятливі 2 дати — 4 і 7. Колір можна змінити 5 або 6. У першому випадку новий відтінок подарує смугу приємних подій, а в другому дасть шанс зміцнити здоров'я.

  Отримання комплексних послуг у перукарні можливо 8 травня. Зараз можна будь-які маніпуляції з волоссям — завивка, випрямлення або фарбування підуть на користь персональної привабливості, а стрижка, харчування та відновлення дозволять поліпшити матеріальний достаток. На наступний день діють протилежні правила — заборонені будь-які перукарські процедури, допустимо тільки миття. Завершальна дата першої декади травня так само несприятлива для будь-яких впливів на волосся.

  З 11 по 20 число місяця

  Місячний календар стрижок на травень 2019 рокуДруга декада травня починається з непоганого дня, придатного для візиту до перукаря. Обрізання волосся 11 травня дозволить спрямувати життя гідне русло. Цьому сприятимуть і різні уходовые, відновлюючі процедури. Фарбування має обмеження — ніякої хімії, допускається тільки натуральна хна і їй подібні продукти. Застосування сучасних фарб дозволяється 12 числа — місячний календар стрижок на травень 2019 року відносить цю дату однією з кращих для таких цілей. Обрізати волосся зараз не варто — ймовірно негативний вплив на здоров'я.

  Наступної невдалої для стрижки датою стане 15 травня — 2 дні до і 3 після цього числа будуть сприятливими:

 • 13 — залучення удачі, активізація життєвих сил;
 • 14 — загострення інтелектуальних здібностей і розвиток інтуїції;
 • 16 — корисні зустрічі, щасливі події і підвищення привабливості;
 • 17 — вдала зміна образу, приємні знайомства та щастя;
 • 18 — стимуляція ділової активності і зростання доходів.

 • З фарбуванням волосся і іншими процедурами в ці дні не все так просто — весь комплекс перукарських послуг доступний лише 13 числа. Дати з 15 по 17 варто віднести до уходовым чисел. Можна провести лише фарбування натуральними компонентами. Міняти колір небажано 14 числа, а 18 травня рекомендується забарвлюватися тільки в темні тони.

  Стати руденької або білявою красунею можна на наступний день — 19 травня можна забарвлюватися саме в такі тони. Також дозволена «хімія», вітамінізація і харчування — все перукарські маніпуляції, виключаючи стрижку. Вже наступного дня є невідповідним для експериментів, допустимо лише змінити колір, відповідально підійшовши до вибору тону.

  З 21 до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на травень 2019 рокуПерша половина завершальній декади місяця не підходить для стрижок, інші послуги від перукарів можна отримати в різні дні. Для фарбування в натуральні кольори варто відвідати майстра 21 або 24 числа, а для перетворення в блондинку краще навідатися в салон 23 травня. Будь-які експерименти з волоссям не варто проводити 22 числа — навіть відновлюють і живильні маски бажано проводити в інші дати.

  З 25 травня настає невеликий вдалий період:

 • 25 — допустимі будь-які перукарські впливу;
 • 26 — стрижка принесе ділової і матеріальний успіх;
 • 27 — обрізання волосся призведе до появи нових шанувальників і збільшення достатку.
 • найвдалішим вважається саме 25 число — всілякі маніпуляції з волоссям призведуть до добробуту. Вже 26 травня хімічний вплив небажано, а для фарбування підходять тільки темні тони. На наступний день навіть це не рекомендується — за місячним календарем стрижок на травень 2019 року 27 число вдало тільки для обрізання волосся.

  З 28 травня настає 2-денний несприятливий період для стрижок. Змінювати образ в ці дати допустимо тільки фарбуванням в будь-які кольори перукарнями та іншими способами. Зміна довжини волосся негативно позначиться на здоров'ї, особливо на стані очей.

  Останні 2 дні місяця мають протилежний прогноз. Зміна кольору і більшість інших маніпуляцій 30 і 31 травня небажані. Зараз можна очищати, живити, і обстригати волосся. Останнє може призвести до виконання бажань, якщо відвідати перукаря 30 травня, а для наповнення життя радістю і щасливими подіями варто сходити до майстра в самому кінці місяця.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: