Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Лев – один з найбільш сильних і яскравих знаків зодіаку. Його видно відразу: яскравий, чарівний, що знає собі ціну, гордий, енергійний і непохитний. Зупинити Лева на шляху до бажаного, коли він вже налаштувався на ціль, просто неможливо. І, як правило, ніхто й не намагається. Почасти тому, що він кого завгодно зможе підкупити своєї левової харизмою.

З іншого боку, перейти дорогу представника цього знака – собі дорожче. У гніві ця людина дійсно схожий на небезпечного хижака. Він не зупиниться, поки «жертва», позарившаяся на його добробут, не буде зламана.

Народжені в період з 23 липня по 22 серпня – авантюристи і ризикові люди. Це одночасно привертає до них корисні контакти, і значно ускладнює життя. Скількох проблем вдалося б уникнути, якби не природна гордість, самовпевненість і надмірна рішучість.

Щоб трохи пом'якшити ймовірні удари долі і налаштувати вас на потрібний лад, пропонуємо гороскоп для Лева на 2019 рік. Дізнайтеся, чи вийде провести його на коні, не йдучи на поступки – адже представникам знака це дається важко. Обернуться успіхом довгострокові амбіції, або прийдешній рік Жовтої Свині стримає надмірний запал Лева і змусить виконувати рутинну роботу? Всі відповіді, а також поради та застереження, підготовлені для вас в цьому гороскопі.


Гороскоп для Лева-чоловіки

Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Ми не дарма почали з того, що перерахували основні якості Лева. Багато хто з цих характеристик, дорогі чоловіки, в 2019-му обернуться проти вас. Рік обіцяє бути вдалим, але якщо ви зумієте взяти в узду егоїзм і гординю. Для того щоб домогтися реальних висот, доведеться стримуватися, приймати поради та допомогу.

Задоволення собою і бажання похвалитися успіхами треба буде «вимкнути» — тільки скромність допоможе утриматися на досягнутих вершинах. Рік Свині дасть вам у руки козирі, надмірне вихваляння якими швидко призведе до того, що вас розкриють, та ще й виставлять шулером.

Основні випробування вас чекають не на фронті, а в тилу. Фарт у фінансах і кар'єрі може затьмарити очі і закрити від вас головне – сім'ю і любовні відносини. Намагайтеся не просиджувати над звітами і угодами ночі безперервно, краще поспішіть додому до коханої. Що стосується роботи, то 2019-й на вашому боці. У відносинах же доведеться все будувати самому. Запам'ятайте, що найлегше саме будувати, ніж відновлювати.

Гороскоп для Лева-Жінки

Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Знайти більш віддану дружину і дбайливу матір, ніж жінка-Левиця, треба ще постаратися. Це при тому, що домашні клопоти нітрохи не відображаються на яскравої зовнішності і невгамовно діяльному характері. Наступаючий рік для вас, прекрасні леді, стане викликом в частині сім'ї.

Несподівано з'ясується, що ваша увага потрібно всім і відразу, і відмовити в підтримці нікому не вийде. Спочатку вашій львиному самолюбству це підлестить, але з часом стане ясно, що розірватися на всіх бажаючих – це вище ваших сил.

Рубати з плеча і відмовляти в допомозі не варто – обернеться сваркою, так і вам потім буде соромно, що не впоралися (хоча найчастіше – необгрунтовано). Просто пам'ятайте, не обов'язково мчати через все місто до кинутої хлопцем подрузі, щоб надати підтримку. Достатньо лише подзвонити.

Кар'єра

Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Везіння на роботі – ваш головний сюрприз на 2019-й. Раптові підвищення, приємні премії і довгоочікувані заохочення буквально зваляться на вашу голову. Точніше, так здасться. Ми-то знаємо, що всі досягнення – результат довгої і наполегливої праці. Саме в період господарювання Кабана вдасться потиснути плоди своєї діяльності.

Головне, не втратити голову від щастя і, прийнявши новий пост, продовжувати працювати в заданому високому ритмі. Самовладання теж повинно залишатися при вас. Не захоплюйтеся владою, зберігайте властиві вам привітність і дбайливість. Це допоможе не тільки залишитися на посаді, але і незабаром просунутися ще вище.

Фінансовий гороскоп

Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Фінансова сторона 19-го року принесе Левам чимало радощів. Вийде розрахуватися з минулими боргами, закрити кредит, або, нарешті, вийти з вічного нуля в якій-ніякої плюс. Говорячи в переносному сенсі, всі дірки в кишенях, куди витікає дрібнички, будуть залатати. Відкласти грошей на відпустку або купити новий телевізор –так будь ласка.

Важливо не забути, що ви вмієте і любите рахувати гроші, а не розкидатися ними в безглуздих витратах. Ймовірно, буде спокуса продемонструвати свою вражаючу спроможність. Цього краще не робити, а на прямі запитання про гроші скромно потупити погляд і змінити тему. Заздрісники і пліткарі вам, шановні Леви, в цьому році точно не потрібні.

Любовний гороскоп для Лева на 2019 рік

Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Якщо з кар'єрою і матеріальним становищем у вас все складається, то відносини можуть виявитися під питанням. У кого-то причиною сварок стане захопленість роботою. Другі половинки будуть активно вимагати уваги і відмовляться розуміти, що офіс – ваш рідний дім. Почнете сперечатися і продовжувати затримуватися на роботі – так воно, швидше за все, і вийде.

У кого-то любов дасть тріщину із-за безлічі негативних левових якостей, які на хвилі успіху так і полізли назовні. Вимогливість, непримиренність, владність, яка доходить до жорстокості – ці фактори можуть зруйнувати ореол чарівності і чарівності, за який вас колись полюбили. Зайвий раз сдержитесь. Про невисловлених словах ви не пошкодуєте, тоді як сказане повернути вже не вийде. Небезпека в тому, що зруйновані в 2019-му відносини ризикують вже ніколи не відновитися.

Самотні Леви, навпаки, опиняться на порозі нових відкриттів. Цей рік обернеться низкою приємних знайомств. Ваш авантюрний характер буде штовхати вас на любовні пригоди – від курортного роману, до пікантних моментів в найнесподіваніших місцях і обставинах.

Що ж, насолоджуйтеся! Але постарайтеся не прогавити ту, або того самого – в цьому році вас зіштовхне сама доля. Станеться це ближче до середини літа. Хапайте своє щастя і міцно тримайте в обіймах: закладена в цей час основа протримається дуже довго.

Яким буде здоров'я у 2019 році

Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Цей аспект у Левів у рік Кабана теж буде в категорії вразливих. Першопричиною загострення старих болячок, звичайно ж, стрес і непосильні навантаження – на роботі, і в прагненні допомогти всім, скрізь встигнути і взагалі стрибнути вище голови, та так, щоб всі ахнули. Але «ахне», в негативному сенсі, ваш організм.

Під ударом опиняться всі проблемні для вас органи: серце, нервова система, хребет і великі суглоби. Ваш енергетичний потенціал дозволяє переносити багато хвороби на ходу, але не в цей раз. Не потрібно збирати волю в кулак – потрібно сходити до лікаря і смиренно виконати всі рекомендації. Так-так, і постільний режим, якщо буде потрібно.

Захворівши, на час забудьте про те, що ви сильний і непереможний, дозвольте близьким подбати про вас. А щоб уберегтися від хвороб, перестаньте нервувати, переживати, і робити за інших їх справи.

Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Настав час, коли не зайвим буде переглянути свій раціон і спосіб життя. Переходьте на легку низькокалорійну їжу, хоча б періодично – у відпустці або на вихідних, коли нема потреби в великій кількості сил. Намагайтеся більше спати і морально відпочивайте від повсякденних турбот.

Народжені в рік Свині

Леви, народжені під заступництвом символу року, люди гармонійні і більш урівноважені, ніж з'явилися на світ під егідою іншої тварини. Характерні риси Кабана приглушують запальний левиний темперамент. В критичні моменти ви зберігаєте здатність ясно мислити і не втрачаєте контроль над емоціями. Більш того, зазвичай не доводьте ситуацію до етапу вибуху, а встигаєте все вирішити заздалегідь.

Дух Свинки робить вас трохи більш ледачими і примхливими, ніж інші представники знаку. У 2019 році це не загрожує проблемами, а навпаки, дозволить вам насолодитися перемогами, спокійно відпочити і зважити плани на майбутнє. Вроджений ентузіазм буде змінюватися періодами песимізму частіше, ніж зазвичай. Зараз це нормально, якщо тільки тривалість спадів не стане перевищувати час вашої бадьорості і оптимістичність.

Гороскоп для Лева на 2019 рік: жінка і чоловік

Якщо настрій і амбіції на нулі ось уже місяць, варто звернутися до лікаря. Не обов'язково до психолога. Поганий настрій і апатія для Лева, навіть народженої в рік Свині, можуть говорити про уповільненому захворюванні, запальному процесі. Здоров'я, аж до 2020 року – не ваш коник, будьте уважні до себе.

Рік обіцяє кар'єрні та фінансові «пряники», от тільки з грошима варто бути уважнішими. Прийдуть вони легко, але і піти можуть зовсім не туди, куди планувалося.

Відео-гороскоп


<iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/rNmyQ55lG9o"></iframe>
<iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/VJ1hvCpTN0o"></iframe>

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-