Фільм Генекс 2019

Фільм Генекс 2019

В 2019 році очікується вихід картини «Генекс» виробництва США та Вірменії. Цей фільм обіцяє захопити своїм сюжетом і змусити замислитися.

Сюжет картини заснований на реальних історичних подіях, пов'язаних з геноцидом вірмен в 1915 році. Безкарна так звана «вірменська різня», здійснювана Османською імперією, — трагічний момент для вірменського народу, пам'ять про який донині залишається в їх серцях і десь в глибині сумних очей.

Режисер Арт Севада піднімає тему, яка мала місце на землі, де він виріс, і яка хвилює його як сина своєї країни. Арт Севада в ході розробки фільму ґрунтувався на особистих знаннях про геноцид вірмен, що робить стрічку особливо цінною і цікавою.


Зміст:
 • Сюжет нового фільму
 • Геноцид вірмен
 • Команда творців картини
 • Висновок
 • Відео: трейлер, фан-тизери

 • Сюжет нового фільму

  В епіцентрі сюжету картини знаходиться героїня, молода дівчина Саллі (Сэли) зі звичайної вірменської родини. Їй, спостерігає жорстоке поводження з близькими та знайомими людьми, належить пережити приголомшливу новину про те, що її батько теж убитий. Саллі спантеличена масою питань в порожнечу, пригнічена горем і хоче знайти справедливість.

  Вбивство батька — це всього лише мала частка того глобального жаху, що діється на її батьківщині: знищені сотні невинних людей, чиїхось батьків, матерів, сестер, братів, дітей. І головне, — причини немає, страшні вбивства творяться просто так. Сэли дивом вдається вижити за рахунок своєї незвичайної для вірмен зовнішності.

  Після смерті папи на героїню заводять судову справу, звинувачуючи у якихось надуманих злочинах, але благо на її сторону встав молодий адвокат.

  Фільм Генекс 2019

  Але навіть перебуваючи під захистом і висів на волоску від в'язниці головна героїня не приховує свого ставлення до уряду і не може мовчати. Вона обсипають прокльонами на всіх, хто при владі і причетний до твориться неподобств. Ця чесність обтяжує її положення.

  Страшна несправедливість, безкарність лягають важким тягарем на вірменський народ, але кожен повинен нести покарання за скоєне. І ця кара може спіткати навіть через роки.

  Важливо запам'ятати, що правда, прихована в минулому, обов'язково переможе. Недарма слоган стрічки звучить як «Правда визволить себе». Коли люди приречені на страждання і не можуть протистояти злу, за них заступиться правда.

  Картина чесно і відверто розповість про всі жахи того періоду для вірмен на прикладі окремих родин і всього народу. Співпереживання, проживання болю інших, очищення і життєві уроки несе в собі ця правдива, важка, але разом з тим світла картина, яку вже з нетерпінням чекають у прокаті.

  Геноцид вірмен

  Фільм Генекс 2019

  Геноцид — це навмисні дії за повного або часткового знищення будь-якої нації, раси, іншої історично сформованої культурно-етнічної групи. Велику популярність має Голокост, нацистський геноцид євреїв в період Другої світової війни. Цьому явищу передує геноцид вірмен, який згадується рідше, але його біль не вщух.

  Геноцид вірмен тривав з 1905 року по 1923 рік, і за цей час було знищено понад півтора мільйонів людей, а за деякими джерелами ця цифра сягала двох мільйонів. Також жертвами геноциду стали греки, сирійці, ассірійці та інші народи.

  Вірмени піддавалися знущанням, депортації в нелюдських умовах, звірячим медичним експериментам, в яких відбувалося спеціальне зараження смертельними хворобами.

  Люди, немов піддослідні миші, були засуджені до неминучої смерті в муках. Саме на той час випадає руйнування общин і культурної спадщини, голод, відсутність елементарних умов для життя.

  Команда творців картини

  Фільм Генекс 2019

  Режисер: Арт Севада. На рахунку режисера — короткометражні стрічки та один повний метр («На Початку»), де Севада, завдяки своєму багатогранному таланту, одночасно виступає в ролі режисера, сценариста, продюсера і навіть частково художника.

  На 2018 рік запланований вихід трилера «Синдром Бога» його авторства. У «Генексе» Севада займає не тільки крісло режисера, але і продюсера, а також сценариста.

  Композитор: Франсуа Жолин – робота в 6 короткометражних фільмах в жанрі драма, вестерн: «Крайній правий», «House on Fire» та ін. Для нього робота у фільмі «Генекс» є дебютом в повному метрі.

  Фільм Генекс 2019

  Сценаристи:

 • А. Л. Кац — робота в 11 картинах в стилі жахи, трилер і фентезі, серед яких найбільш відомі «За межею можливого», «Кошмари Фредді», «Єремія», «Байки зі склепу» і ін
 • Кенні Якель — робота в 10 картинах, з яких найпопулярнішими вважаються «Це — ваша смерть», «Зомбі FM», «51», «Завдання» та ін
 • Імена виконавців головних ролей поки не затверджено, але незабаром стануть відомі.

  Вихід фільму відбудеться в 2019 році, точна офіційна дата прем'єри фільму ще не відома.

  Висновок

  Фільм Генекс 2019

  Фільм 2019 року «Генекс» однозначно вартий глядацької уваги, на нього потрібно йти з відкритим серцем, готовим до сприйняття чужого горя.

  Будь-геноцид — це нелюдський факт, за який винні будуть нести кару вічність. Всі люди рівні, і ніякі відмінності у вірі, кольорі шкіри та інші не дають нікому права вчиняти злочини. Толерантність до людей — те, що так необхідно в світі жорстокості, заздрості, війни.

  Такі кінострічки, як «Генекс», необхідні людству, щоб кожен з нас знав про історію і неї допускав повторення ситуації. Важка, щемлива душу картина, яка не залишить байдужими.

  Відео трейлер, фан-тизери


  <iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/CDohiljV_9k"></iframe>

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: