Східний гороскоп на 2019 рік Свиня

Східний гороскоп на 2019 рік Свиня

Можна без перебільшення сказати, що для людей, народжених у рік Кабана, зараз один з найбільш вдалих періодів в житті. Збіг східного зодіаку і покровителя року дозволяють створити оптимальний збіг обставин, даючи можливість досягати висот у різних галузях життя. Східний гороскоп для Свині на 2019 рік рекомендує бути уважним, щоб встигати використовувати всі вдалі шанси. Зараз люди цього зодіаку можуть отримати все і відразу, але нічого не дається просто так.

Любов і сім'я

Якщо у представника року або членів його сім'ї з'явиться бажання зайнятися землеробством або придбати будиночок в сільській місцевості, то зараз саме час це зробити. Такий підхід не тільки принесе гармонію в сім'ю, але й може обернутися появою ідеї для одержання гарного доходу.

В той же час не варто приділяти заробітків надмірної уваги — турботу про близьких ніхто не скасовує. Важливо знаходити час для партнера навіть при високій зайнятості. Також сімейним Свинкам слід виключити спроби відвертого флірту з іншими людьми.

Не варто шукати любовні пригоди на стороні — покровителька року не стане прикривати обман. Краще витратити пустотливі емоції на свою половинку, влаштовуючи романтичні вечори або приємні сюрпризи. Це не тільки дозволить вберегтися від спокуси зради, але і додасть відносинам новий виток пристрасті і ніжності.

Рік Жовтої Свині для багатьох запам'ятається народженням малюка. Це може статися не тільки у сімейних представників року, але і у холостих. Якщо перші вже знайшли собі партнера, то другим ще його необхідно відшукати. Зараз це не проблема — Свинкам не скласти праці знайти любов. Шанувальників буде достатньо, потрібно тільки правильно вибрати.

Весілля в ці 12 місяців вірогідні, хоча за східним гороскопом для Свині на 2019 рік потрібно бути прискіпливим у виборі майбутнього супутника життя. Не варто поспішати — бажано придивитися до нового партнера. Це стосується тих Свинок, що були самотні на початок 2019 року. Якщо стосунки почалися раніше, то немає ніяких протипоказань для радісною прогулянки в ЗАГС.

Робота і фінанси

Не варто покладатися на розташування покровителя року, за сумісництвом збігається з особистим східним зодіаком. Шанси на величний успіх Жовта Свиня радо надасть, але ними ще треба скористатися. Просто так до рук людям, народженим в рік Кабана, нічого не впаде — потрібні хоча б мінімальні зусилля.

Одночасно з необхідністю робити реальні кроки на шляху до успіху, Свиням доведеться боротися з підвищеним почуттям ліні. Також представникам цього східного зодіаку варто пересилити свою самовпевненість і об'єктивно оцінювати різні ситуації. Якщо Свинки навчаться активно працювати і не переоцінювати власні якості, то вони зможуть досягти високих результатів у роботі чи бізнесі. Зараз час братися за будь-які проекти — сама покровителька року буде допомагати їх реалізовувати.

Східний гороскоп для Свині на 2019 рік попереджає людей цього знаку про ймовірні фінансові ризики. Протягом усіх 12 місяців близько Кабанів будуть крутитися любителі повеселитися за чужий рахунок і відверті шахраї. Представники цього східного зодіаку — щедрі люди, зараз багато хто захоче цим скористатися.

Необхідно пам'ятати, що часто дурисвіти будуть ховатися під маскою бідних і скривджених долею. Варто побороти бажання кинутися на допомогу і приступати до її надання тільки після ретельного аналізу ситуації. Інакше Свиней можуть перетворити в автомат, що роздає гроші всім бажаючим. Коли хтось просить фінансової допомоги, то треба згадати приказку про вудку і рибу. Якщо у людини матеріальні проблеми із-за відсутності роботи, потрібно допомогти її знайти, а не забезпечувати постійно грошима.

Жовта Свиня буде неймовірно прихильна до своїх побратимів у фінансовому плані, але Кабанчики зобов'язані самі навчитися зберігати кошти при собі. Також представники цього східного зодіаку повинні розуміти — чим старанніше вони попрацюють в 2019 році, тим відчутніше отримувати дохід.

Здоров'я та відпочинок

Такий вдалий життєвий період шкода витрачати на відпочинок, але необхідно знаходити на нього час. Причому всі 12 місяців доведеться його урізноманітнити — необхідно проводити час на самоті, то з самими близькими людьми, то на гучній вечірці або в нічному клубі. Важливо розуміти вимоги власної душі, але не можна йти на поводу у ліні, просто проводячи час біля телевізора.

Східний гороскоп для Свині на 2019 рік нагадує, що зараз вдалий період у всіх починаннях для представників цього зодіаку. Навіть під час відпочинку у Кабанчиків є шанс завести цікаве особисте знайомство або перспективне ділове. Необхідно лише врахувати один нюанс — регулярні походи по кафе і ресторанах не відносяться до відпочинку.

Чарівні леді-Свинки і солідні кавалери-Кабанчики ризикують нажити собі проблем зі здоров'ям і зовнішнім виглядом. Не варто захоплюватися обжерливістю — в 2019 році важлива помірність у харчуванні.

Крім проблем, пов'язаних з переїданням, представників року чекають труднощі з опорно-руховим апаратом. Варто особливо уважно ставитися до хребта і великих суглобів. Зараз важливо подолати лінь і зайнятися профілактичної гімнастикою — в іншому випадку навіть покровителька року не зможе уберегти Свинок від болю. Вона лише допоможе вчасно згадати про необхідність контролю за здоров'ям. Якщо не пропустити це нагадування, то в цілому рік пройде без особливих нездужань.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: