Місячний календар стрижок на листопад 2019 року

Місячний календар стрижок на листопад 2019 року

Нова зачіска давно стала символом тотальних змін. Психологи рекомендують починати змінювати життя саме з походу до перукаря. Місячний календар стрижок на листопад 2019 року застерігає від необдуманої візиту — дату для походу до майстра необхідно вибирати вдумливо, щоб не привернути неприємності. Календар допоможе вибрати вдалі дні для нової зачіски і уникнути стрижки в несприятливі дати.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

Перша декада листопада пройде під впливом зростаючої місяця. На 4 число випадає перша чверть, а повня очікується 12 листопада. До 25 числа включно буде проходити щербатий фаза місяця. Молодик у листопаді припадає на 26 число, що вказує на другий період зростаючий місяць в кінці місяця.

Листопад відрізняється переважною більшістю негативних для стрижки днів. В місяці всього 12 вдалих дат для обрізання волосся. Також яскравою рисою листопада стане тривалий період несприятливих днів, що йде підряд. Цей відрізок розпочнеться в першій декаді і закінчиться ближче до кінця другої третини листопада. Крім цього в місяці зовсім небагато дат, придатних для комплексних послуг у перукарні.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на листопад 2019 рокуДва перші дні листопада не підходять для стрижки. Якщо вкоротити волосся або пофарбувати їх 1 числа, то це призведе до псування зовнішнього вигляду і погіршення здоров'я. Другого числа нова зачіска принесе потік конфліктів і непорозумінь, причому в цю дату небажані будь-які експерименти з волоссям. Для фарбування натуральними барвниками підходить 3 листопада, також в цей день можна стригтися, щоб подовжити своє життя.

Для зміни кольору підходить 4 число — крім стрижки з волоссям можна робити все що завгодно. Обрізати волосся не рекомендується унаслідок негативного впливу цього дня на імунітет. Отримання всього спектру перукарських послуг можливе на наступний день — 5 листопада. Особливо сприятлива стрижка, якщо вкоротити волосся в цю дату, то життя наповниться позитивною енергією і успіхом.


Щоб знайти проникливість і тверезість розуму, варто обрізати волосся 6 числа, але інші процедури зараз небажані. На наступний день ситуація інша — стрижка 7 листопада принесе небезпечні для життя ситуації та різні нещастя. Забарвлення теж дозволяється лише м'яка, тому потрібно використовувати відтінкові кошти або натуральні суміші. Такі ж вимоги до зміни кольору пред'являє і 8 число, хоча заборони на укорочення волосся немає. Зроблена в цей день стрижка принесе багато щасливих моментів і додасть привабливості образу.

Дев'яте число сприятливий день для безлічі перукарських процедур — дозволені різні перукарські маніпуляції. Під заборону потрапляє тільки тотальне освітлення та хімічна завивка. Биоукладка і кератиновое випрямлення, стрижка і фарбування в темні тони допоможуть знайти упевненість у власних діях та підвищити дохід. Якщо потрібно змінити тон на світле або руде, то варто нанести візит в салон в останній день декади, але не забувати про те, що 10 числа небажані всі інші процедури.

З 11 по 20 число місяця

Місячний календар стрижок на листопад 2019 рокуУ другій декаді листопада цілих 7 несприятливих для стрижки дат. Ця третина місяця починається і закінчується невдалим днем. При цьому 6 «нехороших» днів розташовані поспіль. Стрижка в ці дати може принести масу неприємностей:

 • 11 — гормональні і серцево-судинні проблеми;
 • 12 — нездужання і непорозуміння, зрив планів;
 • 13 — поява перешкод, підвищення захворюваності;
 • 14 — небезпечні ситуації, крадіжки, втрати та пограбування;
 • 15 — негативні емоції, сильні переживання;
 • 16 — відраза до життя, надмірну втому.
 • деякі з перерахованих днів допустимо фарбування, хоча до процесу варто підійти обережно. Одинадцятого числа важливо уважно вибирати відтінок фарби, щоб не промахнутися з тоном. Для фарбування натуральними засобами підійде 12 або 13 число, також в цей день допустимі відновлюють і живлять процедури. Що робити з волоссям небажано 14 листопада, допускається лише очищення. Наступні 2 дні підходять для фарбування у світлі і натуральні відтінки.

  Наступні 3 дати підходять для укорочення волосся, причому 17 число є комплексним днем, що дозволяє всі перукарські маніпуляції. Для 18 і 19 допустима тільки стрижка і догляд, причому похід до майстра за новою зачіскою дозволить підвищити добробут. Будь-які процедури, крім стрижки, дозволяються 20 листопада.

  З 21 до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на листопад 2019 рокуДля фарбування, биоламинации, довготривалої укладання перший день декади добре підходить. Вкорочувати волосся 21 листопада небажано — вірогідні запальні захворювання очей, спазми і падіння зору. У наступні 3 дні можна без побоювання стригтися, наслідки будуть сприятливими:

 • 22 — наблизиться виконання мрії;
 • 23 — додасться енергійність і привабливість;
 • 24 — з'являться радісні події і приємні емоції.
 • Всі ці дати не рекомендуються для проведення багатьох інших перукарських послуг. Можливо харчування або догляд, але не фарбування або які-небудь інші жорсткі процедури. Вже 25 листопада небажано що-небудь робити з волоссям — можна залучити великі неприємності і підвищити ризик нещасних випадків з серйозними травмами.

  Аналогічна ситуації триватиме і 26 числа, але 27 листопада з'явиться невелике послаблення. В цей день стрижка заборонена, але проводити інші маніпуляції з волоссям дозволяється. Теж саме місячний календар на листопад 2019 року говорить і про 28 число. При цьому дата вважається однією з найбільш підходящих для фарбування. Двадцять дев'яте листопада продовжує період, невідповідний для обрізання волосся. Стрижка в цей день загрожує різким падінням імунітету, неприємними подіями і негативними емоціями.

  Останній день місяця дозволяє отримати повний спектр послуг у перукаря. В цю дату допустимо тотальна зміна зачіски, причому всі маніпуляції позитивно позначаться не тільки на зовнішності. Стрижка або забарвлення, проведені 30 листопада дозволять збільшити дохід або здійснити довгоочікувану дорогу покупку.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: