Місячний календар стрижок на серпень 2019 року

Місячний календар стрижок на серпень 2019 року

Вже багато десятиліть люди керуються фазами місяця при обрізанні волосся. На зростаючому місяці стрижка вважається сприятливою, а якщо ж нічне світило вже убуває, то обрізати волосся не рекомендується. Це не зовсім так, хоча швидкість росту волосся від фази місяця дійсно залежить. Місячний календар стрижок на серпень 2019 року здатний підказати точні дні вдалі для зміни зачіски, причому це можуть бути дати на фазі спаду.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

У серпні початок календарного і місячного місяця повністю збіглися. Молодик припадає на 1 число, а перша чверть на 7 серпня. Нічне світило буде в зростаючій фазі до 14 числа включно — 15 серпня припадає на повний місяць. Майже весь залишок місяця пройде на убутному фазі. Виняток становитиме 31 число — і перший, і останній день серпня припадають на новий місяць.

Місяць відрізняється переважною більшістю невдалих для обрізання волосся дат. У серпні всього 12 сприятливих днів для стрижки. Також місячний календар стрижок на серпень 2019 року виділяє і довгий 6-денний несприятливий період у другій декаді місяця. У цей період входить і перший день 3 декади. Крім цього варто звернути увагу на те, що 12 вдалих для стрижки днів не зовсім рівномірно розподілені протягом місяця — 9 з них утворюють 3 періоди по три доби.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на серпень 2019 рокуПочаток місяця підходить для кількох перукарень процедур. Перше число допускає не дуже багато маніпуляцій — фарбування в темні і руді тони, вітамінізація і живлення волосся. Для 2 і 3 серпня спектр процедур більш широкий — зміна кольору, завивки та випрямлення, биоламинация і багато іншого. Вже 4 числа нічого з перерахованого робити не можна.

Всі ці дати об'єднує заборона на стрижку:

 • 1 — призведе до скорочення тривалості життя;
 • 2 — принесе чвари, розгляду та непорозуміння;
 • 3 — занепад сил, підлості з боку недоброзичливців;
 • 4 — хвороби горла, втома і відчуття страху.
 • Для отримання всього набору перукарських послуг салон, варто навідатися 5 серпня. Зараз можна повністю змінити образ, зробивши і фарбування, і стрижку, завивку. Нова зачіска здатна не тільки додати привабливості, але й залучити удачу в області заробітку.


  Наступні 2 дні місяця вкрай невдалі для візиту до майстра. І 6, і 7 число місячний календар стрижок на серпень 2019 року відносить до дат з негативними наслідками при активних діях з волоссям. У ці дати допустимо тільки їх миття. Підстригтися можна 8 серпня, також дозволено робити процедури з догляду та відновленню волосся, а для зміни кольору бажано використовувати натуральні склади.

  Будь-які процедури, крім стрижки, можна 9 числа. Обрізання волосся зараз робити не рекомендується — процедура призведе до зниження імунітету та активізації хронічних недуг. Останній день декади підходить для комплексного впливу на зачіску — стрижка приверне удачу у всіх сферах життя, а інші маніпуляції дозволять знайти гармонію у відносинах з людьми.

  З 11 по 20 число місяця

  Місячний календар стрижок на серпень 2019 рокуДруга декада серпня так само починається з вдалого дня для всіх маніпуляцій з волоссям. Вже 12 числа буде дозволено лише обрізати волосся, а фарбування доведеться перенести вибраний тон буде не до лиця. Для стрижки зовсім не підходить 13 серпня, ця процедура може викликати серйозні неприємності, різні нещастя і небезпечні травми. Міняти колір теж можна лише із застереженням — допустимі виключно натуральні склади.

  Наступні 2 дні декади сприятливі майже для всіх перукарських послуг. Варто лише відмовитися від хімічної завивки і освітлення волосся 15 серпня або зробити їх на день раніше, тобто 14 числа. Зміна довжини волосся в ці дати принесе щастя, підвищить дохід і нагородить привабливістю.

  Решта дати другої декади є несприятливими для стрижок:

 • 16 — негативний вплив на психіку і фізичне нездужання;
 • 17 — проблеми в роботі гормональної та серцево-судинної системах;
 • 18 — підвищення ризику травм, поява перешкод і непорозумінь;
 • 19 — втрата грошей, речей, вдалих шансів, крадіжки і неприємності;
 • 20 — негативні емоції, стрес, втрата енергійності.
 • Стосовно до фарбування волосся ці дати не всі є негативними. Категорично небажано змінювати колір тільки 19 числа, а з невеликими застереженнями — 17 і 18 серпня. В ці 2 дати важливо бути уважним при виборі тону, а в якості фарби застосовувати натуральні склади. В руді або світлі тони можна пофарбувати волосся 16 і 20, але з темним кольором зараз краще не експериментувати.

  З 21 до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на серпень 2019 рокуНа початку третьої декади триває невдалий період, що наступив із середини серпня. Стрижка 21 серпня спровокує депресію і приведе до безглуздої трати сил. Міняти колір волосся допустимо, але краще віддати перевагу натуральні відтінки.

  Наступні 3 дати підходять для обрізання волосся:

 • 22 — зростання привабливості і благополуччя;
 • 23 — успіх у справах і підвищення доходів;
 • 24 — поліпшення матеріального добробуту.
 • Щодо інших перукарських процедур ці дні не так одностайні. Тільки 22 числа можна робити з волоссям будь-які маніпуляції. Вже 23 числа фарбування допускається лише в темні тони, причому бажано використовувати м'які склади. Також можна провести вітамінізацію і зміцнюючі процедури. 24 серпня навіть живлення волосся не рекомендується — можна тільки стрижка і миття.

  Дати 25 і 26 не підходять для зміни довжини волосся, але допускають інші перукарські маніпуляції. За місячним календарем стрижок на серпень 2019 року обрізання волосся в ці дні принесе хвороби. Стригтися можна в наступні три дні — 27, 28 і 29 серпня. Це дозволить залучити в життя виконання бажань, щастя і благополуччя. Для зміни кольору волосся ці дати не підходять.

  Останні дні місяця дозволяють фарбування, хоча 30 числа краще не проводити знебарвлення. Це можна зробити в заключний день серпня — 31 числа допускається робити майже всі маніпуляції з волоссям. Винятком для останніх днів є тільки стрижка.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: