Східний гороскоп на 2019 рік Кролик

Східний гороскоп на 2019 рік Кролик

Людям, що з'явилися на світ у рік Кролика, зараз варто очікувати калейдоскопу подій. Східний гороскоп для Кролика на 2019 рік майже в кожній сфері відзначає варіативність того, що відбувається. Для людей цього зодіаку майже не буде золотої середини у справах — небудь все стане добре, або обернеться труднощами. Тільки самі представники знаку зможуть впливати на події, їм доведеться постійно шукати баланс у всіх життєвих сферах.

Любов і сім'я

Сімейна ситуація у представників року двояка — одні Кролики відчують блаженну гармонію, інші будуть немов у жерла вулкана. Це при тому, що самі люди, народжені під таким зодіаком, стануть автором подій у сім'ї. Саме від їх поведінки буде залежати домашня обстановка.

Східний гороскоп для Кролика (Кота) на 2019 рік радить уникати звичної манери спілкування — не варто повчати всіх, детально розповідаючи, що і як необхідно робити. Це і в інший час часто дратує людей, зараз же призведе до відвертих конфліктів. Сім'я — це не поле бою, а куточок безпеки. Варто бути більш стриманим у висловлюваннях і вчинках, тоді і ситуація дому стане спокійніше.

Емоційна стриманість і повага до партнера дозволить не тільки налагодити стосунки в родині, але й задуматися про появу потомства. Якщо вдасться знайти гармонію, то разом з малюком багатьом Кроликам вийде не тільки розширити «штат» сім'ї, але і збільшити житлову площу.

Холості року представники можуть мати і сім'ю, народити дитину, і купити своє житло. Якщо останнє залежить від робочих зусиль, то відносини і діти — від особистості самого Кролика (Кота). Рік Жовтого Кабана виключає спілкування з нальотом переваги — у любові теж діють правила поваги та рівноправності.

Зараз Кроликам варто попрацювати на якостями своєї особистості. Це зробить їх більш привабливими в очах протилежної статі. Якщо людям цього східного зодіаку вдасться виправити свої негативні риси, то від шанувальників не буде відбою. Вони стануть змагатися за увагу Кроликів, оточивши їх турботою, намагаючись полегшити представникам року життя і привнести у неї любов, ніжність і гармонію.

Робота і фінанси

протягом усього року Жовтої Свині Кроликів будуть розривати протилежні бажання. Їм одночасно захочеться досягти кар'єрних висот і більше відпочивати, проводити час з сім'єю або просто поменше працювати. Якщо самотнім представникам року Кролика немає потреби враховувати думку партнера, то сімейним доведеться це зробити.

Їм знадобиться докласти зусиль, щоб знайти баланс між сім'єю і роботою. Близькі будуть вимагати уваги, ускладнюючи процес врегулювання власних бажань і можливостей. При правильному підході сім'я зможе стримати свої бажання, надаючи підтримку представникам року. Східний гороскоп для Кроликів на 2019 рік радить уникати крайнощів — не варто йти з головою в роботу, ні сім'ю.

В 2019 році представникам зодіаку уготована ще одна складність. Зараз в робочому колективі не час прагнути поставити себе вище всіх. Необхідно створити на роботі довірчі відносини, засновані на рівноправності і поваги. За найменше хамство або несправедливість Кроликам доведеться особисто відповідати перед покровителькою року.

Також велике значення має чесність — обман, привласнення чужих заслуг або шахрайство не пройдуть безслідно для будь-якого зодіаку. До Кроликам (Котів) буде пред'явлений особливий контроль, Жовта Свиня знає, що люди цього року, здатні на всілякі хитрощі і підстави.

Щодо фінансової сторони роботи Кроликам не варто очікувати вираженого припливу коштів. Навіть якщо робота була виконана з високою якістю, а кількість реалізованих проектів та виконаних завдань перевищила запланований рівень — оплата за це не стане надто вагомою. Дехто з представників зодіаку отримає зароблені гроші пізніше, для інших же така інтенсивність праці виллється в довгоочікуване підвищення.

Здоров'я та відпочинок

Для повноцінного розслаблення людям, народженим в рік Кролика, варто частіше влаштовувати собі культурний відпочинок. Похід в театр, на виставку або в музей дозволить не тільки долучитися до культури, але і зняти психоемоційне напруження. Також саме у цих місцях можна знайти людей, здатних у майбутньому стати хорошими друзями або партнерами по життю, як в особистому плані, так і в діловому.

Важливо раціонально підходити до вибору форми дозвілля, зараз необхідно чергування пасивної, активної і культурної форм розваг. Також потрібно пам'ятати, що Кролики в рік Жовтої Свині можуть плутати лінь і відчуття втоми. Якщо з першою потрібно боротися, то другого потрібно поступатися.

Представникам цього східного зодіаку необхідно особливо ретельно в цьому році дотримуватися основ правильного харчування і раціональної рухової активності. Зараз підвищений ризик набрати зайву вагу, а заодно з ним отримати супутні ожиріння захворювання.

Ще одним фактором ризику для представників року стануть шкідливі звички, не пов'язані з пасивним способом життя і неправильним харчуванням. Проблеми явно виявляться у курящих людей — їм варто хоча б пройти профілактичне обстеження, щоб виключити почалися легеневі захворювання. В ідеалі варто кинути курити, але якщо це не виходить, то бажано додатково подбати про своє здоров'я і ліквідувати інші шкідливі звички.

Також з несподіваними труднощами зіткнуться люди, схильні до постійного вживання жувальної гумки. Східний гороскоп для Кролика на 2019 рік крім легеневих захворювань виділяє і проблеми з боку травного тракту. Нерегулярний прийом їжі, швидка їжа і постійне жування жуйки може обернутися для представників року гастритом, а то й виразковою хворобою шлунка. Якщо ж побороти свої харчові та шкідливі звички, то рік Жовтого Кабана пройде з хорошим самопочуттям.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: