Чи буде кінець світу в 2019 році?

Не так давно відгриміла паніка про "кінець світу", призначеному на 21 грудня 2012. З тих пір люди стали менше вірити в можливу кончину людства. Разом з тим, прогнози відомих ясновидців досі цитуються і аналізуються. Тут є як передбачення воєн, так і катаклізмів, епідемій. За запевненням астрологів, ці події тягнуть за собою апокаліпсис.

Праці як сучасних, так і середньовічних пророків містять у собі невтішні новини для людства. Деякі наукові розрахунки також підтверджують можливий плачевний результат і кінець світу в 2019 році.

Думки пророків

Авторитетні думки астрологів та екстрасенсів значно різняться. Хтось впевнений, що в 2019 році нічого не трапиться; інші ж пророкують епідемії і катаклізми. Розглянемо найбільш популярні теорії, що пояснюють можливий кінець світу. Ясновидці сходяться на єдиній думці: кінець світу може статися, і це станеться досить скоро.

Апокаліпсис src=/foto/29/budet-li-konec-sveta-v-2019-godu-7.jpg

Мішель Нострадамус

Найбільш достовірними вважаються думки астрологів, адже саме ці вчені займаються передбаченням майбутнього за зірками. Найбільш знаменитий пророк-астролог – це Мішель Нострадамус, який жив у середньовіччі. Чоловік займався дослідженням зірок і сузір'їв, а також написав безліч зашифрованих послань для людей з далекого майбутнього. Деякі з них до цих пір не розшифровані.

Відповідно до пророкувань Нострадамуса, людство очікують бактеріологічні та ядерні війни, саме вони спричинять за собою кінець світу в 2019 році. Використання зброї масового ураження буквально «випалить» людей з лиця Землі, а ті, що вижили отримають сильні фізичні і моральні каліцтва.

Звичайно, прогноз невтішний. Але середньовічний екстрасенс не заперечує, що з часом все стане на круги своя, і людство зможе не тільки відновити інфраструктуру, але й оволодіти новітніми технологіями, підкорити незвідані космічні простори. Саме відкриття нових зірок і планет допоможе йому просунутися вперед.

Чи буде кінець світу в 2019 році?

Серафим Вирицький

Написане преподобним Серафимом Вырицким вірш колись передбачило гоніння на Православ'я за часів Радянського Союзу. Звичайно, він має рацію і в тому, що через кілька десятків років храми були відновлені, а Православ'я перестало вважатися незаконним.

Отець Серафим також говорив про те, що частина російської території буде відвойована жителями Китаю, а до апокаліпсису призведе інформаційна війна між країнами. Пророк повідомляє, що в ході заворушень серед росіян жителі Азії зможуть непомітно і «практично безболісно» приєднати до свого державі більшу частину східних і південних земель.

Думка про інформаційній війні досить правдоподібно: адже в століття цифрових технологій саме інформація вважається зброєю масового ураження, здатним не тільки привнести в життя людей нові знання, але і сильно покалічити. Наприклад, при поширенні неправдивої інформації можна легко ввести в оману цілу країну або навіть націю.

Чи буде кінець світу в 2019 році?

Матрона Московська

Вважається, що Матрона передбачила кінець світу в 2019 році. Знову ж таки, жінка повідомляє про те, що кінець світу буде пов'язаний з релігійними діячами, повторяться гоніння на віруючих. Храми будуть руйнуватися, а релігія знову опиниться поза законом. Християн позбавлять їжі і прирікають на загибель, але Бог допоможе їм, і віруючі зможуть є освячену землю. Це і врятує їх від неминучої смерті від голоду. Почнуться збройні конфлікти між народами, перестрілки і масовий геноцид. Люди різних націй підуть на один одного з війною. В ході заворушень і загине абсолютно все людство.

Чи буде кінець світу в 2019 році?

Ісаак Ньютон

Часом і вчені роблять точні передбачення. Британський фізик Ісаак Ньютон, грунтуючись на манускрипті з Давньоєврейської університету, передбачив хвилю епідемії та війни, що розпочнуться в 2060 році. Їм будуть передувати не тільки хвороби, але і міжусобиці між країнами і народами. Ненависть до своїх побратимів, нетерпимість до інших народів і націй спонукають справжнє протистояння.

Коли земляни підуть на один одного з війною, згине багато невинних людей, а ті, що вижили постраждають від голоду і військових дій. В кінцевому підсумку, всі країни об'єднаються і запанує мир. Правити світом буде якийсь «всемогутній» людина з надприродними здібностями.

Чи буде кінець світу в 2019 році?

З іншого боку, всі описані події відбудуться тільки в 2060 році. Про кінець світу в 2019 році цей вчений нічого не повідомляє. Можливо, це й на краще.

Наукова точка зору

Існують і передбачення астрономічного характеру. Насправді, астрономи не люблять тематику кінця світу, але при цьому не виключають можливості апокаліпсису. Глобальний катаклізм може знищити Землю, наприклад, якщо на неї впаде гігантський астероїд Апофіс. Не варто переживати: статися це може тільки в 2036 році. Падіння такої сили викличе безліч катаклізмів, саме вони і приведуть до смерті всього живого. Але ніхто не гарантує, що небесне тіло зійде зі своєї первісної території.

Також є гіпотеза про те, що в 2242 зміняться планетні епохи і почнеться апокаліпсис. Але дана інформація не підтверджена науково, а значить, залишається вірити в краще. Знову ж, вчені не повідомляють про апокаліпсис у 2019 році.

чи Почнеться війна

На військові дії із застосуванням ядерної зброї натякають як старовинні манускрипти, так і сучасні екстрасенси. Наприклад, праці Нострадамуса підтверджують можливість ядерних атак як на Росію, так і на інші країни. Враховуючи настрої в суспільстві, таке може статися. Останнім часом загострилися конфлікти між правителями держав.

Чи буде кінець світу в 2019 році?

Аналітики вважають, що можливо протистояння Росії як з США, так і з Азією: наприклад, Китаєм або Японією, а також Північною Кореєю. Дані країни найбільш сильно оснащені зброєю, а також володіють «ядерними кнопками». Як відомо, вижити після ядерного вибуху практично неможливо. І від таких дій страждають невинні мирні жителі.

чи Можна точно сказати, що станеться апокаліпсис? Звичайно ж ні. Адже за кілька років можуть змінитися і природні, кліматичні умови Землі. Відносини між країнами і народами також нестабільні та змінні. Точних доказів загибелі всього живого на Землі в 2019 році немає. Тому не варто робити поспішних висновків.

Думка американських вчених про кінець світу: відео

<iframe height="405 src=http://www.youtube.com/embed/WsbWmvGTQgU?disablekb=1&rel=0&showinfo=0" frameborder="0" />

Читайте також:

  • Передбачення Матрони Московської на 2019 рік
  • Сучасні російські чоловічі імена в 2019 році
  • Збільшення пенсійного віку в Росії з 2019 року

  • Рекомендуємо для перегляду

    Додати коментар
    Ваше ім'я: