Східний гороскоп на 2019 рік Коза

Східний гороскоп на 2019 рік Коза

Одними з «везунчиків» цих 12 місяців є люди, народжені в рік Кози (Вівці). Східний гороскоп для Кози на 2019 рік прогнозує вдалий збіг обставин для них у всіх сферах життя. Шансів від покровительки року буде безліч, фортуна практично стане переслідувати Кіз, але від них буде потрібно ряд кроків, щоб поліпшити своє життя. Без зусиль їм нічого не дістанеться, хоча якщо постаратися, то можна отримати дуже багато.

Любов і сім'я

Представники роки Кози (Вівці) ризикують отримати надмірна кількість уваги від осіб протилежної статі. Якщо для неодружених людей це не є проблемою, то сімейні Кози можуть зіткнутися з ревнощами другої половинки. Також швидкоплинний флірт з колегами або знайомими може перерости в таємний роман, здатний згодом зруйнувати сім'ю Кіз.

Тим, хто вже знайшов свою половинку, не варто дивитися по сторонах у пошуках гострих відчуттів. Краще витратити час на близьких, відтворити романтику у відносинах або просто почати якусь спільну діяльність. Для цього підійде приготування вечері з коханими або одне хобі на двох. Головний критерій заняття — це спільні дії. Такий підхід дозволить наповнити відносини теплом, ніжністю і гармонією.

Холостим представникам року зараз може бути несолодко — шанувальників буде більше звичайного, що ускладнює вибір. Одночасно вони вимагають великої кількості часу, а це може позбавити Кіз багатьох вдалих шансів. Не варто поспішати з вибором, необхідно трохи «зменшити оберти» — події розвиваються з часом допоможуть визначитися.

Людям, народженим в астрологічний рік Кози, зараз потрібно бути особливо уважними до потенційного партнера. Особливо якщо справи пішли в гору і спостерігається зростання доходів. Ймовірно поява корисливих шанувальників і навіть відвертих шлюбних аферистів.

Немає потреби підозрювати всіх людей протилежної статі, але необхідно бути насторожі. Якщо вдасться уникнути зустрічі з шахраями, то в любовній сфері намітяться позитивні зміни. Для тих представників року, які не хочуть заводити нові стосунки, Жовтий Кабан приготував свого роду труднощі, незалежно від їх бажання Кози будуть постійно привертати до себе шанувальників.

Робота і фінанси

Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік не обіцяє простих робочих буднів. У рік Жовтої Свині працювати доведеться багато і наполегливо, хоча хтось і може вибрати неквапливу, легку роботу. Більшість віддасть перевагу інтенсивна праця — хорошим стимулом буде дохід. Зарплата та інші фінансові вливання будуть прямо залежати від робочої активності. З перших днів року Жовтої Свині Кози (Вівці) відчують підтримку у своїх починаннях, а також швидку віддачу від вкладених зусиль.

Для людей, що прагнуть побудувати кар'єру — це один з кращих періодів. Необхідно бути наполегливим, сміливим, не боятися пропонувати керівництву нові ідеї і стратегії. Якщо до цього додати і продуктивну робочу активність, то начальство по достоїнству оцінить потенціал такого співробітника. Ті, хто дійсно заслуговує, отримають законне підвищення чи зважаться на запуск власного бізнесу.

В найбільш виграшному становищі виявляться максимально відповідальні та працьовиті люди, народжені в рік Кози. Їх дії можуть бути спрямовані на стандартне виконання робочих обов'язків, але результативність стане більш високою, що позитивно позначиться на підсумкових доходи. При цьому варто бути уважними, в оточенні можуть знайтися люди, охочі привласнити чужі заслуги.

Важливо не бояться пробувати свої сили в новій справі — у рік Жовтої Свині Козам варто частіше експериментувати. Цей період вдалий для будь-яких починань, хоча не варто забувати, що будь-яке нове заняття вимагає високої активності на перших порах.

Козам не варто боятися фінансових труднощів в 2019 році, хоча необхідно виключити несподівані пориви невиправданої щедрості. В такі моменти щедрість здатна перетворитися у нерозумне марнотратство, а воно вже не дозволить людям, народженим в рік Вівці, знайти гідний рівень добробуту.

Здоров'я та відпочинок

Астрологи склали східний гороскоп для Кіз на 2019 рік, радять навіть при великому робочому навантаженні не забувати про відпочинок. Необхідно знаходити час на спілкування з друзями та коханими, відвідувати батьків або дорослих дітей. В якості відпочинку підійдуть неквапливі бесіди або галасливі вечірки — не варто проводити час на самоті.

Іноді на осіб, народжених у рік Кози (Вівці), буде накочувати легка меланхолія, якийсь смуток. Не варто в цей період шукати усамітнення. Це триватиме недовго, а спілкування з дорогими людьми лише прискорить повернення гарного настрою.

Будь-які труднощі або поганий настрій будуть зникати немов за помахом чарівної палички. У першому випадку допоможе сама покровителька року, а у другому — негатив зникне за підтримки близьких. Кози в 2019 році будуть отримувати безліч позитивних емоцій від сім'ї або відданих друзів. Це і дозволить відчувати себе повним сил.

Козам в рік Жовтого Кабана не доведеться особливо турбуватися за своє здоров'я. Якщо ставитися до власного організму шанобливо і хоча б частково дотримуватися постулатів здорового способу життя, то самопочуття в 2019 році стане приводом для радості.

Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік не містить негативних пунктів про здоров'я, але лише за умови дбайливого до нього відношення. Щоб прекрасно почувати себе весь рік, потрібно використовувати на практиці банальні, але потрібні рекомендації — правильно харчуватися, достатньо рухатися, відмовитися від згубних звичок і своєчасно відпочивати.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: