Різдвяні пригоди (Джинглики) — мультфільм 2019 року

 • Прем'єра: протягом 2019 року (в Росії)
 • Країна виробництва Росія
 • Жанр: мультфільм, дитячий, пригоди, комедія, сімейний
 • Режисер: Антон Верещагін
 • Акторський склад (ролі озвучують): Віталій Гогунський, Михайло Галустян, Наталія Медведєва, Марія Кожевнікова, Дмитро Нагієв та ін
 • В 2019 році вийде мультфільм «Різдвяні пригоди». Це повнометражний проект, розвиваючий всесвіт «Джингликов». Цікаво?

  Різдвяні пригоди Джингликов

  «Різдвяні пригоди» — майбутній російський мультфільм. Він виріс з мультсеріалу «Джинглики», прем'єра якого відбулася влітку 2017 року. Виробництвом проекту займається молода анімаційна студія Open Media Alliance.

  Компанія Опен Альянс Медіа на сьогоднішній день знаходиться в пошуках свого глядача. Своєю головною метою ставить створення унікальних дитячих всесвітів, які дозволять їй гармонійно розвивати сучасних дітей. Це буде можливо при дотриманні двох умов: постійна зайнятість процесом розробки свого власного контенту і придбання прав на покази будь чужий продукції, цікавою в першу чергу дитячої аудиторії.

  Різдвяні пригоди (Джинглики) — мультфільм 2019 року

  Примітно, що справа обмежується не тільки анімаційними фільмами: воно полягає ще й у наданні доступу до цікавої та розважальної книжкової та журнальної продукції, навчальних і розвиваючих програм, а також в організації різного роду соціальних (що важливо, благодійних) заходів.

  На сьогоднішній день явним свідченням заявлених намірів Open Media Alliance є оригінальний мультиплікаційний серіал студії під назвою «Джинглики», який оповідає про прекрасній країні Хэппиленд і проживають в ній маленьких чоловічків, які називають себе, власне, Джингликами. Жителі Джингл-Сіті здебільшого нагадують дзвіночків: вони такі ж дзвінкі і здатні своїм завзятим поведінкою породжувати виняткову радість у всьому світі.

  Суцільні веселощі, занурення з головою в захоплюючі пригоди, кумедні епізоди з життя казкового світу, комічні ситуації прямо з епіцентру подорожей — все це можна отримати для себе особисто при перегляді «Джингликов».

  Джинглики src=/foto/29/dzhingliki.jpg

  Цікаво, що візуальна складова країни Хэппиленд в цілому і міста Джингл-Сіті, зокрема, дуже сильно нагадує Абхазію, яка послужила джерелом натхнення для авторів.

  Мультсеріал, створений за мотивами однойменної книжкової серії Олега Роя, який виступив в якості продюсера. Також він є генеральним продюсером студії Open Media Alliance.

  Для виробництва першої серії проекту знадобилося близько 9 місяців попередньої підготовки.

  «Джинглики» часто посилаються на багато культурні явища. Наприклад, в деяких серіях можна побачити відсилання до:

 • «Кримінальному чтиві»,
 • «Втечі з Шоушенка»,
 • серіалу «У всі тяжкі»,
 • мультсеріалом «Смішарики» і «Маша і Ведмідь».
 • Головною дійовою особою виробничого процесу кіно про маленьких чоловічків, що нагадують дзвіночків, є Антон Верещагін, який і створив всіх персонажів «Джингликов» такими, якими ми їх знаємо. Ця людина є керівником анімаційної студії Open Media Alliance. Його можна з легкістю назвати визионером від анімації, і весь попередній свій накопичений досвід в сфері кіновиробництва він зараз [по-хорошому] жадібно вкладає у просування своєї компанії, яку при вдало сформованих обставинах чекає справді славне майбутнє.

  незабаром, крім «Різдвяних пригод», з-під крила Опен Альянс Медіа вийдуть мультфільми «Малуша», «Контейнери» і «Ангели космосу».

  Тепер, коли ви знаєте, звідки ростуть ноги у обраної теми для нашого чергового матеріалу про новинки кіно 2019 року, давайте перейдемо безпосередньо до розповіді про авторів даного кіношного проекту, який всім нам незабаром належить оцінити по достоїнству.

  Режисер і сценарист проекту

  Режисерувати «Різдвяні пригоди» Антон Верещагін. Він усе це затіяв коли-то, йому тепер, як кажуть, продовжувати почате і доводити відкрите ним справу до кінця.

  Різдвяні пригоди (Джинглики) — мультфільм 2019 року

  Сценарій для повнометражного мультфільму про Джингликах напише Олег Рой. Раніше він займався тим же, працюючи над створенням мультсеріалу про жителів Хэппиленда.

  Продюсувати своє дітище Антон Верещагін і Олег Рой, мабуть, знову будуть разом.

  Акторський склад мультфільму

  В якості акторів, яких покликали озвучити ролі анімаційних персонажів, у проекті значаться відомі люди в російському кінематографі.

  Так, в розробці мультфільму візьмуть участь:

 • Віталій Гогунський («Універ», «Бармен», «СашаТаня»),
 • Михайло Галустян («Наша Russia», «Бородач», «Подарунок з характером», «Той ще Карлосон!», «Найкращий фільм»),
 • Наталія Медведєва («30 побачень», «Пристойні люди», «Що творять чоловіки!», «Корпоратив»),
 • Марія Кожевнікова («Універ», «Батальонъ», «Скліфосовський», «Духless»),
 • і Дмитро Нагієв («Фізрук», «Кухня», «Єралаш», «Обережно, модерн!», «Вікна»).
 • Примітно, що ніхто з них раніше не брав участь в озвучці мультсеріалу «Джинглики». Мабуть, для успіху повнометражного мультфільму довелося заручитися підтримкою тих персон, чиє ім'я якщо не гарантує його завчасно, то, принаймні, багато в чому наближає до поставленої мети.

  Імена інших артистів, готових подарувати свій голос жителям Джингл-Сіті, поки що тримаються в таємниці. Здається, вони ще будуть в обов'язковому порядку.

  Сюжет «Різдвяних пригод Джингликов»

  Джинглики src=/foto/29/jingliki.jpg

  Сюжет мультфільму «Різдвяні пригоди» багато в чому нагадає глядачам ті самі історії, з якими вони добре знайомі з мультсеріалу «Джинглики». На цей раз жителі Хэппиленда здивують всіх своєю видатною винахідливістю, виявленої ними прямо напередодні настання Нового року.

  Це буде їх зимова історія, і в цей час року в Джингл-Сіті, що цікаво, зовсім не холодно, навпаки, тут вирує життя. Здається, нам у них можна багато чому навчитися.

  Дата виходу мультфільму

  Дата виходу мультфільму «Різдвяні пригоди» в російський прокат — протягом 2019 року. До речі, це може відбутися як на початку січня, так і в кінці грудня. Так чи інакше, точне число прем'єри проекту буде названо дещо пізніше, тому стежте за подальшими оновленнями на сайті, щоб дізнаватися важливі новини першими.

  Цілком можливо, варто очікувати демонстрації цього видовища у форматі 3D.

  Виробничий бюджет повнометражних «Джингликов», за чутками, становить близько півмільярда рублів. Так-так, саме половину мільярда, ми не описались. Хіба що тільки від щастя і усвідомлення того, що настільки велика сума грошей була знайдена і виділено на розробку російського мультфільму.

  Риторичне питання: як думаєте, чи зміниться в результаті поточне назву на «Різдвяні пригоди Джингликов»? Здається, таке доповнення все і відразу пояснює глядачеві і виходить багатьом більш логічним, ніж те, що є зараз.

  Подивимося, як будуть складатися справи у авторів мультфільму і всієї команди Open Media Alliance незабаром. Побажаємо їм успіхів в їх починаннях! Вони тепер точно заслуговують як мінімум похвали за всі свої попередні старання. Сподіваємося, що далі — більше.

  Трейлер мультфільму «Різдвяні пригоди» очікується найближчим часом.

  Читайте також:

 • про мультфільмі «Холодне серце 2»,
 • про мультфільм «Як приручити дракона 3»,
 • про мультфільмі «Мавка. Лісова пісня».

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: