Екс-Багдад – фільм 2019 року

 • Прем'єра в світі: початок 2019 року
 • Прем'єра в Росії: середина 2019 року
 • Країна виробництва: Китай
 • Жанр: бойовик, драма
 • Режисери: Скотт Во
 • Акторський склад: Джекі Чан, Сильвестр Сталлоне
 • Для багатьох поціновувачів гостросюжетних фільмів було великою несподіванкою почути про те, що два іменитих актора світової кіноіндустрії – Джекі Чан і Сильвестр Сталлоне будуть працювати в одному проекті. Дивно, але за десятиліття своєї творчої діяльності ці двоє жодного разу не брали участь у спільних зйомках. Кожен з них має сотні тисяч фанатів по всьому світу, і спільна гра у фільмі стане довгоочікуваним явищем у світі кіно. Робота, над якою зараз працюють відомі актори, отримала назву «Екс Багдад» — фільм, поява якого слід очікувати на екранах не раніше 2019 року.

  Сюжет

  Про те, що саме чекає на глядачів у новій картині від китайської студії «Talent International Film Cultural Company» відомо дуже мало. Але приблизний сюжет «Ex-Baghdad» все ж представлений перед пресою. Як показує практика, чим відоміший актори і вище бюджет фільму, тим більше інформації витікає до його виходу.

  Джекі Чан і Сильвестр Сталлоне зіграють двох колишніх спецназівців, завдання яких – вивезти біженців з обложеного міста. Причому шлях буде пролягати по «Дорозі Смерті» — місці, яке, по сей день, викликає трепет у журналістів.

  Екс-Багдад – фільм 2019 року

  В середині минулого століття, коли США вели війну з режимом Хусейна, на трасі, якій присвячені дії фільму, відбулося саме криваве побоїще, яке коли-небудь влаштовували американці з часів Хіросіми. Виведені частини іракської армії спільно з мирним населенням зазнала масштабної бомбардуванню з боку ВПС. Хоч настільки жахливе місце і буде порушено у фільмі, його сюжет передбачає зовсім іншу історію. Спочатку, дії будуть відбуватися на нафтопереробному заводі, що знаходиться в Іраку. Належить Китаю підприємство піддається нападу терористів. Начальник охорони (якого зіграє Джекі Чан) зобов'язаний вивести працівників з об'єкта, в чому йому подряжается допомогти колишній американський морпіх (ця роль дісталася Сильвестру Сталлоне). Однак і так непроста справа в кінець ускладнюється через деяких політичних моментів.

  «Нестримних» в «Екс Багдад»

  Спочатку, Сильвестр Сталлоне не збирався брати участь у даному проекті. В його плани входило зйомки в «Нестримних 4». Але сварка з керівництвом «Nu Image / Millennium Films» підштовхнула його піти з цієї кіносерії. Довго шукати новий проект йому не доводиться, адже він тут же отримує запрошення знятися в «Екс Багдад» зі своїм давнім другом Чаном у новій кінострічці, в якій Джекі, до речі, є ще й продюсером.

  Забавно, але довгий час Сталлоне переманював Чана в «Нестримні». Перше запрошення сталося, коли проходила підготовка до зйомок 3 частини історії про найманців. Джекі пропонувалася невелика, епізодична роль, від якої китайський актор одразу ж відмовився. Другий раз запрошення прийшло перед зйомками 4-ої частини, де Чану пропонувалося зайняти місце серед головних персонажів. Але і тоді, він відмовився зважаючи на деякі не влаштували його моментів сюжету.

  Екс-Багдад – фільм 2019 року

  Дата виходу

  Як відомо, режисером картини «Екс Багдад» стане Скотт Во – відомий діяч кіноіндустрії, на рахунку якого великомасштабні проекти:

 • Need For Speed: Жага швидкості
 • Закон Доблесті
 • Дата виходу фільму «Екс Багдад» — початок 2019 року. Хоча раніше планувалося, що картина вийде в кінці 2018-го року. Кінострічка буде показана у всіх великих містах світу.

  Як відомо, бюджет картини складе 80 мільйонів доларів. Таких вкладень в Китайському кінотворчості ще не було, що вже надає проекту статус «блокбастер», який обіцяє вийти на міжнародний рівень.

  Актори «Ex-Baghdad» — це ще один момент, який знаходиться в таємниці. Може бути, знімальна команда, таким чином, готує сюрприз для аудиторії. Не виключена ймовірність того, що акторський склад просто ще не набрано.

  Сценарій буде написаний не менш відомою персоною – Арашем Амелем, відомим в Голлівуді безліччю своїх робіт. Незважаючи на деякі історичні події, що відбувалися в Іраку, зйомки фільму проходять на території Китаю. Трейлер, як і більш докладна інформація, очікується до кінця наступного року.

  Екс-Багдад – фільм 2019 року

  Дорога смерті

  Перевезення полонених, як вже говорилося, в кіно планується через сумно всім відому трасу, на якій відбувалася масштабна бомбардування. Цей момент не міг залишитися непоміченим пресою.

  Після підписання мирного договору по даній дорозі здійснювалася транспортування військових частин іракської армії, а також мирного населення. Колону склали сотні вантажівок, танків та іншого транспорту, як військового, так і цивільного призначення. Американські ВПС не залишили жодного шансу іракським військовим, блокувавши їх відступ, ліквідувавши головний і замикає транспорт. Далі стався обстріл всіх транспортних засобів.

  Всі одиниці техніки, а також люди, які намагалися залишити колону, ставали об'єктом переслідування, і усувались, як літаки, так і піхотою США. Після проведення військової операції, на дорозі залишилися кілометри роздовбаною техніки і обвуглених тел.

  Знімальна група неспроста зробила акцент на цьому моменті. «Дорога Смерті» в даній кінострічці буде служити шляхом відходу для заручників, супроводжуваних головними героями. Буде розказана її повна історія, залишається загадкою.

  В очікуванні офіційного трейлера пропонуємо подивитися відео про так звану «трасі смерті»

  <iframe height="405 src=http://www.youtube.com/embed/dmncbjQM--Q?disablekb=1&rel=0&showinfo=0" frameborder="0" />

  Читайте також:

 • Міцний горішок 6 – фільм 2019 року
 • Ugly Dolls – мультфільм 2019 року
 • Людина-павук: Повернення додому 2 — фільм 2019 року

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: