УАЗ Патріот 2019 року

УАЗ Патріот 2019 року

Проект «Кортеж» та бажання його реалізувати з використанням машин російського виробництва все ще актуально. Спроби популяризувати російські авто проводяться не тільки в ЗМІ і завдяки тому, що деякі чиновники вирішили пересісти на «рідний» автопром. Виробники теж включилися в гонку за споживача і стали намагатися оновлювати модельний ряд і удосконалювати якість продукції. У 2017 році з'явилося чергове оновлення моделі УАЗ Патріот, але ульянівські творці не готові зупинятися на досягнутому. Зараз готується чергова новинка — УАЗ Патріот 2019 року. Про неї самої вже небагато відомо, хоча не афішуються даних у багато разів більше, при цьому плани у виробника досить грандіозні.

Небагато даних про новому Патріоті

Поки про новій машині більше невідомої інформації. Ще навіть немає примірного дизайну салону і кузова, доступних обивателям. Виробник ще не надав ці дані оприлюдненню, тому поки люди задовольняються лише здогадками.

УАЗ Патріот 2019 рокуНевідома точна потужність двигунів для нового позашляховика. Є інформація про те, що ульяновський завод приступив до складання менш потужних силових агрегатів. Деякі аналітики припускають, що саме такими двигунами обладнують УАЗ Патріот 2019 року, так як він зараз починає позиціонуватися в якості сімейного авто, придатного і для міста, і для бездоріжжя.

Движків кілька, які будуть в новому Уазі 2019 року покаже час:

 • Турбодвигун на 150 л. с.
 • Атмосферник 2,5 л. на 145 к. с.
 • Турбодвигун 2,3 л. на 170 л. с.
 • Крім цього невідома точна дата випуску і продажів. Також виробник ще не представив навіть приблизне оснащення салону і нововведення в сфері безпеки. Ще одним невідомим варто віднести і приблизну вартість УАЗ Патріот 2019 року — цифри не будуть названі до офіційної презентації нового позашляховика.


  Поки відомо про пристрій тільки те, що УАЗ Патріот 2019 року буде виконаний на оновленій рамі і володіти автоматичною коробкою передач. Планується модернізувати ходову частину, але що точно буде змінено — поки невідомо. Також виробники збираються підвищити загальну безпеку автомобіля. У чому це буде виражатися теж не ясно.

  Робота над якістю УАЗа

  УАЗ Патріот 2019 рокуОдночасно з розробкою дизайну кузова і салону, ведеться робота не тільки по наповненню УАЗ Патріот 2019 року сучасними системами, що підвищують безпеку та полегшують водіння. Паралельно з цим ульяновський автовиробник веде роботу з пошуку нових постачальників різних компонентів.

  Спрямованість на придбання деталей тільки у місцевих виробників ускладнює завдання — потрібно відсікти всіх постачальників, які мають великий відсоток браку, не звертаючись до іноземним компаніям. Якщо УАЗ зможе вирішити цю задачу, то виробництво всіх їх моделей стане більш високої якості. Причому процес вже почався — чергове покоління Патріота, що випускається в 2017 році буде зібрано з більш якісними деталями, завдяки новим постачальникам ряду компонентів і посиленню контролю якості на самому заводі.

  Плани з реалізації нового позашляховика

  Представники УАЗ заявили про непристойно великих планах виробництва. При очікуваному російському попиті 35 т. машин виробники збираються випустити близько 100 тисяч. Це поки попередні дані, вони будуть підтверджені після початку виробництва і продажу.

  УАЗ Патріот 2019 рокуВже відомо, що УАЗ Патріот 2019 року буде реалізовуватися в Китаї. Попередні версії цього автомобіля припали до душі китайським чоловікам — з кожним роком попит на УАЗ в Піднебесній зростає. Крім цього планується почати продажі у В'єтнамі, Латинській Америці і навіть в Африці. Спочатку підкорення світу буде відбуватися в Азії. Хоча багато залежить від кінцевої ціни і того, чи зможуть представники УАЗа підвищити якість авто і модернізувати його зміст.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: