Східний гороскоп на 2019 рік Тигр

Східний гороскоп на 2019 рік Тигр

Величні Тигри можуть майже не побоюватися за своє майбутнє в найближчі 12 місяців. Для них настає період удачі, процвітання і відносної безпеки. Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік передбачає безліч позитивних змін, якщо тільки самі представники зодіаку все не зіпсують. Незважаючи на підвищену успішність Тигрів, цей рік вони можуть прожити досить посередньо.

Любов і сім'я

Як і в попередні роки більшість Тигрів буде сміливо брати на себе відповідальність за події в сімейному житті. Зараз проблем не повинно бути багато, а їх рішення — це не тільки обов'язок однієї людини. Важливо дати і партнеру можливість проявити себе.

Це не тільки дозволить самим Тиграм знизити навантаження на власну персону, але і дасть зрозуміти близьким, що їх думка має велику вагу. Такий підхід дасть можливість розвинути почуття глибокого розуміння один одного, посилить прихильність і сформує гармонійність. Саме в такій атмосфері тепла і повинні з'являтися діти — їх народження в рік Жовтого Кабана має високу ймовірність.

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік говорить про надзвичайній легкості побудови відносин у цей період для холостих представників зодіаку. Зараз можна знайти собі партнера і для короткострокового роману, і для серйозних стосунків. Важливо точно розуміти, які стосунки зараз необхідні, тільки так можна зробити правильний вибір.

Вільні представники цього східного зодіаку можуть розраховувати на натовпи шанувальників. Тигри стануть немов магнітами для осіб протилежної статі. Багатьом з цих ставних котячих не доведеться проявляти навіть найменших зусиль, щоб бути поміченими. Природне чарівність Тигрів дозволить їм мати великий вибір претендентів на серце. До того ж зараз знайдуться охочі забрати собі і руку в довічне користування — багатьох холостих Тигрів в рік Свині чекає не тільки яскрава любов, але і створення сім'ї.

Робота і фінанси

Зараз велике бажання розслабитися і повільно рухатися звичним шляхом. Це принесе цілком прийнятний результат, але не дозволить досягти будь-яких висот. Є й інший спосіб організувати свою роботу, — наполегливо рухатися до високої мети.

Рік Жовтої Свині є вдалим моментом для стрімкого кар'єрного ривка. Одночасно з підвищенням непогано буде поєднуватися і навчання — період підходить для зростання професійних навиків. Це теж вплине на кар'єру, сподобається начальству бажання співробітника підвищити свою кваліфікацію.

За східним гороскопом на 2019 рік для Тигрів є ймовірність отримати велику суму грошей без трудових зусиль. Фортуна майже весь рік буде на боці представників цього зодіаку, що і дає їм шанс виграти в лотерею або на біржі. Перший варіант кращий — він автоматично виключає програш великої суми грошей.

Для більшості представників зодіаку рік стане одним з найбільш вдалих в плані зростання добробуту. Варто лише спрямувати свої зусилля в потрібному напрямку і йти вибраним курсом до досягнення результату. Будь-які грамотні зусилля щодо досягнення фінансового благополуччя буде помічені покровителькою року і оцінені по достоїнству.

Гроші до Тиграм стануть приходити легко тільки при спробах їх чесного заробітку або випадкового виграшу. Будь-які нечесні способи поліпшити своє матеріальне становище стануть жорстко припинятися. Покарання за обман Тигри можуть позбутися і раніше зароблених коштів. Тому, щоб отримати хороший дохід в рік Жовтого Кабана треба наполегливо працювати, а не створювати шахрайські схеми.

Здоров'я та відпочинок

Для відпочинку Тиграм підійде безліч різних варіантів. Це і спілкування з друзями, і затишні вечори, і багатолюдні вечірки, і навіть екстремальні розваги. Під останнім слід розуміти стрибок з парашутом або занурення без акваланга, а не швидкісну їзду по міських вулицях. При цьому ніхто не забороняє поганяти на спеціалізованому треку — бажання екстремальних емоцій не повинно негативно позначитися на оточуючих людях.

насправді часу для відпочинку буде не дуже багато, але представники повинні знаходити його на відновлення організму хоча б 1 раз в тиждень. На практиці це означає, що один вихідний день або будній вечір Тигри повинні займатися тим, що вони хочуть робити, а не виконувати які-небудь обов'язки.

Увага! Ігнорування сигналів організму, що вимагає перепочинку, загрожує наслідками для здоров'я. Сил у цьому році у Тигрів буде предостатньо, але і вони можуть закінчитися, якщо не давати організму відпочинок. Наслідки перевантажень торкнутися не тільки самопочуття — втома здатна нашкодити і робочого процесу, і особистим відносинам.

Якщо своєчасно відновлювати запаси сил, то відчутних проблем зі здоров'ям не передбачається. Потрібно вчитися йти на поступки організму під час втоми, а не намагатися показати своє благородство оточуючим, виконуючи за них роботу. Східний гороскоп на 2019 рік попереджає Тигрів, що в такий момент важливіше дати собі відпочити, не прагнучи зберегти образ всесильного людини, ніж потім витрачати час і гроші на лікування.

Навіть при сприятливих обставинах Тиграм буде складно уникнути стресу і його наслідків. Вечірні неквапливі прогулянки, дихальна гімнастика і розслаблююча медитація допоможуть зняти напругу з психіки. Якщо стресових ситуацій буде велика кількість, то у представників року може виникнути безсоння. Астрологи радять пити медикаменти в цьому випадку, а користуватися народними і фізіологічними методами — трав'яні чаї, ароматичні масла, масаж і водні процедури.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: