Прикмети на Новий рік 2019 - все про Новий рік 2019

Прикмети на Новий рік 2019 - все про Новий рік 2019

Новий Рік - одне з найбільш очікуваних свят у році. Всі ми знаємо головну приказку, касаемую будь-якого святкування Нового Року: як зустрінеш майбутній рік, так він і буде проходити. Наприклад, якщо зустріти Новий Рік 2019 в тихому сімейному колі, то так затишно рік і пройде. Якщо гучним застіллям - то весь рік у вас не буде відбою від друзів, бажаючих прийти до вас у гості. Скільки різних випадків можна винести з цілком звичайною прикмети. Спробуємо розглянути й інші прикмети, може бути, вони застережуть вас від якої-небудь помилки в майбутньому.

Прикмети на гроші

Прикмети на Новий рік 2019 - все про Новий рік 2019Фінансова сторона відіграє важливу роль у житті будь-якого представника сучасного соціуму, як не крути, на жаль. Тому під час бою курантів практично кожен згадує хоча б одну мрію, яка стосується збільшення грошового добробуту. І саме тому навколо грошей сформувалася найбільша кількість повір'їв. Розберемо найбільш цікаві з них:

 • У разі, якщо ви позичили у когось гроші, постарайтеся віддати їх мінімум за три-чотири дні до свята. Не залишайте повернення боргу на останній день старого року, інакше ви можете “притягнути” нові борги в Рік Свині.
 • Першого числа гроші не можна нікому давати - у разі, якщо ви все-таки дасте гроші, в майбутньому році для вас будуть складатися несприятливі фінансові умови. Але якщо продавець віддасть вам якийсь товар за низькою ціною, то за прогнозами, у Новому 2019 Році його буде чекати велика прибуток. І не тільки його - удача прийде і до вас.
 • Для залучення грошей варто розщедритися на нові ялинкові іграшки. Обновки завжди привертають нові грошові надходження. Можна назвати це явище кругообігу грошей в природі.
 • Ялинку варто прикрашати з розумом: слід прикупити і якісь сувеніри, побічно пов'язані з грошима, і не забути поставити під ялинку символ наступаючого року. Крім цього, багато рекомендують заховати в середину ялинки (щоб ніхто не бачив) великі грошові купюри чи дорогі монети. Запам'ятайте, чим більше уваги ви приділите прикрасі будинку, тим багатше і стабільніше для вас буде весь рік.
 • Ні в якому разі не слід залишати в квартирі посуд зі сколами - її треба викидати. Тим більше не можна виставляти її на святковий стіл. Це притягне невдачі у фінансових справах.
 • Зверніть увагу, кому з домочадців після бою курантів підійде кішка в перший раз. Саме цій людині буде надзвичайно везти в Новому Році Свині.
 • Прикмети, які пов'язані з ялинкою

  Прикмети на Новий рік 2019 - все про Новий рік 2019Ялина - це справжнє чудо світу. Саме це дерево асоціюється з довгим життям і хорошим фінансовим станом, адже воно вічнозелене. Тому її прикраса і вибір - вельми відповідальні аспекти у підготовці до свята.

  Краще всього ставити в будинку живе дерево. Якщо ви не хочете прибирати голки, то купите в магазині живу тую в горщику. Не забувайте поливати, а навесні зможете висадити її або біля будинку, або на садовій ділянці. Туя нічим не гірше ялинки, вона так само принесе в торжество нотки хвойного аромату.


  За віруваннями багатьох народів світу в деревах живуть духи. Ялинку саме тому і стали прикрашати - люди прагнули задобрити духів, щоб вони були в хорошому настрої. З часом це стало традицією. А тепер розглянемо безпосередньо прикмети:

 • У тому випадку, якщо ялинка впала під час прикраси, не варто панікувати. За давніми віруваннями це означає, що злі духи пішли з дому.
 • Ялинку необхідно прикрашати округлими іграшками - тоді рік пройде без склоки і серйозних сварок. Потрібно уникати іграшок з гострими кутами - інакше залучите сварки.
 • В першу чергу слід одягати на лісову красуню зірку. Тільки потім можна приступати до прикраси. А от знімати зірку слід останньої. Це дозволить залучити мир і затишок у будинок.
 • Якщо у людини поганий настрій, йому все набридло, а сил і нервів вже немає, порадьте йому посидіти поруч з ялинкою, згадати приємні моменти, дитинство. Ялинка поверне такої людини до життя.
 • Якщо жива ялина пустила коріння в горщику, то з упевненістю можна сказати - в Новому 2019 Році вашу сім'ю буде чекати поповнення.
 • Викидати новорічну красуню можна лише через 2-3 тижні після Нового Року.
 • Прикмети, пов'язані з символом року

  Прикмети на Новий рік 2019 - все про Новий рік 2019Символ 2019 Року - Жовта Земляний Свині (Кабана). Прийме зі Свинкою дуже багато, ми ж розповімо вам про головних:

 • Всупереч тому, що багато хто вважає свиней брудними тваринами, на Новий Рік у хаті обов'язково повинно бути чисто і прибрано.
 • При оформленні свята варто дотримуватися квітів, які найбільш близькі до символу року, щоб можна було розташувати Свиню до себе.
 • Фігурки символу року варто виставити на стіл, щоб привернути удачу.
 • Одна з найголовніших і суперечливих прийме - можна їсти м'ясо свиней на Новий Рік 2019? Відповідь на неї неоднозначне. Але вступати можна лише за вашим переконанням, тобто, якщо ви вважаєте, що м'ясо їсти не можна, то не робіть цього. Якщо ж ви переконані, що в цьому немає нічого поганого і Свиня буде тільки рада - то можете сміливо готувати на свято страви зі свининою.
 • Для залучення грошей в 2019 році варто прикупити кілька скарбничок у вигляді свиней. Ще до настання Нового Року варто покласти туди хоча б невеликі заощадження. Порожні скарбнички ставити не можна.
 • Одягатися в свято стоїть тони, які відповідають символу року.
 • Ми розібрали далеко не всі прикмети на Новий Рік 2019, залишилося ще дуже багато нерозкритого і незвіданого. Ми не стали писати про погані забобони, щоб нікого не засмучувати. Не варто забувати, що це всього лише прикмети, і вони збуваються не завжди. Але якщо щиро вірити в них, то чудо не змусить себе чекати. Бажаємо вам удачі в Новому Році Свині, а також міцного здоров'я! Обов'язково подбайте в першу чергу про себе.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: