Місячний календар стрижок на вересень 2019 року

Місячний календар стрижок на вересень 2019 року

Іноді позитивні або негативні зміни в житті пов'язані з візитом в перукарню. Хто уважно стежить за вдалими датами, придатними для походу до майстра, інші ж зрідка згадують про фази місяця і їхній вплив на ріст волосся. Місячний календар стрижок на вересень 2019 року докладно розповідає про вплив нічного світила на людину, в залежності від того, коли і що він зробив з волоссям. Використання календаря дозволить виключити негативні наслідки за несвоєчасно проведену стрижки.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

Майже вся перша половина вересня припадає на зростаючу фазу місяця — 6 числа буде перша чверть. Повний місяць очікується очікується 14 вересня. Практично до кінця місяця нічне світило буде перебувати в спадної фази, тільки за три дні ситуація зміниться. Молодик у вересні доведеться на 28 число, і на початку, і в кінці місяця буде зростаюча фаза.

У вересні очікується 17 невдалих для стрижки дат, включаючи безперервний період до 6 днів у другій декаді місяця. Буде і 3 сприятливих коротких періоду, що складаються з трьох днів поспіль. Інші хороші і негативні дати перемішані, але в кожній декаді можна знайти підходящий день для візиту до перукаря.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на вересень 2019 рокуЗа місячним календарем стрижок на вересень 2019 року в перші 2 дні місяця небажано обрізати волосся. Ця процедура, проведена 1 і 2 числа здатна позбавити енергії і підвищити захворюваність. При цьому першого вересня можна робити всі інші перукарські процедури, а 2 числа дозволяється тільки миття волосся.

Для отримання комплексу всіх послуг у майстра потрібно відвідати салон 3 вересня. Зараз можна і фарбування в будь-який тон, і завивання, і ламінація, і стрижка. Нова зачіска не тільки подарує привабливість, але і дозволить поліпшити матеріальне становище. У наступні 2 дні-що робити з волоссям небажано — будь-які маніпуляції 4 і 5 числа пройдуть невдало, одночасно принісши з собою негатив і нездужання.

Для 6 і 7 вересня характерні протилежні процедури. Шосте число сприятливо для стрижки, але не підходить для фарбування — допустима лише хна і подібні суміші. Для 7 вересня діють зворотні правила — зміна кольору пройде вдало, а обрізання волосся зашкодить імунітету.

Решта дати першої декади сприятливими для стрижки:

 • 8 — додасться енергійність, успішність і проникливість;
 • 9 — вдалі події принесуть прилив сил;
 • 10 — зросте тверезість суджень і з'явиться вміння розбиратися в людях.
 • Тільки 10 число не підходить для інших перукарських процедур. Восьмого можна отримати весь спектр послуг у майстра, а 9 їхня кількість лише не набагато менше — варто уникати химзавивки.

  З 11 по 20 число місяця

  Місячний календар стрижок на вересень 2019 рокуДруга декада вересня починається з несприятливого для стрижки дня. Обрізання волосся 11 числа призведе до смузі неприємностей і кількох небезпечних пригод, здатним загрожувати життю. Фарбування теж не особливо сприятливо — бажано обійтися тільки натуральними засобами. Ті ж рекомендації по зміні кольору характерні і для 12 вересня. При цьому стрижка дозволена, вона принесе щасливі моменти, радісні зустрічі і буде до лиця.

  Більш широкий спектр маніпуляцій з волоссям можна виробляти 13 числа. Зараз допустимо фарбування, біозавивка, ламінування волосся і різні уходовые процедури. Обрізання волосся в цю дату теж позитивно — можна не тільки залучити до життя більше легке досягнення цілей, але і закликати збільшення матеріального достатку.


  Після цієї дати майже до кінця декади за місячним календарем стрижок на вересень 2019 року не буде вдалих для обрізання волосся днів. Якщо обрізати волосся в ці дні, то варто очікувати неприємні наслідки:

 • 14 — негативний вплив на психічне і фізичне самопочуття;
 • 15 — гормональні збої, порушення в роботі серця, неприємні випадковості;
 • 16 — ризик отримання травм, поява перешкод, образливі непорозуміння;
 • 17 — небезпека для здоров'я, ймовірність прикрих втрат і великих крадіжок;
 • 18 — негативні емоції, неприємності, загальний занепад сил;
 • 19 — втрата цілеспрямованості, апатія, депресія і переживання.
 • З приводу зміни кольору волосся категорично тільки 17 число, в інші перераховані дні фарбування можна проводити, але з певними застереженнями. В руді відтінки і в блонд варто фарбуватися 14 числа, також змінити колір світлий можна 18 вересня. З вибором тони потрібно бути обережніше 15 вересня, а 16 використовувати тільки натуральні фарбувальні склади. Для зміни кольору на природні відтінки варто звернути увагу на 19 число.

  Можна не займатися зіставленням дат і бажань — достатньо сходити до майстра в останній день декади. Зараз дозволені всі відомі процедури з волоссям, а безпосередньо стрижка дозволить знайти спокій і додасть привабливості.

  З 21 до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на вересень 2019 рокуПочаток третьої декади теж сприятливо для візиту в салон — заборонені лише жорсткі процедури, такі як знебарвлення та хімічна завивка. Місячний календар на вересень 2019 року говорить, що якщо обрізати волосся в цей день, то можна залучити успіх у роботі та підвищити дохід. Наступний день буде вже менш вдалим — з усіх перукарських послуг припустимі лише стрижка і уходовые процедури.

  Бажано уникати обрізання волосся 23 і 24 вересня — можна серйозно нашкодити здоров'ю. Двадцять третього заборонені всі дії, крім очищення. Фарбування, відновлення та догляд можна провести 24 числа.

  Далі йдуть 3 вдалі дні для стрижки:

 • 25 — призведе до виконання бажань;
 • 26 — дозволить знайти щастя, красу і активність;
 • 27 — наповнить життєрадісністю і додасть чарівності.
 • Ці дати підходять тільки для обрізання волосся і уходових процедур. Фарбування, завивка і інші хімічні маніпуляції зараз небажані. Вже 28 числа буде заборонено і це, особливо небезпечна стрижка — вона принесе в життя низку нещасних випадків.

  у вересні немає сприятливих для обрізання волосся дат. В останні 2 дні місяця допустимі всі інші перукарські процедури, але стрижку краще відкласти на інший час, інакше разом з новою зачіскою в життя прийде апатія, неприємності та конфлікти.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: