Східний гороскоп на 2019 рік Собака

Східний гороскоп на 2019 рік Собака

року Представники Собак не готові терпляче приймати від Жовтої Свині труднощі і проблеми. Їм хочеться спокою і стабільності, але покровителька року не може цього обіцяти. Східний гороскоп для Собак на 2019 рік вказує на якісь перешкоди, хоча і говорить, як їх можна подолати, не витрачаючи багато зусиль. Більше того, частина з цих труднощів згодом обернеться приємними бонусами. Люди, народжені в рік Собаки, повинні вивчити кілька уроків, це обов'язкове правило — без їх освоєння не варто чекати добрих результатів в найближчі 12 місяців.

Любов і сім'я

Прагнення до особистісного розвитку в рік Жовтої Свині може призвести до несподіваних наслідків. Люди, народжені в рік Собаки, з-за завзятості в процесі формування самодостатньої особистості можуть забути про терплячість до рідних. Емоційні сплески будуть спрямовані не на власну персону, а на близьких людей. Собакам з самого початку 2019 варто вчитися стримувати негативні пориви — інакше в сім'ї може настати важкий період образ і непорозумінь. При цьому важливо продовжувати прагнути до особистісного зростання, але навчившись йти на компроміси, щоб зберегти гармонію в родині.

У цілому рік сприятливий для сімейних людей — якщо представники Собак навчаться вести себе стримано, то вже до кінця 2019 вони будуть купатися в ніжності. Важливо знайти порозуміння, тоді гармонія в родині стане міцною основою для довгого і щасливого життя.

Холостим і сімейним Собакам варто навчитися бути дуже делікатними у момент критики інших людей. Виражене правдолюбство з характерними різкими висловлюваннями може принести не тільки проблеми в сім'ї або нових відносинах, але і негативно позначитися на робочій ситуації.

Одиноким людям, народженим в рік Собаки, варто бути більш уважними до оточуючих особам протилежної статі. Східний гороскоп на 2019 рік говорить про високу ймовірність зустрічі зі своєю половинкою. При цьому в рік Жовтого Кабана не прийнято відсиджуватися осторонь, чекаючи своєї любові — варто трохи проявляти активність і вчитися бути яскравим в будь-якій компанії.

Також існує ризик несподівано опинитися у вирі любовного роману, що почався випадково, без найменших зусиль з боку представників року Собак. Не варто покладатися на це — такі події чекають лише малу частину людей, народжених в цей рік. Ще необхідно врахувати, що саме такі спонтанні відносини можуть призвести до появи дитини, хоча і при більш спокійному розвитку подій в рік Жовтого Кабана ймовірно поповнення. Це стосується і сімейних Собак — багато з них зможуть пізнати радість батьківства.

Робота і фінанси

За східним гороскопом для Собак на 2019 рік чекає багато роботи, що вимагає наполегливості і самовідданості. Це не говорить про те, що належить працювати заради коштів для проживання — добути гроші на мінімальні потреби буде досить легко. Серйозні зусилля потрібні лише в тому випадку, якщо представники роки Собак захочуть переконливо збільшити свої доходи і загальний добробут.

Це стосується не тільки найманих працівників — всім власникам власного бізнесу потрібно активно включитися в роботу, якщо вони хочуть отримати хороші прибутки. Варто бути уважним до подій, намагатися грамотно аналізувати ситуацію і коректно прогнозувати подальші кроки. Жовта Свиня не раз надасть шанс Собакам зробити кар'єрний або ділової ривок з відповідним збільшенням доходу.

Потрібно пам'ятати! У 2019 році варто особливу увагу приділити формуванню робочої команди. Саме від злагоджених колективних зусиль залежатиме результативність. Чим ефективніше виявиться робота колективу, тим вище буде фінансову винагороду.

Ще одним попередженням від покровительки року є побажання відмовитися від угод на довірі. Зараз високий ризик стати жертвою ненавмисного обману і навіть відвертого шахрайства. Також важливо навчитися домовлятися з діловими партнерами, підлеглими та колегами, дотримуючись компроміс, не намагаючись отримати максимальну вигоду для себе. Такий підхід дозволить отримати безліч прихильників, що в масштабах року виллється в міцне положення на роботу й гідну матеріальну винагороду.

Здоров'я та відпочинок

Важливим кроком по збереженню гарного фізичного і психологічного самопочуття стане освоєння навичок щодо нейтралізації неприємних емоцій. Необхідно навчитися викидати негативні ситуації з голови, а не прокручувати їх у пам'яті знову і знову. Нехтування цією рекомендацією призведе до постійного поганого настрою і зниження працездатності. В подальшому це може сприяти формуванню депресивного стану, що в результаті здатне негативно позначитися на фізичному самопочуття.

Східний гороскоп для Собак на 2019 рік попереджає про необхідність ретельного планування відпочинку. Для досягнення фінансового благополуччя людям, народженим в рік Собаки, чекає багато часу віддавати роботі. Тому важливо правильно розподіляти свої сили і своєчасно відпочивати. Варто віддати перевагу якісний активний відпочинок або затишні домашні посиденьки, намагаючись уникати вечірок і походів в нічні клуби.

Неприємним моментом для Собак, сильно завантажених на роботі, може стати порушення травлення. Дефіцит часу — це не привід нехтувати прийомом їжі. Варто пам'ятати про це, а також уникати регулярного вживання фастфуду. Багатьом представникам року Собак необхідно навчитися турбуватися про своє здоров'я, а почати варто саме з правильної організації харчування. Також варто своєчасно пропити курс полівітамінів.

Собакам бажано освоїти будь-які техніки розслаблення. Це допоможе зняти втому, знизити навантаження на психіку і дасть можливість навчитися бути більш стриманим в емоційних поривів. Своєчасний релакс і грамотний підхід до їжі дозволять людям, народженим в рік Собаки, не тільки відчувати себе здоровими, але і яскравіше відчувати радості життя.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: