Місячний календар стрижок на жовтень 2019 року

Місячний календар стрижок на жовтень 2019 року

Будь-яка зміна зачіски здатне на рівні психології позначатися на настрої людини. Думка проста — якщо зачіска вдалася, то і настрій стає краще. Місячний календар стрижок на жовтень 2019 року допоможе вибрати дати для зміни стилю, які дозволяють не тільки поліпшити настрій, але і залучити інші позитивні бонуси. Також календар підкаже, коли не варто ходити до майстра, щоб не принести своє життя неприємності.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

Майже вся перша половина місяця пройде в період зростаючої фази місяця. В першу чверть нічне світило набере 5 жовтня, а повний місяць припадає на 14 число. В місяці 2 зростаючих фази — останні дні жовтня пройдуть після молодика. Поява нового місяця в жовтні відбудеться 28 числа.

Місяць має велику кількість негативних для стрижки днів — у жовтні їх 17. При цьому є 2 періоду по 6 і 4 днів, не дозволяють обрізати волосся. Особливо довгих сприятливих періодів немає, хоча є 3 відрізка за три дні, що допускають стрижку. Важливо пам'ятати, що не всі вдалі для зміни довжини волосся дні підходять для фарбування та інших перукарських процедур. Варто уважно вивчати місячний календар стрижок на жовтень 2019 року, щоб вибрати найбільш сприятливі дати для комплексних послуг у майстра.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на жовтень 2019 рокуМісяць починається з невдалого дня для візиту в перукарню. Першого жовтня заборонені будь-які маніпуляції з волоссям, допускається тільки миття. Якщо ж обстригти чи пофарбувати волосся, то в життя прийдуть неприємності, а емоції візьмуть негативний характер. Другий день місяця — повна протилежність 1 числа. Всілякі перукарські експерименти дозволять поліпшити добробут і знайти привабливість.

Наступні 2 дні жовтня повторюють сценарій 1 числа — можна тільки проводити очищення. В іншому випадку в життя прийдуть конфлікти, а здоров'я погіршиться. Стрижку допускається провести 5 числа — це дозволить мати достаток і підвищити опірність організму до простудних захворювань. Для фарбування ця дата не зовсім підходить — можна тільки натуральні склади. Змінити колір можна 6 жовтня, але обрізати волосся зараз не варто.

Наступні 3 дати сприятливими для стрижки:

 • 7 — додадуться сили і підвищиться успішність;
 • 8 — загостриться розумова і ділова активність;
 • 9 — збільшиться проникливість, активізується мислення.
 • Серед цих днів лише 7 число підходить для всього комплексу перукарських маніпуляцій. За місячним календарем на жовтень 2019 року зараз припустимі і жорсткі процедури — знебарвлення, хімічна завивка і випрямлення волосся. Вже 8 і 9 небажано навіть міняти колір, дозволено тільки вкоротити волосся. Останній день першої декади зовсім не підходить для стрижки. Зміна довжини волосся призведе до потоку нещасних випадків, аж до загрози життю. Змінити колір можна, але тільки з використанням натуральних складів.

  З 11 по 20 число місяця

  Місячний календар стрижок на жовтень 2019 рокуПерші 2 дні другої декади сприятливі для зміни довжини волосся. Одинадцятого числа стрижка додасть привабливості і збільшить число щасливих моментів у житті. Якщо вкоротити волосся 12 жовтня, то нова зачіска дасть можливість підвищити рівень добробуту і матиме позитивний вплив на розумову діяльність. Також у ці дати можна змінити колір волосся — 11 число підходить тільки для натуральних барвників, а 12 жовтня краще вибирати темні відтінки.

  Далі йде тривала негативна смуга:

 • 13 — неприємності зі здоров'ям і почуття пригніченості;
 • 14 — гормональні збої, проблеми з серцем і неприємності;
 • 15 — нездужання, поява труднощів та перешкод;
 • 16 — небезпека втрат, крадіжок та пограбувань;
 • 17 — негативні емоції і непорозуміння;
 • 18 — депресивний стан, втома до повної апатії.

 • Фарбування в ці дні допустимо майже у всіх випадках, хоча й передбачає деякі винятки. У світлий тон можна фарбуватися 13 і 17 числа. Для 14 жовтня характерні проблеми з вибором відтінку, а 15 числа варто вибирати натуральні барвники. Шістнадцятого числа що-небудь робити з волоссям небажано, допускається тільки миття. Змінити колір натуральний можна 18 жовтня.

  Весь спектр послуг від перукаря можна отримати 19 числа. Дозволені будь-які експерименти з кольором і структурою волосся, відновлювальні процедури і стрижка. Завершальний день другої декади схожий з попереднім — є лише кілька винятків. До них відноситься агресивну дію, таку як знебарвлення та хімічна зміна структури волосся. Стрижка 19 і 20 жовтня дозволить підвищити дохід і зробити життя легше.

  З 21 до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на жовтень 2019 рокуДля стрижки початок третьої декади сприятливо — вона здатна поліпшити добробут і додати привабливості. Інші перукарські маніпуляції зараз небажані. Ці процедури можна 22 і 23 числа, але зараз потрібно уникати обрізання волосся. Стрижка згубно впливає на імунітет і викличе не тільки низку простудних захворювань, але й призведе до загострення хронічних недуг.

  Наступні 3 дні сприятливі тільки для стрижки:

 • 24 — дозволить досягти бажаного;
 • 25 — додасть енергійності і привабливості;
 • 26 — наповнить оптимізмом, приверне нових знайомих.
 • Майже до кінця місяця не буде вдалих днів, що дозволяють скорочувати волосся. Стрижка 27 жовтня досить небезпечна — вона принесе не тільки загрозу здоров'ю, але й життя. Якщо обстричься 28 числа, то варто очікувати збільшення кількості конфліктних ситуацій і навіть судових позовів. Ця ж сама маніпуляція, виконана 29 жовтня призведе до занепаду сил і появи недоброзичливців. Якщо вкоротити волосся 30 числа, то нова зачіска з'явиться разом з хворобами і негативними емоціями. Для фарбування і більшості інших процедур серед цих дат сприятливі 28 і 29 жовтня.

  Останній день місяця відноситься до вдалим датами. Зараз можна отримати весь спектр перукарських послуг. Похід до майстра дозволить не тільки знайти вдалу зачіску, але підвищить достаток і привабливість. Також стрижка і фарбування можуть збільшити шанс зробити дорогу покупку.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: