Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

Багато хто на власному досвіді переконалися, що гороскопи це не художній вимисел, а по-справжньому дієву рекомендація, здатна не тільки убезпечити від помилок, але і спрямувати дії в правильне русло.

Створюються подібні праці, справжніми професіоналами своєї справи. Досвідчені астрологи, спостерігаючи руху та взаємодія небесних тіл, що складають рекомендації для кожного зодіакального знаку. В такій роботі важливо все, від положення головного небесного світила, до траєкторії природного супутника Землі.

Ще з незапам'ятних часів кожен чоловік знав, що його доля багато в чому зумовлена зірками і астрологи, це саме ті люди, які здатні перевести небесні знаки в доступну для розуміння форму.

Прийдешній рік, як багатьом вже відомо, пройде під знаком Жовтого Свині. Це тварина любить підносити сюрпризи, і не завжди вони виявляються приємними. Всі люди без винятку, відкриють для себе багато нового, як на професійній ниві, так і в справах серцевих.

Деякі кардинально змінять своє життя, повністю попрощавшись з обридлою буденністю, інші ж навпаки, покращать свою повсякденність приємними моментами і навчаться цінувати те, що мають. У будь-якому випадку Жовта Свиня не дасть занудьгувати і змусить кожного пристосовуватись до її мінливому характеру.

Для народжених під знаком Кози (Вівці), прийдешній 2019 рік, в загальній тенденції виявиться позитивним. Природно будуть виникати складні ситуації, з якими потрібно буде справлятися оперативно, докладаючи багато зусиль, але завдяки природній цілеспрямованості представників знаку всі завдання будуть вирішені і принесуть високі дивіденди.


Зміст:
 • Коротка характеристика знака
 • Загальні тенденції для представників знаку
 • Любовний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік
 • Діловий гороскоп
 • Прогноз на здоров'я
 • Дитячий гороскоп
 • Відео-гороскоп

 • Коротка характеристика знака

  Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

  Коза (Вівця) – особистість творча всіляко уникає відповідальності за прийняті рішення. Представники цього знака дуже товариські і не соромляться відкрито говорити про свої почуття та особистісних уподобань. З ними легко налагодити контакт і подружиться, при цьому настільки швидко сформовані відносини з такою ж швидкістю можуть і розпастися.

  Народилися під знаком Кози вкрай болісно переносять самотність, кожен день, маючи потребу в спілкуванні і нових емоціях. Таким чином, вони рідко залишаються одні, і навіть розірвавши стосунки, відразу прагнуть завести нові.

  Основною особливістю таких людей, особливо жінок, є здатність знаходити вихід з будь-якої ситуації, навіть коли на перший погляд вона здається абсолютно згубною. Їх нестандартне мислення і рішучість у вчинках, дозволяє досягати неймовірних висот у будь-якій справі, особливо це стосується творчих професій.

  Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

  Представник знака, вибравши напрямок діяльності, в якій вирішальну роль відіграє креатив і неординарність, в лічені роки здатний перерости колег і зайняти керівну посаду. Кози добре вміють розривати шаблони, знаходячи нестандартні шляхи до досягнення мети, тому з них виходять прекрасні рекламщики, менеджери і артисти.

  Головним недоліком людини з'явився на світ у рік Кози, вважається часта нездатність доводити розпочату справу до логічного кінця. З-за своєї непосидючості їм дуже важко зберегти інтерес на належному рівні і не відволікатися постійно на нові проекти. Крім того, такі люди часто тікають від відповідальності, намагаючись перекласти на інших свої обов'язки. Для них прийняти важливе рішення стає неймовірно важким завданням.

  Загальні тенденції для представників знаку

  Для Кіз (Овець) на наступний рік Жовтої Свині принесе багато різних випробувань. Везіння буде чергуватися з невдачами, і доведеться витратити багато зусиль, щоб утримати своє нинішнє становище на належному рівні. Шлях до будь-якого досягнення здасться густо всіяною колючими тернами, але пройшовши його, вони отримають щире моральне задоволення.

  Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

  Гороскоп вказує, що в особистих відносинах також з'явиться багато проблем, більше у чоловіків. Клином встануть раніше непомітні розбіжності з другою половинкою, що виллється згодом у необхідність знаходити компроміси або приймати кардинальні рішення. Основним згубних факторів, як втім, і раніше, для Кіз стане їх безвідповідальність. Саме вона буде заважати нормальним стосункам у сім'ї та робочому колективі.

  Астрологи рекомендують всім народилися в рік Кози, набратися побільше терпіння, і навчиться цінувати старання близьких людей. Іноді доведеться переступити свої принципи заради збереження гармонії, але цей крок буде необхідний, перш за все, вам.

  Любовний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

  Люди, яким пощастило народитися в рік Кози (Вівці), як правило, є натурами дуже влюбчивыми. Вони з легкістю піддаються скороминущим захопленням не боячись відкривати своє серце, навіть мало знайомому людині. І це в 2019 році може зіграти з ними дуже недобрий жарт.

  Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

  Саме постійні любовні захоплення, які будуть несподівано виникати в житті, стануть великою перешкодою до особистісного та професійного розвитку.

  Представники цього знака дуже емоційні, і прагнуть задовольнити будь-які забаганки свого обранця, чим часто користуються недобросовісні другі половинки. У такій метушні, просто не залишиться часу на роботу і особисті потреби, що неминуче призведе до втрат в матеріальному і духовному плані.

  У сімейному житті рік пройде більш стабільно. Всі розбіжності, які виникатимуть на побутовому рівні, легко владнаються з допомогою взаємовигідних компромісів. Головне не піддаватися емоціям у критичних ситуаціях і не давати волю своєму палкому вподоби.

  Діловий гороскоп

  Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

  В рік Жовтої Свині перед багатьма представниками знаку Кози встане бажання кардинальних змін. Вони захочуть повністю змінити свою сферу діяльності або значно підвищити професійний рівень, підкоривши нові кар'єрні вершини. Для цього вони будуть проявляти не малу ініціативу і навіть пройдуть спеціальне навчання для підвищення кваліфікації

  Коза славиться своїми талантами підкорювати нові вершини. Крім того, такі люди дуже наполегливі в досягненні цілей, при умові що вони на це є вмотивовані. Народжені під заступництвом цього знака, в 2019 році можуть сміливо розраховувати на успіх у трудових відносинах. Для цього доведеться пройти чимало перешкод, але кінцевий підсумок стане по-справжньому вражаючим.

  Прогноз на здоров'я

  Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

  Всі представники даного знака, в прийдешньому році не відчують значних змін у стані свого здоров'я. Тільки у людей старшого віку можуть кілька загостриться хронічні захворювання, особливо з боку серцево-судинної системи. Крім того, навесні 2019 року слід очікувати високе емоційне напруження, аж до нервових розладів і легких депресій.

  Молоді люди, народжені під заступництвом Кози, в рік Жовтої Свині будуть буквально переповнені сил та енергії для нових звершень. Захворювання повністю відступлять, і навіть елементарна застуда стане вкрай рідкісним явищем. Невеликі ризики можуть очікуватись лише в кінці року, коли трошки ослабне вплив сприятливих зодіакальних сузір'їв.

  Дитячий гороскоп

  Східний гороскоп для Кози (Вівці) на 2019 рік

  Самі крихітні представники знаку Кози в 2019 році, порадують батьків своєю активністю і гарним розвитком. Кожну вільну хвилину вони будуть проводити в знаннях, вивчаючи нові грані свого життя.

  У деяких випадках, такий ентузіазм може виходити за норми прийнятих статутів поведінки, але далі простих пустощів такі дії не зайдуть. Здоров'я таких діток буде напрочуд міцне, і будь-яка застуда не затримається більше пари днів.

  Підлітки, народжені в рік Кози, з головою поринути в світ романтичних захоплень. Це згубно позначиться на успішності і повністю змінить їх життєві пріоритети. Виникли почуття і постійні переживання сприятимуть розкриттю творчого початку їх особистості. Юні романтики в прийдешньому році переживуть справжній калейдоскоп яскравих емоцій, спогади про які надовго залишаться в їхній пам'яті.

  Відео-гороскоп


  <iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/vWSEUNlsVjQ"></iframe>
  <iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/bUK8MFCc5UA"></iframe>
  <iframe height="350 src=http://www.youtube.com/embed/rptZeaeK4pM"></iframe>

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: