Фільм Воно 2 (2019)

Фільм Воно 2 (2019)

Фільм “Воно” - це справжнє відкриття 2017 року. Він не тільки підкорив серця глядачів, ставши найкасовішим за всю історію кіно, але і завоював численні позитивні відгуки від кінокритиків. Вже через кілька тижнів після виходу хоррора на екрани стало зрозуміло, що творці не залишать цю історію просто так. Практично відразу з'явилися відомості про те, що фільм “Воно 2” вийде в 2019 році. Але поки це були просто чутки. А в кінці літа 2017 року від офіційного представника компанії-виробника фільму “Воно” ці дані були підтверджені. Тепер же офіційно підтверджено, що у Російської Федерації прем'єра другої частини призначена на шосте вересня 2019 року.

А тепер, коли ми розібралися в дату виходу “Воно 2”, розглянемо суперечливі рецензії експертів і глядачів. Ще під час початку зйомок ніхто і не міг передбачити такий успіх фільму. Адже над ним працювали маловідомі люди (на той момент). Навіть факт того, що фільм буде знятий за книгою Стівена Кінга не вселяв впевненості, так як останні роботи багатьох режисер мало кому припадали до смаку. Велися численні обговорення в соціальних мережах, багато кінокритиків вступали в дискусії. Однак навесні 2017 року стало зрозуміло, що всі дискусії були не більше ніж словами. Перший трейлер фільму припав по духу як критиків, так і простому глядачеві. За лічені години трейлер набрав мільйони, а потім і сотні мільйонів переглядів. Перший трейлер навів такий небувалий захват глядачів.

Фільм Воно 2 (2019)Творцем фільму можна вважати Андреса Мускетті, зовсім маловідомого до недавнього часу режисера. Але завдяки своїй третій картині, фільму “Воно”, Андрес обзавівся не тільки величезними гонорарами, але і визнанням критиків і народу. Поки достовірно не відомо, чи залишиться Андрес на посаді режисера другої частини фільму “Воно”. Але точно відомо, що сценарій буде писати Гарі Доберман.

Сюжет фільму

Тепер поговоримо трохи про самому сюжеті кінострічки. Всі діти, як відомо, бояться когось або чогось в дитинстві. Але, виростаючи, вже у дорослої людини ніяких страхів практично не залишається.


Сюжет буде розкручуватися близько сімох підлітків. Ці семеро нічим не відрізняються від звичайних дітей у їх віці. Але є у них одна особливість - всі вони сором'язливі, бояться подивитися своїм страхам в обличчя. Всі, кому не лінь, називають їх ботаніками. Але незабаром їм доводиться об'єднатися разом, щоб вирішити загальну проблему.

Фільм Воно 2 (2019)Дія відбувається в маленькому містечку Деррі. Це місто нічим поганим від інших середньостатистичних провінцій не відрізнявся. Життя в ньому текла повільно і розмірено, особливих пригод ніколи не було. Але одного разу життя місцевих жителів кардинально змінилася. Всі стали турбуватися за своїх маленьких дітей, в їх серцях оселився жах і страх.

А справа полягає в тому, що в місті починають відбуватися різного роду вбивства дітей. Злочинець, який і здійснює ці жахливі вчинки, дуже хитрий, так як він не залишає ніяких слідів. Звичайно ж, поліція намагається щось зробити, однак у серцях місцевих жителів вже посіяна паніка. Більшість місцевих жителів вирішують на час переїхати, але у деяких вистачає сил залишитися. Не будемо розкривати всі деталі сюжету, щоб вам було цікаво дивитися як першу, так і другу частини фільму. Все можна дізнатися безпосередньо з фільму! Приємного перегляду і очікування.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: