Гороскоп на 2019 рік Близнюки

Гороскоп на 2019 рік Близнюки

Розташування головної планети для Близнюків вказує на позитивний розвиток. У 2019 Меркурій надасть максимальне енергетичне вплив на можливість гармонізації життя представників цього знака. Амбітним і цілеспрямованим Близнюкам рік Жовтої Свині дасть можливість кардинально змінити своє життя в кращу сторону. Всім людям цього знака вплив Меркурія надати безліч переваг — їм залишається тільки скористатися цими шансами. Початок року буде відзначено впливом Плутона і Юпітера, що також вплине на Близнюків.

Жінки-Близнюки в 2019 році

Підвищена імпульсивність очікує представниць знака в першому кварталі року Жовтої Свині. Це буде відбиватися на всіх сферах життя, але ніяк не торкнеться надмірно пасивних жінок-Близнюків. Таким дамам важливо пам'ятати, що відсутність активності не дозволить скористатися великою кількістю вдалих моментів.

Любов і сім'я

Перший квартал року відбитися яскравим бажанням внутрішнього світу і наведення чистоти в думках. Початок 2019 — це найбільш сприятливий час провести «прибирання» душі. Близькі люди дозволять це зробити, надаючи підтримку і виявляючи розуміння. В цілому рік відзначено підвищення гармонії в сімейних відносинах. Самотні зможуть завести нові відносини, але не раніше весни.

І для сімейних жінок-Близнюків, і для самотніх, рік буде з ефектом «дзеркала». У відносинах дзеркальне відображення вчинків у 2019 виявитися дуже яскраво. Якщо не хочете відчути негативні емоції від партнерів, то навчитеся контролювати власні почуття і ставтеся до інших так, ніби до самого себе.

Робота і фінанси

Початок року не буде відрізнятися особливою динамічністю розвитку подій. Багатьом варто приділяти додаткову увагу різним дрібницям, здатним у майбутньому скласти більш ясну картину досягнення мети. Сама мета виявиться досягнутої на початку другої половини року.

Фінанси не обіцяють райдужних перспектив — вся виконана робота буде сплачено пізніше. Це ж стосується і бажання кар'єрного росту. Він стане можливим раніше, ніж гідна нагорода за труди, але підвищення відбудеться ближче до 4 кварталу року.

Здоров'я та відпочинок

Повноцінну відпустку з поїздкою до моря отримають лише частина жінок-Близнюків. Іншим вдасться тільки уривками відпочити на вихідних. Варто заздалегідь навчитися повноцінно розслаблятися за короткий період часу і освоїти медитацію.

Правильний підхід до розслаблення не тільки допоможе зняти стрес, але і позитивно позначиться на самопочуття. Здоров'я не обіцяє бути гладким. Всім жінкам-Близнюкам потрібно приділити особливу увагу якості харчування і при будь-якому обурення в животі звертатися до медиків.

Чоловіки-Близнюки в 2019 році

Початок і кінець року Жовтої Свині для представників цього знака пройде в легкій пасивності. Перші місяці рік буде набирати обертів, а листопад-грудень стануть тихим моментом для аналізу виконаної роботи. Саме в цей період необхідно підвести підсумки, щоб побачити всі шанси для подальшого розвитку.

Любов і сім'я

У цьому році для чоловіків-Близнюків характерно імпульсивне прояв теплих емоцій, здатне здивувати і спантеличити партнера. Це не призведе до непорозумінь, а лише внесе нотку гармонії, хоча рік має тенденцію до сімейних конфліктів. Таке може статися через ревнощі партнера, не варто давати йому приводу, тоді рік пройде в любові і ніжності.

Сімейним чоловікам-Близнюкам варто остерігатися і реальної зради — рік Жовтого Кабана може підкинуть шанс на роман на стороні. З таких відносин мало що вийде — високий ризик бути спійманим на зраді і залишитися в повній самоті.

Для самотніх людей цього знаку зодіаку рік надасть можливість зустріти свою любов. Одночасно з цим і нові відносини, і раніше створені сім'ї, зіткнуться з підвищеною вимогливістю партнерів один до одного. Це відбудеться в другій половині року. Щоб уникнути конфліктів необхідно самому оцінити рівень претензій до близьким людям.

Робота і фінанси

Високий ризик спонтанних рішень, здатних спричинити помилки в роботі. Особливо це стосується ділових зустрічей і переговорів, які спочатку не були гарантовано успішними. Потрібно пам'ятати, що початок року не розташовує до підписання контрактів, договорів або взяття на себе кредитних зобов'язань.

Починаючи з квітня, робоча діяльність стане протікати більш активно, але швидкість розвитку подій буде не дуже динамічною. Одночасно з цим, рух до мети почне чітко проявлятися, позначаючи її швидке досягнення. Важливо пам'ятати, що головними ворогами успішності в рік Жовтого Кабана стануть жінки-колеги чи партнери. Саме вони в силах внести сум'яття в плани або плутанину в документи.

Незважаючи на яскравий зростання у розвитку робочих справ, рік не обіцяє сьогохвилинних відчутних доходів. Фінанси не будуть в жалюгідному стані, але і варто очікувати відчутного поліпшення матеріального добробуту. Якісно виконана робота буде фінансово оцінена пізніше, в самому кінці року або початку наступного.

Здоров'я та відпочинок

З-за нерівномірного робочої завантаженості не кожному Близнюку вдасться в цьому році отримати повноцінний відпочинок. Не багато представники знаку зможуть влаштувати собі заплановану відпустку. Можливо, це станеться через проблеми зі здоров'ям. Особливо це стосується роботи травної системи.

Гороскоп на 2019 рік для чоловіків-Близнюків радить уважно поставитися до погіршень здоров'я і не нехтувати медичною допомогою. Також рекомендується відвідати масажиста і зайнятися дихальною гімнастикою. Це дозволить своєчасно зняти робочий стомлення і навчить легше контролювати емоції.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: