Корпоративні подарунки до нового 2019 році: критерії вибору, ідеї

Корпоративні подарунки до нового 2019 році: критерії вибору, ідеї

Корпоративний подарунок вважається прекрасним шансом підтримати відповідний імідж підприємства, а також здивувати клієнтів або партнерів, нагадати про фірму в такій неординарній формі. Такого плану презент дає можливість зміцнити стосунки навіть між колегами. Шикарний, цікаво продуманий подарунок буде доводити, наскільки виправдана стратегія, а також прагнення до інновацій.

Не потрібно зупиняти вибір лише на дорогі подарунки, простіше, щоб корпоративний презент відрізнявся оригінальним оформленням і залишався практичним, незалежно від обставин. Коли співробітники вітають один одного, то колектив стає міцнішою, а ділові питання вирішуються спільно в гранично короткі терміни. Відповідно, висновок простий – потрібно заздалегідь продумати подарунок, з метою отримати бажаний результат.

Які є ідеї?

Ідей досить багато, але перед тим, як зробити вибір, слід розуміти, що є певні подарунки у вигляді сувенірів, поліграфічних товарів і ексклюзивних презентів. Очевидно, що сувеніри підходять для залучення потенційних клієнтів, нових партнерів. Ці речі повинні бути недорогими, але випускатися на замовлення у великій кількості, не менше 500 одиниць.


Корпоративні подарунки до нового 2019 році: критерії вибору, ідеї

Які є ідеї?


Що стосується подарункових поліграфічних товарів, найбільш актуальними донині залишаються блокноти, щоденники та книжки. До ексклюзивних подарунків зараховують не прості речі, що підносяться стратегічно важливим партнерам. Предмети неординарні, відрізняються колекційними особливостями. Цінуються ручки світових брендів, підставки, панно і скульптури, тощо.

Ні в якому разі велика компанія не може забувати про благодійництво. Мова йде про перерахування визначеної суми на рахунок лікарні, дитячого будинку або інтернату. А клієнти, у свою чергу, можуть отримати дрібниці, зроблені руками дітей.

чи Існують принципи вибору подарунка?

Перш ніж приступити до пошуку презенту до корпоративу, потрібно подумати про уподобання та інтереси клієнтів, партнерів, колег. Повірте, можна зупинитися навіть на банальну ручці, якщо у людини робота пов'язана з паперами, і йому потрібна гарна канцелярія, що ніколи не підведе у відповідальний момент. Не акцентуйте увагу на неординарних ручках, зазвичай ними дуже складно писати, тому будуть зберігатися у вигляді сувеніра у дальньому ящику.

Вибір корпоративних подарунків в 2019 році передбачає те, що обдарувати потрібно певну кількість людей, коли мова йде про велику компанії, тому слід розглянути бюджетні варіанти. Дізнатися захоплення всіх працівників фірми вкрай складно, можна звернути увагу на чашки, вони завжди виручають офісних співробітників. Існують перевертні, з яких можна пити, як чай, так і каву.


Корпоративні подарунки до нового 2019 році: критерії вибору, ідеї

чи Існують принципи вибору подарунка?


Щоб зробити осмислений вибір, рекомендується вибирати ті презенти, які можуть стати в нагоді саме на робочому місці, підійдуть і прикраси для інтер'єру. Крім того, акцентувати увагу слід на діяльності підприємства, ідеально, коли презент у напрямку роботи організації. Наприклад, якщо фірма спеціалізується на вантажоперевезеннях, у вигляді подарунка підійдуть машинки, які в майбутньому можна колекціонувати.

В будь-якій компанії є стратегічно важливі партнери, яким потрібно робити цінні подарунки, відрізняються високою вартістю. Звичайно, акцентувати увагу на ціновій політиці не варто, але продешевити теж не можна. У вигляді сувеніра підійде велика гарна картина, написана в простих тонах, але також оптимальний придбаний антикваріат. У такому випадку важливо зробити напис з приємними словами, ще це можна зробити за допомогою гравіювання. Використовувати логотип компанії не рекомендується. З метою вибрати гідний подарунок, потрібно застосувати знання про колег і партнерів, також пофантазувати, щоб подарунок вийшов не лише оригінальним, але і потрібним.

Правильне дарування подарунка – справжнє уміння

Зовсім не важливо, яким буде подарунок, якщо заздалегідь продумати легенду про його походження. Будь-який сувенір будуть сприймати дорогим, а також бажаним, якщо все правильно подати. На даний момент на піку популярності рюкзаки, у них доступно укладати різні речі, зокрема теплий плед, притому на цю річ теж можна нанести логотип фірми. Після укладається пляшка вина, зі спеціями, завдяки чому доступно зробити глінтвейн. Дані презенти будуть сприйматися з непідробною радістю, притому кожному вдасться використовувати їх на особистий розсуд.

Бувають компанії, що спеціалізуються на певній комп'ютерній області, тому актуально подарувати щось пов'язане з такою роботою, підійдуть флешки, антивіруси, інше. Нині багато фірм, що працюють у РФ, також розповсюджують товари за кордоном, тому вибір подарунка ускладнюється. Потрібно все ретельно обміркувати, враховувати звичаї іншої держави. Буває, що партнери не погоджуються прийняти надмірно дорогий презент, або не хочуть брати сувеніри з сторонніми логотипами. Західні і східні традиції явно різняться між собою, припустимо, китайці не прийдуть в захват від годин, адже ті нагадують про швидкоплинність життя.

Японці, в свою чергу, негативно сприймають подарунки, в яких 4 предмета, ця цифра є символом смерті. Оптимально зупинитися на речі, що символізує національність, підійдуть картини, місцеві алкогольні напої, запаковані у відповідний папір, і так далі.

Як вибрати оригінальний презент?

Якщо корпоратив буде проводитися за межами офісу, наприклад, в хорошому кафе, то іноді дозволено приводити з собою дітей, для яких теж слід продумати подаруночки. Підійдуть навіть цукеркові набори, дрібнички, не особливо цінні, але актуальні. Загалом, все ще залежить від фінансових можливостей дарувальників. Рекомендується осмислити, що подарувати співробітникам, якщо про них мало відомих фактів, простіше зупинитися на ідентичних подарунки.


Корпоративні подарунки до нового 2019 році: критерії вибору, ідеї

Як вибрати оригінальний презент?


Частково компанії перед корпоративом кажуть, що хочуть розширити коло постійних клієнтів. Для цього можна звернутися до фахівців, які самостійно залучать максимально велику аудиторію, і так реклама піде на користь. Тому перед Новим роком людям дарують цукерки, а на упаковці має бути присутня фірмова символіка. Припустимо, якщо мова йде про залізниці, колегам доступно презентувати індивідуальні набори, зроблені для корпоративу. Коробочка може доповнюватися не просто логотипом, але і зовні бути у вигляді потягу.

Непогане рішення – баночка кави, пляшка шампанського, хороший чай, цукерки, букети з цукерок. Природно, актуальні гуртки з новорічним мотивом або фірмовою емблемою, термоси, чашки. Привертають увагу скарбнички, адже це люди зазвичай економлять.

Від чого краще відмовитися?

Ні в якому разі не даруйте те, що не подобається вам самим, також не підійдуть сувеніри, які вже припадають пилом на столах співробітників. Очевидно, що алкоголь і солодощі можна дарувати кожен рік, точно, як і друкарську продукцію. Не виправдані подарунки, здатні образити або викликати невдоволення працівника, визначені презенти, які натякають на надмірна вага або проблеми зовнішнього характеру. У переліку заборонених подарунків однозначно колготки, предмети особистої гігієни, білизну. Якщо мова йде лише про жіночому колективі, оптимально закупити сертифікати в хороших магазинах або подарункові карти на косметику.

У чому сенс корпоративних подарунків?

Поза залежності від типу подарунка, він повинен нагадувати про дарувальника. Шкода, але більшість керівників не враховують такий аспект і намагаються трохи заощадити, вибираючи ділові сувеніри. На практиці фірми набувають максимально багато ручок, наносять на них логотипи, а після роздаровують з будь-якого приводу. Подібна ситуація – не рідкість, вибір зазвичай консервативний і традиційний. Раптом вирішили презентувати колегам авторучки, зверніть увагу на оригінальні і зручні рішення, навіть якщо доведеться витратити трохи більше, ніж планували. Вони привернуть увагу і не згаснуть на тлі інших подарунків, часто використовуватися.

Стандартний варіант недоречного подарунка, природно – ручки, годинники, запальнички. Важливо розуміти, що подарунок повинен бути конкурентоспроможним, якщо керівник хоче порадувати партнера і справити на нього гарне враження, потрібно прагнути до успіху. Про фірмі, стабільно підтверджує особистий позитивний імідж, будуть завжди пам'ятати.

Менеджери сувенірних організацій наголошують, що вибір бездоганного презенту – справжнє мистецтво, і оволодіти ним здатний лише той, хто розуміє, що подарунок повинен приємно дивувати, запам'ятовуватися і нести позитивний заряд емоцій.

Невелика грань між сувеніром і корпоративним подарунком вважається умовною. За припущеннями, презент дорожче сувеніра, при цьому може бути адресним і зобов'язуючим. Що стосується сувеніра – він недорого коштує, не враховує особистість адресата, оптимальний навіть при знайомстві. Не можна забувати, що люди різні, хтось приймає подарунок з подякою, а хто-то насторожено, або зовсім відмовляється. Подумайте, що не актуально дарувати співробітникові запальничку, якщо він не курить. Коли керівництво вручає сувеніри, потрібно закупити таку кількість, яку можна вручити всім партнерам, без обмежень. Асортимент повинен складатися мінімум з 6-10 одиниць, які відрізняються вартістю і оригінальними характеристиками.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: