Фільм Джон Двк 3 (2019)

Фільм Джон Двк 3 (2019)

Фільм Джон Двк 3 (2019) — третя частина популярного американського бойовика, який вийшов в прокат в 2014 році. В даний час вже відома дата виходу нового проекту, про що офіційно повідомили Студії Lionsgate і Summit. Прем'єра фінальної частини запланована на 17 травня 2019 року.

Режисер нового фільму Чад Стахелски на прес-конференції повідомив журналістам, що фільм Джон Двк 3 завершить захоплюючу франшизу про незвичайному найманого вбивцю. За словами Стахелски, тріквел стане гідним завершенням історії про пригоди харизматичного містера Уіка. В даний час Дерек Колстад — автор сюжету попередніх двох фільмів вже приступив до роботи над сценарієм заключної частини.

Короткий опис і сюжет фільму

Головний герой трилогії Джон Уїк — професійний кілер, який відійшов відділ і присвятила себе родині. Однак після втрати коханої дружини, з волі обставин, змушений був вийти з тіні. Професіонал своєї справи, який дотримується жорстких правил «Правління кланів», повертається до минулого, щоб зупинити одного зі своїх колишніх колег.

За словами режисера перших двох фільмів, тріквел повинен стати останньою, фінальною частиною оповідання про Джона Уике. У ній глядачі дізнаються історію, що передувала подіям першої та другої частин, а також те, як герой зможе знайти вихід після порушення головного правила «Корпорації».

Акторський склад і знімальна група

Як і в двох попередніх частинах, у фільмі Джон Двк 3 головну роль виконає Кіану Рівз. Актор в першій і другій частині виступав у ролі виконавчого продюсера, чи займе він це місце в третій частині, поки невідомо. Сценарій пише Дерек Колстад, а режисурою займеться Чад Стахелски. Зйомки фільму Джон Двк 3 можуть початися вже в цьому році.

Також відомо, що до роботи над фінальною частиною франшизи повернуться актори, які брали участь в зйомках фільмів Джон Двк і Джон Уіка. Про свою участь в проекті вже оголосили: Іен Макшейн (Вінстон — власник готелю в Нью-Йорку), Лоуренс Фишборн, що виконав роль підпільного мафіозі «Голубиного Короля» і Джон Легуізамо, який знявся в ролі Ауреліо.

Цікаві факти

 • Сюжет першої частини фільму частково заснований на інцидент, що стався в Техасі. Колишній «морський котик» Маркус Латтрелл написав книгу «Lone Survivor» про події, що відбулися з ним і бійцями його взводу в 2015 році в Афганістані.
 • Майже всі трюки головного героя Кіану Рівз виконав сам без допомоги каскадерів.
 • Джон Уїк — ім'я рідного дідуся сценариста проекту Дерека Колстада.
 • Кіану Рівз шість разів номінувався на «Золоту Малину». У 2015 році актор за роль Джона Уіка отримав приз за відновлення репутації.
 • Незважаючи на те, що сюжет і вся інформація, пов'язана з заключною частиною трилогії про Джона Уике тримається в секреті, сценарист і режисер Чед Стахелски злегка привідкрив завісу таємниці у своєму ексклюзивному інтерв'ю. За його словами, фільм Джон Двк 3 (2019) стане логічним завершенням захоплюючої історії і розставить все на свої місця. У фінальній частині прочиниться таємниця минулого, а також з'єднаються воєдино всі події з життя Джона Уіка.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: