ГоловнаКонтакти

Прості малюнки на нігтях (з фото) на Різдво

Рекламний блок


Новий Рік - свято особливе, його святкують усім світом, пишно і весело. І в Новий Рік жінкам, звичайно ж, хочеться виглядати чудово на всі 100. Про сукню, зачісці, макіяжі і - зрозуміло! - про новорічний манікюр варто подумати заздалегідь.

novogodnij-manicur08

Новорічний манікюр, як правило, має на увазі нанесення малюнка на нігті з новорічною символікою. Це може бути простенький варіант (наприклад, сніжинка), а може бути і ціле твір мистецтва. Хочете вразити колег на корпоративі і друзів на вечірці? Виберіть складний малюнок і справжнього Майстра з малюнків на нігтях. Хочете виглядати елегантно? Що ж, тоді цілком можливо, що вам вистачить простого новорічного малюнка на нігтях. А можна і зовсім зробити самій забавних оленів і веселитися!


Фото каталог новорічних малюнків на нігтях - елегантно і просто


Увага! Всі фото клікабельні!


фото примеры новогоднего рисунка на ногтях


Перший новорічний манікюр з малюнком-абстракцією мені дуже подобається: він дуже елегантний і підійде практично до будь-якого наряду.

Другий варіант новорічного манікюру зроблений на основі французького манікюру, біла частина якого в цьому варіанті виконана сріблястим кольором, використані кольори цілком підійдуть для створення святкового образу.


Гострі й дуже гострі нігті. Зліва - неймовірно красивий новорічний малюнок на гострих нігтях. Робити його доведеться близько 5 годин, але я б не відмовилася!

На цих фото підбірка для самих різних нарядів: від кумедних до цілком суворих.


новогодний маникюр


Складний професійний дизайн нігтів до Нового року


novogodnij-manicur

novogodnij-manicur04

novogodnij-manicur

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...