Мультфільм Мавка. Лісова пісня (2019)

Мультфільм Мавка. Лісова пісня (2019)

«Мавка. Лісова пісня» — повнометражний мультфільм 2019 року, створений українською студією FILM. UA Group. Стрічка вже отримала визнання на кількох міжнародних фестивалях і входить в число найбільш очікуваних прем'єр. Дата виходу масштабного проекту у форматі 3D на широкі екрани заплановано на 2019 рік.

Зйомки і робота над проектом

Про початок роботи над новим проектом за мотивами п'єси української письменниці Лесі Українки представники студії Animagrad (FILM. UA Group) вперше заявили восени 2015 року. Проте вже через кілька місяців інформація про мультиплікаційному фільмі з'явилася не тільки в українських, але і західних ЗМІ. Майже 30% витрат, пов'язаних з реалізацією проекту, було виділено кінокомпанією Анимаград.

В 2017 році продюсери мультфільму «Мавка. Лісова пісня» представили частина відзнятого матеріалу на фестивалі анімаційних фільмів Cartoon Movie, де стрічка справила справжній фурор. Незважаючи на те, що робота українських мультиплікаторів стала першою, представленої на європейському фестивалі, її визнали кращим питчем серед інших представлених робіт. Картина удостоїлася хвалебних відгуків від представників компанії «The Walt Disney Company». Не залишилася непоміченою стрічка і у представників телебачення — власників «TF1 International», популярного домашнього телеканалу Франції.

Зображення персонажа мультфільму прикрасила обкладинки видання «Animation Magazine», випущеного в березні 2017 року. Частина фільму також подивилися на гонконгському ринку кіно - і телеконтенту «FILMART», де «Мавка. Лісова пісня» була прийнята з величезним інтересом.

Мультфільм Мавка. Лісова пісня (2019)За словами продюсерів мультфільму, в стрічці будуть використані образи слов'янських дівчат, рослини і тварини,а також оригінальні екстер'єри. Їх допоможуть візуалізувати фахівці модної індустрії, дизайнери одягу і ювелірних виробів. Для зображення реалістичних зображень український природи, знімальна група побувала у Карпатських лісах, Букском каньйоні та інших місцях.

За словами представників кіностудії, в мультфільмі «Мавка. Лісова пісня» глядачі зможуть побачити оригінальні костюми, а також ознайомитися з культурними традиціями України. Саундтрек до проекту готує етно-колектив «ДахаБраха», добре відомих не тільки жителям України, але і за кордоном, що ще більше підкреслить атмосферу стрічки.

Актори озвучування і знімальна група

Про акторів, зайнятих у роботі над проектом, поки нічого не відомо. Однак за офіційними даними, озвучувати сімейний фільм будуть відомі актори театру і кіно. В даний час проект знаходиться у стадії розробки, в знімальну групу входять:

 • Режисерами анімаційного фільму стали Ярослав Войцешек і Олександра Рубан. Вже на етапі роботи над проектом, до команди приєдналася Ірина Костюк.
 • Головний художник-постановник стрічки — Ольга Навроцька. Відомий український дизайнер, автор багатьох проектів на батьківщині і за кордоном, розробила унікальні костюми для головної героїні.
 • Арт-директором картини є Крістіан Коскінен, а адаптувати твір Лесі Українки будуть сценаристи Єгор Олесов і Анна Єлісєєва.
 • Короткий сюжет новинки

  Історія відбувається давним-давно, коли на безкраїх українських лісах жили незвичайні міфічні істоти. Саме вони оберігали таємничий світ від людей, використовуючи чарівні чари. Душею Лісу була чарівна дівчина Мавка, яка захищала джерело життя від будь-яких зазіхань чужинців. І життя Мавки прекрасна, вона насолоджується своїм затишним світом, захищаючи його від усякого зла.

  Але одного разу, граючи на сопілці, на таємну стежку забрідає звичайний сільський хлопець, душа якого також світла і чиста, як його улюблена музика. Захоплений прекрасними звуками мелодії, Лукаш не помічає, як виявляється в самій частіше таємничого Лісу. Там Лукаша чекає зустріч, яка переверне все його подальше життя. Завдяки чарівній силі музики, між ним і Мавкою спалахує любов. Однак їм, представникам різних світів, не судилося бути разом, адже на шляху закоханих чимало перешкод.


  Любов зробила хранительку Лісу вразливою, ніж відразу ж поспішає скористатися зажерлива і могутня Килина. Вона вирішує дістатися до Серця Лісу, наповнюючи душі селян злістю і страхом. Мавку і Лукаша належить чимало небезпечних пригод, щоб врятувати свою любов і повернути мир і спокій древньому Лісі.

  Дата виходу мультфільму

  Офіційна дата релізу анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» призначена на 2019 рік. Згідно з інформацією на офіційному сайті проекту, хронометраж стрічки становить 85 хвилин. На роботу над проектом, який знімається англійською, українською та російською мовами, було виділено $5 млн.

  Цікаві факти

 • Прототипами основних локацій картини стали реальні українські природні заповідники.
 • На самому початку знімального процесу творці мультфільму провели в Києві стародавній міфічний обряд. На території кіно села студії Film. Ua була посаджена верба Мавки — символ зв'язку між реальністю і міфічним світом.
 • Трейлер мультфільму "Мавка. Лісова Пісня"  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: