Генекс — фільм 2019 року

 • Оригінальна назва проекту: The Genex
 • Країна виробництва: США, Вірменія
 • Прем'єра: протягом 2019 року (в світі)
 • Жанр: бойовик, трилер, драма, детектив, військовий, історія
 • Режисер: Арт Севада
 • Сценаристи: Арт Севада, А Л Кац («За межею можливого», «Байки зі склепу», «Єремія»), Кенні Яккель («Це — ваша смерть», «Зомбі. FM», «Завдання»)
 • Продюсер: Арт Севада
 • Композитор: Франсуа Жолин (дебют в повнометражному кіно)
 • Акторський склад: буде затверджений пізніше
 • В 2019 році вийде фільм «Генекс». Він без прикрас розповість про геноцид вірмен, організованому владою Османської імперії в 1915 році, за допомогою мови кіно.

  Оригінальна назва проекту — The Genex. На російську мову його можна перевести приблизно як «Ген», «Генетика» або «Рід». Але поки що давайте обмежимося іменуванням у вигляді «Генекс».

  Генекс: Геноцид вірменського народу

  Багато добре знають про таке поняття, як Голокост. Воно застосовується безпосередньо до дій представників нацистської Німеччини. Нацисти переслідували безліч етнічних і соціальних груп у роки Другої світової війни, але більше всіх від фашистів дісталося євреїв. Тому на сьогоднішній день поняття Голокосту асоціюється саме з геноцидом євреїв.

  Голокост — важлива тема в кіно, яку досліджують вже досить тривалий час. Геноциду євреїв за всю історію кінематографа присвятили не один десяток фільмів. У той же час геноциду вірмен, здійсненому помітно раніше Голокосту, що примітно, приділяли увагу рідше, ніж того вимагає ситуація.

  Генекс — фільм 2019 року

  Мало хто знайомий з поняттям геноциду вірмен в принципі. Бути може, багато хто чули про таке, але чомусь для більшості людей підняття питання, пов'язаного безпосередньо з винищенням єврейського народу, організованого за наказом Адольфа Гітлера, є важливішим. Поступово вірменські (та й багато інші, небайдужі до цієї події) кінематографісти заповнюють пробіл, що утворився з часом.

  На цей раз вірменський режисер Арт Севада побажав розповісти всьому світу про всі тяготи, що приключилися з його народом трохи більше століття тому. У 1915 році владою Османської імперії було покладено початок «Великому Злодіяння». Крім вірмен, від рук турок-осман також постраждали греки, ассірійці, сирійці і багато інших ні в чому не винних людей.

  Ermeni K?r?m? (вірменська різня) — це найважливіша історична подія (і водночас одна з найтрагічніших за всю історію людства, яке не можна ігнорувати. Через сторіччя світ все-таки повинен дізнатися про безкарних злочинних злодіяння влади Османської імперії. Ermeni soyk?r?m? (геноцид вірмен) — це без дещиці сумніву таке ж жахливе історична подія, як і Голокост. Треба інформувати людей про всі помилки минулого людства, що тільки були зроблені в світі, щоб виключити їх повторне поява в майбутньому.

  Згідно з деякими джерелами, геноцид вірмен тривав до 1923 року включно. За цей час (з 1915-го по 1923-й) півтора мільйона вірмен були буквально знищені. Разом з ними, більше мільйона греків, ассирійців, сирійців і представників багатьох інших народів також чекала передчасна смерть. Без причини, просто так.

  Приклади висвітлення даної теми в кіно перш вже були («1915», «Шрам», «Арарат», «Гніздо жайворонка», «Майрик», «Обіцянка»). Але їх, звичайно ж, мало, тому новий явно не буде серед них зайвим.

  Давайте тепер детально розглянемо майбутній проект та його особливості.

  Режисер кінопроекту під назвою The Genex

  Режисерувати новий фільм про геноцид вірмен почав Арт Севада.

  Генекс — фільм 2019 року

  — вірменський кінематографіст. В минулому йому вдалося відзначитися у кіно за рахунок декількох короткометражних фільмів і одного повного метра — «На Початку».

  Час показало, що Арт Севада і швець, і жнець, і на дуді грець.

  Він, будучи задіяним у розробці кіно, не геть одночасно:

 • власне, режисерувати сам проект,
 • самостійно написати до нього сценарій,
 • спродюсувати його,
 • змонтувати
 • і ще побути в ньому в якості художника.
 • Під час виробництва «Генекса», чого не можна не згадати, Арт Севада самостійно його поставить, особисто напише до нього сценарій і в гордій самоті спродюсує (хоча не факт, що так і залишиться надалі, так як подібного роду кіно вимагає уваги з боку чималої кількості продюсерів) даний проект, який проливає світло на тему геноциду вірмен 1915 року.

  Поки що достеменно невідомо, хто саме зіграє головні ролі у другому за рахунком режисерському проекті Арту Севады (якщо не вважати його трилер «Синдром Бога», вихід якого запланований на 2018 рік, але з ним поки що нічого не ясно). Імена всіх акторів, задіяних у «Генексе», стануть відомі трохи пізніше.

  Сюжет нового фільму на тему геноциду вірмен

  Сюжет фільму The Genex вже зараз нам відомий, а тому ми з радістю поділимося з вами настільки інтригуючою інформацією. Але перш скажемо вам ось що: інсайдери не так давно довідалися, що Арт Севада, поки придумував ідею для свого нового режисерського проекту, керувався виключно власними знаннями на тему геноциду вірменського народу, переклавши сталися в далекому минулому події на мову кіно. Радує, що історія тут буде оригінальною.

  Генекс — фільм 2019 року

  Так, в центрі сюжету виявиться якась Саллі (мабуть, дівчинка). Вона з жахом дізнається, що її батька вбили. Незабаром пошуки відповідей щодо того, що ж відбулося насправді, приводять її до страшного відкриття. Саллі усвідомлює, що вбивство її батька — це лише мала частина великого горя. Трагедія полягає в тому, що, крім нього, безжально вбито ще десятки тисяч чиїхось батьків, а також матерів і їх улюблених дітей.

  Але всі без винятку кривдники завжди повинні платити за рахунками. Якщо вони думають, що їх важке минуле, пряма причетність до війни і незліченною смертям мирного населення залишилися далеко позаду їх тихого і мирного сьогодення, то це не так. Ніколи не слід забувати, що майбутнє все розставить по своїх місцях, коли трапиться такий випадок.

  Дата виходу фільму

  Дата виходу фільму «Генекс» — протягом 2019 року.

  Виробничий бюджет наступного кіношного проекту, яка має намір розкрити до непристойності всі біди і жахи вірмен, з якими вони зіткнулися в період з 1915 по 1923-й рр., становить близько 20 мільйонів доларів.

  Правда звільнить тебе, як свідчить слоган майбутньої стрічки. Мабуть, це і стане її лейтмотивом. Майбутня картина про геноцид вірмен запросто може бути одним з номінантів на одній з майбутніх церемоній вручення премій «Оскар». І якщо це станеться, тоді можна вважати, що її авторам багато чого вдалося.

  Якщо її творці по-справжньому бажають, щоб їх дітище побачив абсолютно весь світ, щоб всі співпереживали їх трагедії з тим же трепетом, так само як і Голокосту, тоді їм слід у першу чергу перебороти свої власні страхи, а потім вже — підійти до своєї роботи з граничним ентузіазмом.

  Все має йти від душі, і якщо ти неодмінно хочеш поділитися власної безмежної болем з іншими, щоб згодом очиститися і почати радіти життю, тоді для початку доведи справу до кінця і розберися з усім своїм накопиченим перш негативом.

  Нове кіно про геноцид вірмен, хочеться в це вірити, змусить всіх нас плакати. Це буде самий справжній урок життя. Щоб ми більше ніколи не робили таких помилок. Краще жити в світі, а не воювати один з одним. Але ще краще — об'єднати наші сили і, наприклад, відправитися досліджувати безмежні простори космосу.

  Офіційний тизер-трейлер фільму «Генекс» (від 14 березня 2014 року).

  <iframe height="405 src=http://www.youtube.com/embed/z0vGtFdaZm4" frameborder="0" />

  Читайте також:

 • Список найбільш очікуваних фільмів 2019 року,
 • Фільм «Ворон»,
 • Фільм «Хеллбой».

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: