Шрек 5 – мультфільм 2019 року

 • Прем'єра в світі: 2019 рік
 • Прем'єра в Росії: 2019 рік
 • Країна виробництва: США
 • Жанр: Фентезі, Комедія, Пригоди
 • Режисери: DreamWorks Animation
 • Акторський склад: Майкл Майерс, Едді Мерфі, Камерон Діаз, Антоніо Бандерас
 • Незважаючи на те, що підрозділ «DreamWorks Animation» разом з усіма проектами було продано «NBCUniversal», студія не відмовляється роботи над продовженням історії легендарного обме Шрека, який полюбився публіці з 2001-ого року. На жаль, немає точної дати виходу культового мультиплікаційного фільму, крім року виходу «Шрек 5» — 2019!

  Шрек 5 – мультфільм 2019 року

  Історія обме

  Всі пам'ятають вихід 1-го фільму про зеленого велетня. Який ажіотаж був викликаний! Не тільки діти, але і дорослі надривали животи у глядацькому залі, кожен раз, коли огр викидав чергову витівку.

  Шрек – самотній велетень, що живе на болоті, і намагається виключити із зони видимості всіх, кого не можна їсти, жбурляти або надувати за допомогою спеціальної трубочки. Історія, яка розтягнулася на 4 частини (16 років!), починається, коли його самота нахабно порушується, і в болото переселяються казкові істоти. Тут-то він і зустрічає свого вірного супутника – мовця осла.

  Пригоди двох персонажів настільки захоплюють, що глядачі, незалежно від їх віку, із захопленням придбавають квитки на нову частину улюбленої історії.

  Шрек 5 – мультфільм 2019 року

  Перша згадка

  Не минуло й року з часу виходу останньої частини «Шрека», як режисерський склад вже зробив гучну заяву, в 2014-му році – буде зніматися п'ята частина. Незважаючи на всі чутки про відстрочку і відмову від зйомок, п'ята частина знаменитої франшизи дійсно знаходиться у проекті.

  чи Варто говорити, що кожна з частин мультсеріалу приносила творцям більше 10 млн. доларів, що вже стає явною мотивацією продовжувати історію зеленого обме. Однак зважаючи на обставини – продажу кіностудії «DreamWorks Animation» новим власникам, а також нестачу фінансування, зйомки постійно відкладаються. Причиною проблеми стало падіння акцій студії в 2016-му році, що майже призвело до її банкрутства. За підтримки «NBCUniversal» кіностудія планує швидко підвищити доходи за рахунок зйомок нових мультфільмів.

  Кожна частина мультфільму – це поява нових персонажів, які володіють особливим темпераментом і фішками, викликають бурю захоплення і сміху у глядачів. Ретельно підбирається музичне супровід. Запрошуються нові актори. Придумуються чергові пародійні сцени на новинки кіноіндустрії. І головне – вставляються тільки вишукані жарти. Як стверджують «DreamWorks Animation», дана робота відбувається в теперішньому часі, але про розголошення, на сьогоднішній день, і мови не може бути. Дата виходу «Шрек 5» запланована на 2019 рік, а значить, і про трейлері поки думати рано.

  Шрек 5 – мультфільм 2019 року

  Кіностудія назвала ім'я продюсера – Кріс Меледэндри, відомий по роботі в анімаційному фільмі «Гидке Я». Ходять чутки, що нова частина мультфільму буде мати сумне назву «Остання глава». Тобто відразу ж після повернення легендарного велетня на екрани, творці планують поставити крапку на його історії. Хто знає, може бути, в майбутньому кіностудія планує випустити ряд мультфільмів, що оповідають про пригоди окремих персонажів. Як це було з «Котом у чоботях». Але чи варто робити припущення, якщо все буде видно в найближчому майбутньому.

  Персонажі

  Невідомо хто приєднатися до команди зеленого велетня в новій частині мультиплікаційного фільму, але напевно творці залишать улюблених всіма героїв:

 • Шрек – головний герой, історія якого розтягується на п'ять частин. Зелений велетень, що живе на болоті і віддає перевагу ізоляцію від цивілізації. Починаючи з першої частини, його спокій порушується, і в його життя буквально вриваються персонажі, без яких згодом, він не може уявити своє життя – принцеса Фіона і говорить осел. Характер злісного обме змінюється, і він стає м'якше. Але це до пори до часу...
 • Фіона – зачарована принцеса, і дружина Шрека. Спочатку представлена, як прекрасна дівчина, заточена в башті. Але кожну ніч, вона перетворюється на зеленого обме. В подальшому, Фіона залишається в образі зеленого велетня, лише зрідка перевтілюючись в людський вигляд.
 • Осел – мабуть, самий харизматичний з усіх персонажів мультфільму. Саме він насичує кожну частину новими жартами, які невпинно ллється з його рота. Ніколи не сидить на одному місці, і постійно знаходить нові пригоди, з яких його доводиться витягувати одному Шреку.
 • Кіт у чоботях – ще один вірний супутник велетня, перша поява якого відбувається в 2-ій частині мультиплікаційного фільму. На відміну від осла, кіт має розважливим і спокійним характером. Ніколи не діє спонтанно, і завжди прикриває недолугих товаришів, коли вони опиняються в черговий передряге.
 • шрек src=/foto/29/shrek.1.jpg

  Також у мультфільмі представлені різні персонажі з відомих казок. Разом вони приходять на допомогу головним героям. Кожна нова частина – це поява нових учасників, не залишають байдужим своєю манерою поведінки. Не дивно, що фанати мультфільму ламають голову, хто ж з'явиться на екрані на цей раз.

  Море гумору, переживань і навіть адреналіну – ось, що являє собою вихід нового творіння від відомої кіностудії «DreamWorks Animation». Не буде лукавством заяву — «Шрек 2019» — це проект, який з нетерпінням чекають мільйони глядачів по всьому світу! Враховуючи той факт, що останні частини анімаційного фільму принесли творцям понад 2,5 мільярда доларів, то не варто турбуватися, стосовно їх обіцянки випустити нову частину.

  А поки що в очікуванні трейлери дивимося відео з останніми новинами про фільм Шрек 5:

  <iframe height="405 src=http://www.youtube.com/embed/NxSL_Z-ZM0U?disablekb=1&rel=0&showinfo=0" frameborder="0" />

  Читайте також:

 • Мультфільми 2019 року: список
 • Різдвяні пригоди [Джинглики] — мультфільм 2019 року
 • Холодне серце 2 — мультфільм 2019 року

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: