Місячний календар стрижок на липень 2019 року

Місячний календар стрижок на липень 2019 року

Багатьом відома приказка про стрижку і зміни в житті. Не всі люди, що бажають змін, усвідомлюють повний сенс цієї прикмети. Перукар не може обіцяти виключно позитивні зміни — нові події в житті іноді набувають неприємне протягом. Місячний календар стрижок на липень 2019 року допоможе дізнатися несприятливі дні для зміни зачіски, підказавши кращі дати для візиту до перукаря.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

В липні початок календарного і місячного місяців майже збіглося. Молодик припадає на 2 липня. Перша чверть настане 9 числа, повний місяць зійде на небо 17 липня. Залишок місяця пройде у фазі убування нічного світила, найбільш яскраво це помітно після третьої чверті, що припадає на 25 число.

Місячний календар стрижок на липень 2019 року вказує на те, що в цьому місяці більше половини днів є негативними для обрізання волосся. Особливо яскраво це помітно у другій декаді. Зараз варто бути більш уважним при виборі дати візиту до перукаря, щоб уникнути негативного впливу місяця на власне життя.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на липень 2019 рокуЛипень почнеться з вдалою дати для стрижки. Зміна довжини волосся 1 числа принесе образу чарівність, персональної енергетиці — привабливості, а думкам додасть позитиву. Фарбування зараз небажано.

Після першого числа йдуть невдалі дні:

 • 2 — невдачі, критичні ситуації, небезпечні пригоди;
 • 3 — постійні розбіжності, судові розгляди;
 • 4 — занепад сил, поява шкодять особистостей, образи;
 • 5 — простудні захворювання горла, стоматологічні проблеми;
 • 7 — негативні зовнішні зміни, неприємності зі здоров'ям;
 • 8 — безглузді суперечки, перешкоди і проблеми із-за непорозумінь.
 • Низка поганих для стрижки днів переривається шостим липня. Цей день вдалий для будь-яких маніпуляцій з волоссям — стрижка дозволить підвищити доходи, забарвлення подарує привабливість, завивка або випрямлення додадуть нову зачіску естетики. У першій декаді місяця саме 6 число є кращою датою для комплексних перукарських послуг. Якщо потрібно зробити тільки фарбування, то це можна зробити 3 і 4 числа. В усі інші дати бажано уникати навіть відновлювальних процедур — припустиме тільки очищення.

  Непоганим варіантом для обрізання волосся стане і 9 число, але в якості дати фарбування воно не зовсім вдало. Допустимі тільки натуральні барвники, такі як хна і їй подібні, при використанні сучасних складів можна отримати несподіваний відтінок волосся. Такими фарбами краще користуватися 10 липня — будь-які маніпуляції з кольором і структурою волосся в цей день пройдуть вдало. Зараз можна робити завивку, довготривалу укладання, відновлення волосся і більшість інших перукарських процедур. Виняток тільки одне — останній день першої декади не підходить для стрижки.

  З 11 по 20 число місяця

  Місячний календар стрижок на липень 2019 рокуТри перші дні другої декади липня є сприятливими для стрижки. Для фарбування підійде тільки 11 число, хоча ця дата вдала і для інших перукарських маніпуляцій. Візит в салон в цей день дозволить налагодити стосунки з людьми і стати більш щасливим. Дати 12 і 13 липня підходять тільки для стрижки і уходових процедур, а фарбування, химзавивку та інше варто перенести на інші дні.

  Чотирнадцятого числа краще уникати зміни зачіски, можна зробити тільки тонування волосся натуральними фарбами або зробити маску, не містить хімічних компонентів. На наступний день теж варто уникати не натуральних компонентів, фарбування проводити можна, але краще з використанням хни або басми. Стрижка 15 числа сприятлива — вона принесе достаток, вдалі пригоди і безліч щасливих моментів.


  Для отримання комплексних послуг у перукаря треба сходити в салон 16 липня — зараз допустимо все, крім освітлення і жорсткою «хімії». Дата відмінно підходить для стрижки — обрізання волосся здатне збільшити працездатність і підвищити доходи.

  Кінець другої декади невдалий для стрижок:

 • 17 — згубний вплив на психіку і загальне самопочуття;
 • 18 — неприємні ситуації і збої в роботі серця, ендокринної системи;
 • 19 — поява перешкод, смуга невдач і підвищення ризику травм;
 • 20 — активізація ворогів, крадіжки, втрати і різні неприємності.
 • Щодо фарбування та інших перукарських процедур ситуація на ці дати дещо інша. Заборона на будь-які маніпуляції з волоссям характерний тільки для 20 липня. Будь-яких хімічних компонентів варто уникати 19 числа. Для фарбування сприятливо 18 число, а 17 варто міняти колір рудий або світлий.

  З 21 до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на липень 2019 рокуПерші 2 дні заключній декади місяця продовжують тривалий період несприятливих для стрижки дат. Стрижка 21 липня не сама критична — вона принесе лише трохи негативних емоцій. Крім цього вдала дата для перетворення в блондинку. Також допускається і більшість інших процедур. Для фарбування в натуральні відтінки підійде і 22 число, але стрижка принесе більше неприємностей, аж до глибокої депресії і вираженого занепаду сил.

  Наступні 3 дати підходять для обрізання волосся:

 • 23 — дозволить знайти спокій і привабливість;
 • 24 — дасть працездатність і успіхи в бізнесі;
 • 25 — збільшить добробут і привабливість.
 • З цих днів для всіх видів перукарських послуг підходить тільки 23 число. Зараз можна робити довготривалу укладку, «хімію» або биозавивку, стрижку, фарбування і безліч інших процедур. Вже 24 липня ситуація зміниться, хоча допускається змінити колір на більш темний. Для фарбування та інших процедур не підійде 25 число.

  З 26 липня ситуація знову змінюється — стригтися небажано, але інші маніпуляції можна виконувати. Це ж відноситься і до 27 числа. Інші дні місяця не підходять для зміни кольору і більшості перукарських послуг. Дозволено стригтися 28, 29 і 30 липня, але робити з волоссям що-небудь інше не рекомендується. В останній день місяця краще не відвідувати перукаря — і забарвлення, і стрижка, і інші процедури пройдуть невдало, заодно принісши ряд неприємних подій і погіршення здоров'я.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: